Narkóza

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Narkóza

Příspěvekod jadydadyda » čtv, 26. lis 2009, 20:20

Zítra jdu na takovou menší operaci, nic vážného. Tak mě napadlo, že bych mohl zkusit hodit wild až budu usínat. Jelikož člověk usne v dost krátkém okamžiku, tak by snad nemuselo být nemožné to překonat v bdělosti. Ještě jsem, ale nebyl nikdy operovanej, tak nevím, co to obnáší (dostanu to do žíly). Hádám, že to je něco úplně jiného než normální spánek. Pravděpodobně to tu asi ještě nikdo nezkoušel, má tu alespoň někdo nějaké zkušenosti s narkózou?
Pak bych mohl třeba vycestovat a sledovat průběh operace, ale to už by zavánělo morbidností.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Narkóza

Příspěvekod ATA » čtv, 26. lis 2009, 21:17

přdpokladam že ti to utlumi vědomi takže žadny wild ani cesta

dodt ale zaleži co použijou a v jake davce škoda disociativni anestetika jako ketamin zatrhly moc lidi melo AC :)
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: Narkóza

Příspěvekod jadydadyda » čtv, 26. lis 2009, 23:02

No taky si myslím, že to tak dopadne, nebo se to povede, ale nebudu si nic pamatovat. Vždycky jsem byl ale názoru, že vědomí není závislé na fyzickém těle, takže teoreticky by to mohlo jít, jen by to chtělo více zkušeností. Pak o tom poreferuju, jestli se o to vůbec pokusím.

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Narkóza

Příspěvekod Brandis » pát, 27. lis 2009, 06:51

Myslim si ze to nepujde...a to z jednoho duvodu:
Nez dostanes narkozu na sale, dostanes na pokoji tzv. "oblbovak" kterej ti tak rozhodi vnimani ;) ze nejakej bdelej stav je tomu uz docela vzdalenej. Kdyz ti pak tedy budou pichat tu narkozu budes uz prakticky v "polospanku"...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Arinat
Příspěvky: 68
Registrován: úte, 30. zář 2008, 22:13

Re: Narkóza

Příspěvekod Arinat » pát, 27. lis 2009, 20:57

Má zkušenost: Nevím co myslíš tím oblbovákem, ale když jsem byl já v narkóze nic jsem předtím nedostal :-? Také jsem chtěl toho stavu nějak využít, ale nejde to. Injekci ti píchne anestetikum a cítíš jak se taková vlna šíří tvým tělem a ať chceš nebo ne do takových 5 vteřin usneš. Nejde to oblbnout. A jak to pomine, tak jedině tady by se to dalo myslím využít, protože jsem se neprobral naráz, ale asi hodinu. Nedokázal jsem udržet bdělost, vždy mě to zase přemohlo, ale možná, že kdybych si dostatečně vsugeroval LD, bylo by to o něčem jiném.

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Narkóza

Příspěvekod loob » sob, 28. lis 2009, 13:22

viděl jste někdo film Awake? Docela drsný...
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: Narkóza

Příspěvekod jadydadyda » ned, 29. lis 2009, 15:49

Tak jsem zpět doma, všechno proběhlo hladce. LD ani AC se podle očekávání nepovedlo, nebo si to alespoň nepamatuju. Vím jen, že když jsem se probudil, tak jsem byl hrozně nadšenej a vykládal jsem nesmysly těm, co mě vezli na dospávačku. Žádnej oblbovák jsem před příjezdem na sál nedostal, ale soustředění mi definitivně narušili pěkné sestřičky kolem a chirurg co si se mnou chtěl před usnutím povídat, takže myšlenka na nějaké cestování byla velmi slabá, jestli tam vůbec nějaká zůstala. Ale i kdyby toho rozrušení nebylo, stejně bych to určitě nezvládl, ten utlum je na mě moc silnej.
Od té operace jsem však vycestoval, nesrovnatelně víckrát, než je u mě běžné.


Zpět na „Techniky na vyvolávání LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů