Zodpovednost

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Zodpovednost

Příspěvekod blaza » stř, 27. kvě 2009, 02:15

Tak dneska sem si konecne uvedomil, ze mi chybi tahle vlastnost. A navic pojem ''zodpovednost'' je mi cizi asi jako empatie, nebo hrdost. Je mi jasny, ze v kramu se to koupit neda, prestoze v dnesni dobe je uz mozny vsechno. Mate nejaky doporuceni co bych mel delat, abych tuhle vlastnost ziskal? Udelam vsechno, protoze uz mi to dost komplikuje zivot. Predem diky.
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Heimdall
Příspěvky: 94
Registrován: úte, 22. črc 2008, 23:29

Re: Zodpovednost

Příspěvekod Heimdall » stř, 27. kvě 2009, 22:33

František Bardon - Brána k Opravdovému Zasvěcení - I. stupeň - Introspekce čili Sebepoznání => II. stupeň - zušlechťování duše - http://www.grimoar.cz/fb_03/fb_03.php?

LBRP - znamení ticha, znamení vystupujícího - imaginovat - http://www.grimoar.cz/fb_03/fb_03.php?
Účel rituálu
Jak už název napovídá, tak tento rituál má "zažehnávat". Slouží tedy k jakémusi exorcismu místnosti a vyrovnává vlivy, které se v ní nacházejí. Navíc pomocí něj se můžete zbavovat obsedantních myšlenek a negativních vlastností. Provádí se to takto:
1. Ještě před rituálem si v sobě představte onu vlastnost či myšlenku jak červeno černý kouř (nebo nějak jinak symbolicky).
2. Nyní ho ze sebe vykažte pomocí znamení vstupujícího a poté proveďte znamení ticha, čímž znemožníte, aby se vlastnost vrátila.
3. Představte si tedy tuto vlastnost či myšlenku před vámi a vykonejte LBPR. Při tom pozorujte jak ona myšlenka nebo vlastnost mizí.


A nebo se prostě kontroluj a "nebuď nezodpovědný" :D

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zodpovednost

Příspěvekod blaza » pát, 29. kvě 2009, 09:00

Dneska to proctu. Dik ;)
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Heimdall
Příspěvky: 94
Registrován: úte, 22. črc 2008, 23:29

Re: Zodpovednost

Příspěvekod Heimdall » pát, 29. kvě 2009, 23:23

nz ;)


Zpět na „Mimo témy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů