Technika - houpačka

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Technika - houpačka

Příspěvekod jadydadyda » čtv, 05. čer 2008, 20:32

Tak nevím jestli sem napíšu něco nového, ale pokusím se. Co se týče ACéčka tak to jsem doteď provedl následujícími způsoby: Poprvé jsem si vykloubil rameno (ve snu :) ), což mě nešetrně vykoplo ven. Pak jsem začal vylétával z těla velice často automaticky během spánku. Při cvičení transu se mi to ještě nikdá nepovedlo, ale čím častěji jsem cvičil, tím častěji jsem pak v noci vylétával automaticky. Nedávno jsem ale přišel na pro mě novou super možnost se kterou mohu s trochou štěstí letět sám ze své vůle :D . Jedná se o to, že už pěkně dlouhou dobu mívám v noci pocit, že se moje tělo hýbe nějakým směrem ( libovolně horizontálně, vertikálně, nebo se to může projevovat jako vlnění či jakoby dýchání matrace a polštáře - z toho jsem byl poprvé hodně překvapený :lol: myslel jsem si, že mi ožilo lůžko), ale nepleťte to s vibracema při transu (ty znám a jsou jiné) tady mě to táhne třeba tři vteřiny do leva a pak zase do prava je to pomalejší než na houpačce. No a po tom co jsem se to naučil ovládat (směr, rychlost, intenzitu), tak jsem se mohl rozhoupat, až jsem byl venku. Ovládá se to jako při AC, když někam chcete tak to tam táhne a čím víc chcete, tím rychleji. Posledně se mi to povedlo ráno po probuzení kdy jsem pár vteřin před tím dokonce otevřel oči. Doufám, že víte co myslím a nebudu tady za idiota nebo, že bych tu říkal nějakej starej trik (v tom případě jsem na něj alespoň přišel sám :) ).

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Technika

Příspěvekod Helias » čtv, 05. čer 2008, 20:47

Ahoj. V prvé řadě chci poděkovat o "znovuotevření" fóra. Jak jsem viděl odkaz, byl sem šťastný jak blecha v trenýrkách. No a k tomu, co tu píšeš ... to s tím polštářem ... to se mi taky kdysi stalo, ale ještě sem nic o AC nevěděl ... dost mě to překvapilo. Tehdy i teď. Zkusím to znovu ... ;) .
Carpe Diem

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 290
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Technika

Příspěvekod nou » čtv, 05. čer 2008, 21:57

hej toto poznam. volam to mixer alebo kolotoc. a stavalo sa mi to dokonca este ked bol maly a zaspaval tak som zazival taketo vlniace sa epizody. niekedy tak silne az som mal pocit ze sa otacam dookola na razni.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Technika

Příspěvekod ATA » čtv, 05. čer 2008, 22:27

Neni to nic novyho takz to použivam ale bohužel to vetšinou neni dost intenzivni aby mě to vykoplo z těla.

Dokonce sou an to cvičeni v gateway myslim že se jmenuje vectors uči se tam parvě ten pohyb.

Na zesileni pohzbu se daj použit předstvz třeba nějakej pád jednou me to koplo y těla když sem v ejdnom miro snu v hypnagogickzm stavu yakopl a sekl sebou o chodnik ykousel sdme to i cilene a funguje to docela dobře.Takz se da použit klasická houpačka,studnz nebo treba presdstava magnetu,černé díry.

U mě bzch to spiš než k dýchní poslele nafouknutí těla jeho expanze a dýcháni celým jeho povrchem nejspilnejš to citim asi na rukách občas je to pocit jako bzch na nich mel velkz rukavice jeste yajimavějši je to u hlavz ale to se mi tak často nestává.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: Technika

Příspěvekod jadydadyda » pát, 06. čer 2008, 11:52

No každopádně by mě zajímalo jakých výsledků tím lze dosáhnout, když se to dá vyvolat hned po ulehnutí. Rozhodně mi to přijde jako hodně vtipnej proces, člověk krásně cítí ten tlak když se odtrhává.

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Technika

Příspěvekod Helias » pát, 06. čer 2008, 16:02

... je to pocit jako bzch na nich mel velkz rukavice jeste yajimavějši je to u hlavz ale to se mi tak často nestává.
Mě se jednou zdálo, že mám na nohách obrovský holínky až po kolena ... :D .
Carpe Diem

PITRIS
Příspěvky: 2
Registrován: úte, 17. čer 2008, 21:13

Re: Technika

Příspěvekod PITRIS » úte, 17. čer 2008, 21:20

Jj, to taky znám- když jsem začínal tak jsem cítil takovýhle "tah" na nártech, ale ven jsem se přes to ještě nedostal :)

zabrde
Příspěvky: 5
Registrován: pát, 13. bře 2009, 19:27

Re: Technika - houpačka

Příspěvekod zabrde » pát, 13. bře 2009, 21:08

me se stalo zas taky něco :P uz prednejakou dobou jsem se seznámila s oobe ale až dnes jsem to zkusila celkem sem se dobre uvolnila myslenky jen tak pluly a zacala jsem se houpat a snazila jsem se zacit houpat a otocit se kolem sve osy???(spatne vyjadreno snad to pochopite) pak takove zajimave bzuceny v hlave jenze pak jsem se prestavala houpat a prestavalomi pzucet v hlave a skoncilo to pak uz to neslo asi sem to podelala kdy\z sem si pomyslela ze to bzuceni je neprijemne a ze to nepreziju :lol: :( :frow:

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Technika - houpačka

Příspěvekod Daniel » pát, 13. bře 2009, 21:39

jo no.. klasicka chyba.. nesmis se toho bzuceni leknout.. taky se mi to stava :)
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

zabrde
Příspěvky: 5
Registrován: pát, 13. bře 2009, 19:27

Re: Technika - houpačka

Příspěvekod zabrde » pát, 13. bře 2009, 22:19

ale napoprve dobry ja mam totiz trocha zkusenosti s autohypnozou tam se taky musite uvolnit ale opravdu drsny ten pocit jak se houpete sice jsem chtela zkusid pad do studny
:!: :!: :!:

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Technika - houpačka

Příspěvekod saila » pát, 13. bře 2009, 22:24

tak premejslim jestli tim bzucenim nenazyvate takovy to brneni v mozku jak jsem popisovala ja
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Technika - houpačka

Příspěvekod ATA » pát, 13. bře 2009, 23:35

no možny to je stejne jak vybrace techle nefyzickejch zvuku je tyk sposuta ted sem dokonce našel deleni že podle toho zvukua vibraci zaleži do jake časti astralu se bude projektovat zni to zajimave ale odzkoušeny nemam.

zvyuk so sem slišel byl vetšinou hodne hlubokej tak do 100Hz intenzita od sotvy slišitelnyhop až po mohutny buraácení
pakl sou i ruzny piskyvy zvuky
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

zabrde
Příspěvky: 5
Registrován: pát, 13. bře 2009, 19:27

Re: Technika - houpačka

Příspěvekod zabrde » sob, 14. bře 2009, 09:28

no ja newm co to bylo ale hodne to tlačilo na spánky tam to bxylo bzukot nebo proste neco ale bylo to jen v me hlave .a houpatt jsem se začala sama a hned kdybych se tak nelekla talk možná

a newite o nejake meditační hudbe???

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Technika - houpačka

Příspěvekod ATA » sob, 14. bře 2009, 09:39

mam ji asi 50 giga
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

zabrde
Příspěvky: 5
Registrován: pát, 13. bře 2009, 19:27

Re: Technika - houpačka

Příspěvekod zabrde » sob, 14. bře 2009, 10:09

tak ja bych chtela nejakou hlavne aby tam nikdo nemluvil nebo nejaky spis odkyzy divam se ale onoo mi to nejak divn dycky vyjede


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů