Změna počasí

Jaký je váš názor?

Anketa končí za sob, 08. srp 2009, 17:47

Počasí mi vyhovuje
3
27%
Počasí za moc nestojí, ale nechci zasahovat
1
9%
Rád/a se zapojím
4
36%
Neutrální
3
27%
 
Celkem hlasů: 11

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Změna počasí

Příspěvekod Jarda » čtv, 09. črc 2009, 17:47

Zdravím, chtěl bych se vás zeptat jak jste spokojeni s počasím a jestli by jste mi eventuálně pomohli se změnou počasí, aby sluníčko svítilo trochu víc. Současný stav počasí za moc nestojí furt prší zataženo, zima. Co vy na to zapojili by jste se ?

Je mi úplně jasný že půlka z vás mě pošle do háje, ale zajímal by mě aspoň váš názor.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna počasí

Příspěvekod H0n24 » čtv, 09. črc 2009, 19:03

:D Postav si orgonit ;)

Tady je návod, jak vysát mrak, jde to udělat i bez orgonitu - stačí tu energii natáhnout do sebe. Ověřeno, funguje to docela rychle a spolehlivě :) Jinak změna počasí - tady by šlo hlavně o obnovu přírodního počasí, takže podle mně by to mohla pochopit určitě víc jak polovina fóra :)

Jinak s počasím jsem docela spokojenej, stačí mi 2 kousky HHG a je tu náádherně :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Změna počasí

Příspěvekod Jarda » čtv, 09. črc 2009, 20:49

re: H0n24
mě nejde až tak o to jaký počasí budu mít já (já na tom tolik nelpím, déšť mi nevadí) ale spíš to chci udělat kvůli ostatním lidem, protože tohle není léto ale podzim

Takže jestli se chcete zapojit můžete zkusit tenhle návod jestli má někdo lepší sem s ním
1) Lehněte si uvolněte se relaxujte
2) Zkuste se dostat do nějakých vibrací
3) Zkuste použít vizualizaci, představte si krásný počasí, přejte si ho a poproste o něj přírodu.
Představte si náš stát(slovensko taky jestli chcete ;-) ) , představte si teplo a jasnou oblohu a že to bude v souladu s počasím i všude jinde, aby nedošlo ke katastrofám a vichřici.
4) pak by bylo dobrý poděkovat
5) občas to zopakovat :-)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna počasí

Příspěvekod ATA » ned, 12. črc 2009, 21:50

Z počasim sem kdysi blbnl docela dodt ale ted už budu radši opatrnejši a šel bych na to radši pres ten orgonit a u tech meditaci/vizualizaci si nepredstavovat konkretni počasi ale spiš tu harmonizaci počasi /přirody

Samotny vizualizace na upravu počasi použit jen lokalně když je to potřeba
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna počasí

Příspěvekod clario » pon, 13. črc 2009, 16:40

Pokud chcete nějákym způsobem působit na přírodní děje tak by to nemělo být takle, spíš přírodu požádejte o takový a takový počasí než abyste jí vnucovali to svoje, můžete takle nadělat celkem paseku. V přírodě se oderává spousta dějů, přičemž každý má nějáký důvod a všechno to má nějáký řád, pokud začnete nezodpovědnym způsobem do těchto dějů zasahovat můžete způsobit hodně škod. Jen tak pro příklad už nevím jestli to bylo loni nebo předloni skončila zima a na stromech se začaly objevovat poupata, bohužel asi po týdnu teploty klesly zase pod nulu a začalo mrznout a všechna ta poupata umrzla, ten rok vyrostlo o polovinu (popravdě nevim jestly to bylo o polovinu, ale tohle je příklad takže proč ne) méně ovoce. Ať už to zamýšlela sama příroda nebo za to mohl i někdo jiný, tak to může posloužt jako příklad toho jak by nedbalé počínání s počasím mohlo skončit.
Příroda sama dneska hodně strádá pod počínáním člověka ať už jde o smog, chemtrail nebo různé druhy záření a díky tomu dochází k různým výkyvům počasý, když se zamoří nějáká oblast, tak se to příroda automaticky snaží nějak vyrovnat a tak může například přijít bouřka a "spláchnout" to a tím že jí odkloníte to můžete zhoršit. Takže pokud nebudete spokojeni s počasím tak namísto vnucování své vůle zkuste požádat zda by vás to mohlo obejít a nebo to počkat do zítřka a pokud se tak nestane tak to hold příjměte. Snažte se s přírodou spolupracovat namísto toho abyste jí ovládaly, posílejte jí energii a lásku mějte jí rádi, můžete jí podpořit právě tím orgonitem jehož energie může být využita k tomu abyse příroda lépe vypořádala s tím či s tím problémem a i vám to může dodat energii.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: clairo

Příspěvekod Jarda » pon, 13. črc 2009, 18:17

Jo takhle nějak jsem to chtěl napsat :)
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

jk0man
Příspěvky: 39
Registrován: ned, 14. zář 2008, 08:12

Re: Změna počasí

Příspěvekod jk0man » pon, 13. črc 2009, 23:01

"Já a mé okolí(počasí) jsme v harmonii se vším."
:-)

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Změna počasí

Příspěvekod Tidus » čtv, 23. črc 2009, 19:12

Pri tech vykyvech bych dost pochyboval, ze je povasi v harmonii. Klidne se koupu u vody a kdyz jedeme domu, tak je takovej bordel, ze padaj stromy. Myslim, ze by se melo uklidnit samo. Kdyz do nej budeme zasahovat, tak to budem udrzovat porad v tom samem....
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
Voltaire
Příspěvky: 6
Registrován: čtv, 13. srp 2009, 18:10
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna počasí

Příspěvekod Voltaire » čtv, 13. srp 2009, 18:43

Souhlasim s clariem, ne nadarmo bylo tsunami a zabilo x tisic lidi. Ty lidi si meli neco uvedomit a tak i kdyz bych jim to nepral, tak to tak priroda vyresila. Nic neni nahoda.
,,Nesouhlasím s vámi, co říkáte, ale navždy budu bránit, abyste to říkat mohl.'' Voltaire
,,Člověk se narodil k činnosti. Nebýt ničím zaměstnán a neexistovat je pro člověka totéž.'' Voltaire

Uživatelský avatar
Marijus
Příspěvky: 41
Registrován: čtv, 16. črc 2009, 18:13

Re: Změna počasí

Příspěvekod Marijus » pát, 14. srp 2009, 01:50

Souhlasim s clariem, ne nadarmo bylo tsunami a zabilo x tisic lidi. Ty lidi si meli neco uvedomit a tak i kdyz bych jim to nepral, tak to tak priroda vyresila. Nic neni nahoda.
Měli si uvědomit to, že když vidí velkou 100 metrovou vlnu, tak mají zdrhat a ne si jí fotit a točit na kameru :)

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna počasí

Příspěvekod blaza » stř, 02. zář 2009, 00:06

Zvirata vedela mnohem driv nez lide, ze prijde tsunami. Protoze jsou v kontaktu s prirodou. Clovek jakozto savec ma tuto vysadu take, ale ztratil ji zamlzenym vedomim.
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna počasí

Příspěvekod Helias » pon, 12. říj 2009, 22:59

Člověk vůči přírodě zakrněl ...
Carpe Diem


Zpět na „Magie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů