Sraz Praha 28.10.

Moderátor: Srazy

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod loob » ned, 25. říj 2009, 20:50

Jo tak tu Shangrilu znám (byl jsem tam sice jenom jednou ,ale byl ;) ). Nevím jestli je teda vhodná pro větší sraz jako bude tato. Já osobně bych doporučil http://dejvicka-cajovna.cz/. Už se tam jeden sraz konal (myslím že ten první) a osobně tuhle čajovnu mám nejraději. Je tam vzadu taková místnost ,ve který se sedí na zemi. Je zatemněná a je tam fakt dobrá atmoška. Ale asi by to tam chtělo zamluvit :( Protože tam jinak asi bude celkem plno :( Tak o tom popřemýšlejte a když by se zamlouvala ,tak se může zarezervovat.
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod clario » ned, 25. říj 2009, 21:48

V té shangrile sem nikdy nebyl takže to můžu posoudit pouze podle těchto fotek a nemyslím si že by bylo nejpříhodnější v takovém počtu doufat že se tam někam všichni pohodlně dohromady naskládáme, v tomto ohledu mi ta dejvická čajovna připadá mnohem lepší s lidmi z fóra jsem tam byl celkem už třikrát a ta zadní místnost by dle mě pro takový sraz byla ideální. Ovšem nevidím žádný důvod proč se hnát v půlce dne do nějaké jiné čajovny a nezůstat v klidu tam kde už jsme.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod Sunny:-) » ned, 25. říj 2009, 22:33

*** :arrow: Prosím všechny o další podněty, návrhy a především..hlasování.. kam vlastně chcete :lol:

:arrow: Hlasovat můžete: >>>tady<<<

Dejte vědět, co nejdříve ať se dá případně zařídit ;)
***
:arrow: EDIT: Dohodnuto, zítra srazík v 10h v Čajovně V Síti >>>více info<<<
a co bude dál.. se uvidí na místě.. ;)

Plán dne SHRNUTÍ:

:arrow: Takže zítra sraz v 10h dopoledne v Čajovně V Síti >>>víc infa, kde atp<<<
:arrow: poté to přenecháme s radostí tomu nahoře, nicméně tipuju, že okolo 13-14h zajdeme někam na jídlo.. opět, jak se všichni domluvíme..
:arrow: a poté se buď vrátíme zpět do té první čajovny, nebo zajdeme do jiné.. nebo můžeme jít pochodovat na Hrad (vtip, ale je to možné.. kdo ví co bude zítra ;) )
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

jk0man
Příspěvky: 39
Registrován: ned, 14. zář 2008, 08:12

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod jk0man » čtv, 29. říj 2009, 00:19

Lidi, děkuju vám za náramný sraz, více aby takových bylo! :-D Čajovna parádní, atmosféra skvělá a energie kupy :-D

To prostředí v Praze je celkově energeticky jiné. Cítím velký rozdíl, když jsem se vrátil domů. A na sraz o vánocích se už těším. Více dnů to opravdu chce :-)

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod Brandis » čtv, 29. říj 2009, 06:55

Nazdarek, taky bych chtel vyjadrit radost nad uplynulym srazem :) velmi se mi to zamlouvalo...jen bych potreboval na pokec vic casu ;) nejlepe cely den na jednoho cloveka :lol: :lol:
Dik
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Aniyk
Příspěvky: 17
Registrován: stř, 11. čer 2008, 09:24
Bydliště: Josefov
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod Aniyk » čtv, 29. říj 2009, 09:41

Čauec lidi! Tak můj první příspěvek za ty roky tady :D ..juhuuuuu :D ...Sraz byl úžasnej, super, mazec...fakt moc moc!...a je fakt, že jeden den je prostě nějak málo...člověku se pak těžko odchází a se všema loučí, když je taková super energie a super lidi....no co víc dodat..snad jen, že to chce zase brzo něco podniknout! :D ...Tak se všichni mějte nádherně a co nejdřív naviděnou! 8-) :D ...Peace and Love :)
''Čím rychleji se člověk snaží žít, tím méně toho skutečně prožije.''

''Poznej svou tmu a ona zmizí, pak poznáš, co je světlo.''

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod loob » úte, 03. lis 2009, 18:51

Taky vám chci poděkovat za skvělý sraz a určitě si to někdy musíme zvopáknout. Jako malý završení vám sem dávám svoje fotky. Neni jich bohužel nějak moc a ani nejsou nějaký extrémně pěkný ,ale na vzpomenutí stačí ;)
Jinak po tom srazu jsem 2 dny skoro nespal jak jsem byl plný energie :D (Teda aspoň myslím ,že to bylo z toho :D )

http://uloz.to/2976105/sraz-28-10.rar

loob
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod saila » úte, 03. lis 2009, 19:27

cupr fotky:-)
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod Robyer » úte, 03. lis 2009, 20:31

Tak tu ještě taky hodím moje fotky, pro ty co je neviděli... ale jsou trochu v LD stavu =)

http://temp.robyer.info/acsraz/
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Uživatelský avatar
Aniyk
Příspěvky: 17
Registrován: stř, 11. čer 2008, 09:24
Bydliště: Josefov
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod Aniyk » úte, 03. lis 2009, 21:57

krasna pamatka na ten uzasnej den :)
''Čím rychleji se člověk snaží žít, tím méně toho skutečně prožije.''

''Poznej svou tmu a ona zmizí, pak poznáš, co je světlo.''

Uživatelský avatar
Bolthorn
Příspěvky: 59
Registrován: pát, 30. říj 2009, 19:16

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod Bolthorn » úte, 03. lis 2009, 23:40

příště počítejte i se mnou :)

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod Helias » úte, 17. lis 2009, 13:29

Tak ... konečně mám čas a internet zároveň, tak se můžu přidat ke chvalozpěvům na sraz ... bylo to skvělý, moc se těším na příště a ať je to brzo ... ;) .
Carpe Diem


Zpět na „Srazy a setkání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů