Duchovní příprava ?

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
STMR
Příspěvky: 31
Registrován: ned, 26. pro 2010, 17:42

Duchovní příprava ?

Příspěvekod STMR » ned, 26. pro 2010, 17:50

Ahoj,

rád bych se zeptal, jestli s AC můžu začít kdykoliv, nebo jestli musím podstoupit určitou psychickou, resp. duševní přípravu. Zatím jsem četl pouze knihy od R. Monroe + tyto stránky a rád bych to zkusil na živo. Díky za rady.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Duchovní příprava ?

Příspěvekod clario » ned, 26. pro 2010, 18:12

Můžeš to zkusit kdykoliv. Nějaká ta duchovní příprava neni na škodu, taková duchovní příprava je ale záležitost na dlouhou dobu a není nevyhnutelně nezbytná, každý z nás má trochu jiné indispozice takže někdo může potřebovat dlouhou dobu tréninku a stejně tak dobře to může jít někomu jinému téměř okamžitě. Pokud si najdeš nějaký srozumitelný postup ať už tady či jinde na internetu a budeš poctivě a pravidelně cvičit, tak se určitě dočkáš sám spousty zajímavých zážitků. Nejdůležitější je ale vytrvat i když ti to třeba nepůjde hned na začátku. Pokud budeš pravidelně cvičit budeš se zlepšovat, v daných stavech vědomí se budeš více "zabydlovat" a postupně se budeš prokousávat dál a dál. Takže pokud to chceš zkusit, tak se do toho vrhni bez jakýchkoliv obav..
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

STMR
Příspěvky: 31
Registrován: ned, 26. pro 2010, 17:42

Re: Duchovní příprava ?

Příspěvekod STMR » ned, 26. pro 2010, 18:24

Určitě na to budu potřebovat klid a to dost dobře na intru nejde. Je nějaké velké riziko kdybych se ven z těla? Myslím tím emocionální šok apod. Jak to lidé snáší? Monroe o tom píše jako o nejintenzivnějším zážitku ve svém životě, jak je to u vás ?

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Duchovní příprava ?

Příspěvekod clario » ned, 26. pro 2010, 19:19

Já osobně měl jen pár zážitků a moc velkým šokem pro mě nebyly. O podobné věci se zajímám prakticky celý život takže mě to vlastně ani ničím nepřekvapilo(jak sem řikal těch zážitků bylo málo). Určitě je ale spousta lidí, kteří ve svém životě nad podobnýma věcma nijak nepřemýšleli a těm to potom může převrátit celý život vzhůru nohama, nevědí pak čemu věřit a jsou pak nuceni přehodnotit ve svém životě spoustu věcí. Ovšem pro lidi jako jsme mi to takový zásadní šok být nemusí, mi sami se o to pokoušíme to znamená, že to mu věříme a nepřekvapí náš to tolik jako ty ostatní i tak nám to ovšem může ukázat spousty věcí o kterých jsme si ani nesnili a rozšířit obzory ještě dále než bylo původně potřeba pro to abychom se o to vůbec začali snažit.

Jinak pokud jde o intr tak bych doporučil zkusit sluchátka s nějakou relaxační hudbou a skoušet to buď v době kdy jsi tam sám a nebo ráno ještě v době než normálně vstáváte. A nebo to hold zkoušet jen o víkendy, uvidíš sám jak ti to bude nejvíc vyhovovat.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů