Meditace pro Japonsko

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Meditace pro Japonsko

Příspěvekod Vit » stř, 16. bře 2011, 22:32

Tak pořád vidím jak píšou o Japonsku a jsou toho všude mraky. Zajímalo by mě, jestli to média zveličují nebo zlehčují, ale podle mě spíš zlehčují. Jistě máme Japonsko všichni rádi, a tak mě napadlo, co kdybychom se jim zkusili pomoci a zároveň se procvičili? Ať taky to, co cvičíme, využijeme v praxi.

Nápad:
Napadlo mě uspořádat "non-stop hromadnou meditaci". Můj nápad nespočívá v tom, že budeme všichni nonstop meditovat, ale že bych udělal, popřípadě vzal nějaký "energetický předmět" a ten naprogramoval pro účel pomoci Japonsku. Na ten předmět bychom se mohli kdykoliv připojit a posílat přes něj energii. Když bychom ji takto posílali společně, energie by se mezi sebou násobila, takže by jí bylo mnohem více, než kdybychom ji posílali každý samostatně.

Jak se připojit:
Stačí si kdykoliv se záměrem pomoci Japonsku v duchu říct "unihon" (případně "unihongo", pyramida reaguje na obě) a představit si, jak skrze modrou pyramidu (vy jste vevnitř a skrze vrchol jde energie do Japonska) proudí pozitivní energie do Japonska.

Kdy bude meditace spuštěna:
17. 3. 2011 - 8:00 (ráno)
(čas ukončení bude záviset na tom, jak se situace bude vyvíjet)

STAČÍ SE KDYKOLIV PŘIPOJIT!


Edit: Pyramida je už od dnešních 8:00 funkční :)
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Zpět na „Meditace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů