Vyrušení

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
wefrt
Příspěvky: 16
Registrován: úte, 05. kvě 2009, 19:38

Vyrušení

Příspěvekod wefrt » pát, 08. led 2010, 10:46

Taky se vám stává, že vás to nutí polykat? Například když klesáte do transu. Mně dřív ne, ale poslední dobou pořád, dost mi to vadí..Nějaká rada ;) ?

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: Vyrušení

Příspěvekod jadydadyda » pát, 08. led 2010, 12:06

Určitě se na to v prvé řadě přestat soustředit. Taky mi to dělalo problémy, ale pak jsem zjistil, že když na to člověk nemyslí, tak se dá ten stav po polknutí rychle obnovit, nebo i posunout dál, takže to může i pomoct. Všechno je to hodně o mysli, pokud to budeš brát pozitivně, tak to půjde. Horší ale je když se těch slin produkuje až příliš mnoho, to by pak bylo lepší sníst nebo vypít něco, co to omezí a trochu vysuší ústa, něco takového určitě je, ale zrovna mě nic nenapadá, možná poradí někdo jinej. Jinde jsem zas četl, že lze nechat sliny stékat volně do krku bez polykání, ale to se mi nikdy nepovedlo.

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Vyrušení

Příspěvekod woa » sob, 09. led 2010, 13:53

Taky se mi to stávalo, ale daří se mi to celkem dost sobře potlačovat, takže se mi to stane max 1-2 krát a to eště vetšinou hned na začátku.

1. Dám si večeři a až teprv potom du trénovat AC (cca po 15-30 minutách)
2. Relaxační muzika. Moc dobrá pomůcka, hodně se doní zaposlouchám a snažim se vnímat jenom jí a nic inýho
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
Arinat
Příspěvky: 68
Registrován: úte, 30. zář 2008, 22:13

Re: Vyrušení

Příspěvekod Arinat » sob, 09. led 2010, 19:05

Mě se stává to samé, snažím se to odstranit. Krom už zmíněného, zkus třeba jinou polohu( na boku s hlavou výše, na zádech s hlavou výše nebo naopak zakloněnou). Mi to jde jen pokud na to zapomenu, takže to bude asi nejlepší, ale bohužel i nejtěžší metoda :) nemyslet na to.

wefrt
Příspěvky: 16
Registrován: úte, 05. kvě 2009, 19:38

Re: Vyrušení

Příspěvekod wefrt » sob, 09. led 2010, 19:35

Bude to tím že jak jsem si toho jednou všimla, tak se na to moc soustředím no..asi to zkusím tak, že prostě budu norm. polykat a neřešit to, tak snad časem to přejde...jiná poloha u mě aso moc nehrozí, když neležím na zádech, tak nejsem schopná nic udělat, vy ano?? a pomáhá vám řelaxační hudba hodně dostat se do transu?? já to ještě nezkoušela, ale teď jak jsem na to narazila..já spíš, aby mě to nerušilo..asi vyzkouším

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrušení

Příspěvekod Etellyen » sob, 09. led 2010, 20:19

ja celou dobu nepolykal a jak mile sem se zacal propadat tak se mi chtelo polknout a vsechno bylo v haji:D ale casem to proste zmizelo
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů