Pokus o vystupenie a energeticke vlny

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Martin30
Příspěvky: 2
Registrován: pon, 17. kvě 2010, 03:10

Pokus o vystupenie a energeticke vlny

Příspěvekod Martin30 » pon, 17. kvě 2010, 03:16

Casto ked sa snazim vedome "zaspat", alebo navodit "tranz" "paralyzu", nazvime to ako chceme, v istom momente pocitim tri alebo viac intenzivnych "energetickych" vln smerujucich od noh smerom k hlave, prechadzaju akokeby po povrchu tela, su dost intenzivne. tie vlny ma vzdy vyrusia a totalne preberu, potom uz casto krat ani nemozem zaspat, nemate s tym niekto podobne skusenosti?? neviete co to je?? Dakujem

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Pokus o vystupenie a energeticke vlny

Příspěvekod woa » pon, 17. kvě 2010, 20:20

Tendle pocit znám. Schválně to dělám po každym mim neúspěšnym tréningu AC, hodně se tim jednorázově dobije energie, ale zas tak intenzivní to u mě neni.

Vypadá to že se ti to úplnou náhodou povedlo daleko líp než mě, rozhodně by bydlo trochu víc to rozepsat
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Martin30
Příspěvky: 2
Registrován: pon, 17. kvě 2010, 03:10

Re: Pokus o vystupenie a energeticke vlny

Příspěvekod Martin30 » úte, 18. kvě 2010, 01:06

no ono tie vlny vzdy prichadzaju spontanne, same... ze su to nejake energeticke vlny to si myslim tiez, lebo ostavam taky "prebraty po nich"

vzdy je to ked sa snazim zaspat a vedomie nechavam akokeby vedome, je to taky zvlastny pocit a ked uz prichadza spanok tak pridu vzdy spominane vlny, je to silny intenzivny pocit takych vln smerom od noh hore, mam pocit akokeby to prislo z vonku alebo co, akokeby som to nerobil ja, ale fakt neviem

niekedy sa mi to stava ked meditujem a potom idem proste spat.....

Uživatelský avatar
Mistel
Příspěvky: 56
Registrován: stř, 12. kvě 2010, 14:53

Re: Pokus o vystupenie a energeticke vlny

Příspěvekod Mistel » stř, 21. črc 2010, 23:11

Mě se nedávno přihodila divná věc, nevím jestli to má souvislost s těmito vlnamy, ale podělím se s vámi o tom :D
Pokoušel jsem se o AC. Nepovedlo se mi to, ale stala se mi již zmiňovaná "divná" věc. Pokus o AC jsem přerušil když jsem se dostal z tranzu kvůli tomu, že jsem se začal soustředit na bolest těla, která vznikla dlouhým ležením v jedné poloze. Stalo se mi to poprvé v životě, prostě jsem z ničeho nic dostal moc dobrou náladu. Ani mi nevadilo, že vůbec nemůžu usnout, naopak jsem byl rád, že mohu být vzhůru a tuto nehorázně překrásnou náladu si vychutnávat. Byla tma, byl jsem sám, nemohl jsem spát, ale přesto jsem měl tu náladu. Nevím přesně, jestli se něco stalo v tom tranzu, nebo tak nějak, ale fakt mě to překvapilo. Poslední dobou mám co se nálad týče hodně špatné období, takže jsem za tohle byl fakt rád a ještě jednou to zmíním: "vychutnával jsem si to".
Když jsem si na to ráno vzpoměl, přišlo mi to zvláštní, jako kdybych se onu noc zbláznil :D (vím že je to kravina, ale ta nálada byla až moc dobrá).
Stalo se vám někdy něco takového?
Je až pozoruhodné, jak je vše založeno na odhodlání a trpělivosti.

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Pokus o vystupenie a energeticke vlny

Příspěvekod woa » čtv, 22. črc 2010, 09:39

Stalo se mi něco hodně podobnýho loni v zimě. Makal sem asi tak do dvou do rána a ke konci najednou todle. Byl mráz, ale já ho vůbec necítil. Taky sem si to vychutnával, jen tak sem se procházel strkal sem ruce do sněhu a vůbec to nezáblo :D . Taky netušim čim to bylo....
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokus o vystupenie a energeticke vlny

Příspěvekod ATA » pát, 27. srp 2010, 12:22

vryazna zmena nalady je když se telo zbavy negativni energie v trenazu to dela i samovolne konečne tam na to ma za celej den čas
eneregie je tam taky mnohem lip citit ruznejch nergetickej vln je hromada nekdy spoušti i vybrace
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů