NWO - New World Order

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Etellyen » úte, 05. kvě 2009, 20:22

samotne chripky se bat urcite nemusime...spis by me zajimalo co presne a konkretne maj zalubem
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Leon
Příspěvky: 79
Registrován: čtv, 24. črc 2008, 18:25

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Leon » ned, 10. kvě 2009, 11:11

Podle me je ten clanek blbos. Nafukuji to akorad media protoze to ony delaji ale zadny ucel za tim strasenim a panikou neni

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod blaza » ned, 28. čer 2009, 12:16

Brandis: Pisou na osudu novy info? Ale tu praseci chripku si strc nekam :)
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod saila » pon, 13. črc 2009, 20:18

jinak jak jsme byla pryc tak na jedny prednasce rikali krasny doplneni co se tyce praseci chripky ze se snad skoly a podobna zarizeni upravujou nebo budou upravovat k masivnimu ockovani proti H1N1 a kraqsnej dovetek ze to bude povinny a ze pokud se nenechas ockovat tak te klidne zastrelej...:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » úte, 14. črc 2009, 08:43

SHIT lidi...a je to tu...
kdyz sem si precetl saily prispevek kroutil sem hlavou a rikal si ze to neni mozne...ale pak sem mrknul na osud :(
http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=9257
je to docela hardcore...
osobne tomu dost verim jelikoz Majkl byl takovej lidumil...dle meho se stavel za lidi jiz davno a proto ho z diskreditovali(afera s chlapeckama) ted uz si nemohli dovolit nehcat ho rict to celemu svetu...dalsi pisen jako "they dont care about us"(http://www.youtube.com/watch?v=_Wy5qTeHqms) by NWO asi neprezil, kort v tedle chvily...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod saila » úte, 14. črc 2009, 18:50

jinak jak jsem psala na forum orga, ze slysim dost masivne okolo sebe a i ten prednasejici to rikal ze se nenechaj ockovat ani za nic... tak jsem si tak rikala ze jedna vec je nechat se trebqa kvuli tomu zlikvidovat ale na druhou stranu vyvstava otazka jestli bysme tu mi probuzeny lidi nemeli o to vic zustat?
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod H0n24 » stř, 15. črc 2009, 11:15

Podle mně by se na zničení těchle čipů dalo použít EMP. Člověk by se nechal očipovat, doma by pustil EMP a RFID by se uškvařilo ;) ATO, neměl bys nějakej návod na stavbu pro uplnýho laika? :)
Obrázek

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod ATA » stř, 15. črc 2009, 16:35

EMP by možna slo ale tak snadny to nebude ma to moc malou plochu a moc se tam toho nenaidukuje muselo by to byt cileny primo na čip jiank by to taky mohlo uškavřit přimo človeka
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod saila » stř, 15. črc 2009, 17:52

no pocitam ze ten cip by byl funkci jako klasickej cip.. a co se stane kdy zdate ke kreditce magnet? nebo k diskete??:-D a nebo se inspirovat na vyndani filmem fortress:-D tak to ze sebe tahali taky nejakym nagnetem... :-D


jinak jsem ted koukala ze vysetrujou smrt jacksona jako vrazdu....
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » čtv, 16. črc 2009, 06:47

To brzo ;) par prispevku zpatky o tom jiz prinasim zpravy ;)
jinak "cip" ve skutecnosti ani zadnej cip neni. je to jen "lokalizacni obvod". Zbytek zvladnou pres WIFI ;) nekde v topicku by tu o tom urcite mel byt clanek...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod H0n24 » čtv, 16. črc 2009, 11:32

Tak už je to i na novinkách, vláda připravuje opatření proti pandemii. Uvidíme, jak budou lidi reagovat: http://www.novinky.cz/domaci/173929-vla ... demie.html

Jinak docela se začínám shánět po knížkách o survivalismu, zatím mám 2, ale to jsou spíš vojenské příručky: John Wiseman - SAS - Příručka Jak přežít a Len Cacutt - Přežít. Obě jsou jenom scany v pdf(hned jak seženu software, udělám OCR), pokud máte někdo zájem tak napiště sem a nebo SZ a já je někam hodim ;) Pokud máte ještě něco jiného, tak bych udělal samostatnej topic Survivalismus a tam dal všechno, co se najde ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » čtv, 16. črc 2009, 12:13

Knihu SAS prirucka preziti muzu jen doporucit!!! mam ji uz prectenou a ctu znova. je tam opravdu vsechno co budete potrebovat vcetne obrazku co jist a co ne :D, vcetne pasti i toho jak zver zpracovavat, vcetne vyroby nastroju, siti, lan a nadobi, je tam i orientace a predpovedi pocasi...opravdu komplexni kniha.
kniha ma skvely "cestovni rozmer" - je mensi nez A5(sice je tlusta, asi 5 cm, ale pohodlne se nosi i v kapse)...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod clario » čtv, 16. črc 2009, 12:55

HOn24: ty knihy určitě někam ulož, tyhle knihy jsou docela užitečná věc, tu první z nich mam taky, a o tu druhou bych měl taky zájem :-) jinak topic zabívajíci se způsoby přežití by se tu objevit mohl ;) jde o spoustu základních věcí o kterých v dnešní době lidi už nemají ani povědomí a budou se nám jednou určitě hodit.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod saila » čtv, 16. črc 2009, 13:56

jsem tu prirucku SAS cetla zatim jenom do ty kapitoly jak ziskat vodu a fakt by me nenapadlo dat pytlik pres listy stromu:-) a ze ten strom tu vodu vypumpuje
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod loob » čtv, 16. črc 2009, 22:22

Tak jestli ty čipy budou komunikovat přes WiFi ,tak to neni moc velký problém. Na černým trhu se dají v pohodě sehnat WiFi rušičky... Jsem je viděl někde prodávat na nějakým eshopu ,který sídlí někde v Thajsku nebo tam někde... Ale i na nějakých českých forech...
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » pát, 17. črc 2009, 08:35

Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » čtv, 23. črc 2009, 12:40

Tady dalsi zajimave clanky:

http://www.outsidermedia.cz/Praseci-Bax ... ich-1.aspx
-doporucuju procist i jednotlive odkazy(zdroje)...

http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=9274

tohle sem nevidel, bohuzel mi tu ty videa nejdou takze by se mi k tomu hodil nejakej komentar...podivam se na to vecer...
http://www.outsidermedia.cz/HAARP-1.aspx
k tomu se vztahuje: http://www.outsidermedia.cz/Demokracie- ... ----1.aspx
http://www.outsidermedia.cz/demokracie- ... dil-1.aspx
http://www.outsidermedia.cz/-Demokracie ... dil-1.aspx
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » úte, 28. črc 2009, 14:31

Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » stř, 29. črc 2009, 08:33

dalsi:
http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=9296

...je to uz pro ne docela pruser...nejak jim to zacina vyplouvat na povrch...verim ze jim to nevyjde...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod blaza » stř, 29. črc 2009, 20:22

Sem se vo tom zrovna bavil s tatou. Uz to vsechno procital a ztotoznuju se s jeho nazorem. Jednoduse receno; je to fake. At uz pandemie praseci chripky vypukla, nebo byla zinscenovana vladou, je to jedno. Uvedomte si ale jednu vec... byla praseci chripka napriklad ve stredoveku? Ne. Tak proc by mela bejt ted? Lidstvo se vyviji a vyvijet bude. Zmizel mor a objevi se praseci chripka? Ale kdepak... Jenom nekterym vysoce postavenym uz dosly prachy na novy káry a tak po zdrazovani vseobecne a zvedani dani prisel novej job, vymyslet si nemoc, na ktery se daj uctovat za leky solidni prachy. Proc ne? :)
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů