LSD

Sappy
Příspěvky: 9
Registrován: ned, 22. čer 2008, 21:09

LSD

Příspěvekod Sappy » úte, 19. kvě 2009, 16:39

Ahoj, chci slyset vas nazor na tuhle latku, na tripy atd... Ale opravdu netouzim po jednsotranych nazorech - JE TO DROGA - neberem. (Ne dik to bych nepsal sem). Do nedavna sem to odsuzoval stejne jako treba heroin nebo kokain ale pak sem narazil na jednu stranku http://www.lsd.cz/lsd/lsd1.html a ta semnou docela paradne zamanipulovala, proto sem odpovedi piste PROSIM az po procteni te stranky (a to ne jen tak letmo) Taky chci slyset vas nazor co si myslite o tom ze LSD nenici organismus, mozkove bunky a nevytvari ani zavislost (pokud se nepocita psychycka) - tudiz je to prakticky neskodne... Otazkou je pote "Proc je tedy nelegalni" - Vysvetleni na te strance mi prije tak trochu neuveritelne.
Dik za odpovedi :)

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: LSD

Příspěvekod Daniel » úte, 19. kvě 2009, 21:18

dalsi clovek stoji pred rozhodnutim jestli vzit nebo nevzit drogu... tu stranku znam. divej se, nebudu ti rikat jestli to zkusit nebo ne, to si musis rozhodnout sam. mam ve svym okoli lidi kteri s lsd experimentovali a muj osobni nazor je ze to nema cenu. jestli ti jde jen doporucuju ti precist si knihu Veleknez od T. Learyho a Vedec od J. Lillyho abys vedel do ceho jdes.. ohledne te skodlivosti.. no.. to zalezi na tom za jak moc duveryhodnou povazujes tu stranku, chtelo by to nastudovat co nejvic info i z jinyho zdroju. nejvetsi rizika nejsou fyzicka ale psychicka.
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
unga
Příspěvky: 45
Registrován: sob, 28. bře 2009, 18:59

Re: LSD

Příspěvekod unga » úte, 19. kvě 2009, 22:44

Je to jako, když se snažíš ochočit třeba lva. Můžeš si ho ochočit a mít jeho moc (u halucinogenů je tou mocí myšleno rozšířené vědomí) pod kontrolou nebo tu moc nezvládneš a lev tě bude pomalu zabíjet.
Hrát s takovou šelmou si můžeš pokud ti nezáleží na životě nebo pokud si seš jistý, že jí zvládneš, což si nemůžeš být nikdy.
Tím tě nechci odrazovat ,protože pokud to zkusit prostě chceš stejně to zkusíš a uvidíš sám.

Nelegálnost je samozřejmá, stát by měl pak méně peněz z chlastu a to je nežádoucí.

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: LSD

Příspěvekod Daniel » úte, 19. kvě 2009, 22:59

jasne. sappymu doporcuju pro zacatek naucit se ovladat lucidni sneni a muze mit desitky minut kontrolovanych a bezpecnych halucinaci kazdou noc..

no a ten chlast asi nebude ten pravy duvod proc to neni legalni, co je to za teorie? :) drogy jsou nelegalni hlavne proto ze se nas stat snazi prekvapive chranit.. i kdyz teda hlavne z trochu sobeckych duvodu - abys v produktivnim veku byl schopnej vydelavat penize, platit dane a ne aby stat musel platit tvoji lecbu v nemocnici nebo psychiatricke lecebne
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Heimdall
Příspěvky: 94
Registrován: úte, 22. črc 2008, 23:29

Re: LSD

Příspěvekod Heimdall » úte, 19. kvě 2009, 23:25

Taky pravda, ale nemůžeš popřít, že zlegalizováním LSD, Marihuany a podobně by stát tratil, vzhledem k tomu, že by se míň chlastalo(pokud mluvíme o LSD je to trochu dikutabilní, protože to by se určitě v takové míře jako marihuana ani produkovat nemohlo, myslím ale, že unga to myslel spíše v širším spektru). Mimochodem, ztroskotaným alkoholikům snad léčbu těchto zařízeních neplatí? :) , jakože alkohol je daleko nebezpečnější droga.

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: LSD

Příspěvekod Daniel » úte, 19. kvě 2009, 23:56

jasne ze plati lecbu alkoholiku... vsak stat uvaluje na chlast a na cigarety tak velky dane primarne proto aby omezil jejich spotrebu a aby pokryl naklady na lecbu a ne proto aby vic vydelal.. stat proboha nepotrebuje aby se tady hodne chlastalo..predstava ze stat nepovoluje drogy proto ze by se vypilo min alkoholu mi prijde dost ujeta.. ja ty duvody proste vidim nekde jinde..
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: LSD

Příspěvekod blaza » stř, 20. kvě 2009, 12:00

Sappy: Velice si vazim tohoto prispevku. Velice to obohatilo muj pohled na svet. Dekuju

Muj nazor na tuto drogu se zmenil a myslim si, ze by ji mel kazdej jednou v zivote zkusit. Ale az pride ten spravnej cas.
BTW: Cet sem vsech 20stran.
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: LSD

Příspěvekod Daniel » stř, 20. kvě 2009, 13:13

blazo, to co predvadis je krasna ukazka nezodpovednyho pristupu, prectes si jednu pochybnou www stranku a mas jasno.. proboha lidi tohle neni jako jit na pivo, nez se do toho pustite tak aspon sbirejte informace z ruznych zdroju..
zkusit az prijde spravnej cas - to je sice pekna myslenka jenze problem je v tom ze clovek nikdy nemuze poznat ze ten spravnej cas prisel..
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: LSD

Příspěvekod nou » stř, 20. kvě 2009, 13:34

z odkazovanej stranky
Drtivá většina tripů je bohužel doprovázena některými z nepříjemných vedlejších fyzických projevů - může se objevit nespavost, nechuť k jídlu, nepříjemný tlak v očích, "gumový" pocit v krku, bolesti hlavy, pocení, otupělost, nevolnost až zvracení, hrozná zima nebo naopak vedro ...
dalej su tam popisovane bad trip teda neprijemne a hrozostrasne zazitky po poziti LSD. naozaj by som to velmi zvazil ci sa to oplati alebo nie.

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: LSD

Příspěvekod blaza » stř, 20. kvě 2009, 15:10

nou: Ano, to na ty strance psali, ale cet sis vsechno? Autor tam taky uvadel pokud si dobre vzpominam, ze pred tzv. ''bad tripem'' by ste nemeli mit spatnou naladu a dobre se vyspat. Navic si myslim, ze pro me je tahle informace dost nepravdepodobna. Prece jenom mam v povaze, ze sem sangvinik(flegmatik), takze by to nemel bejt muj pripad. Jsme zastancem toho, ze vsechno se ma skusit. Drogy sou sracky samozrejme, ale prave proto psal autor tematu at si predtim, nez neco napisete prectete ty stranky vo LSD. Ja kdybych ty stranky necet, tak bych sem puvodne taky napsal neco ve stylu, co je to za magora, kterej chce urychlit AC pres drogy. Ale o tom to neni. Kdo to necet nepochopi. Akorat ty sis vybral zrovna tu pasaz, kde pisou o negativnim pusobeni latky LSD. Ale mel si ho? :roll:
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Sappy
Příspěvky: 9
Registrován: ned, 22. čer 2008, 21:09

Re: LSD

Příspěvekod Sappy » stř, 20. kvě 2009, 18:11

Kdybych byl jeden z tech co si prectou jednu stranku kde danou vec vynachvali do nebes a bezhlave tomu veril tak proc bych to potom resil tady? Co se tyce bad tripu a jinych neprijemnosti (ktere sou misty nejspis opravdu nechutne)... musi se s tim pocitat, ale popisovane zazitky (ty kladne) mi prisly az moc dobre na to aby se to nerisklo. Muzete si rict... "Ten to chce zkusit, tak si to ospravedlni za kazdou cenu at namitneme co chceme." Mozna, ze na tom neco bude, ale slyset nazory z ruznych stran muze byt jedine ku prospechu. Suma sumarum koukal jsem na LSD z mnoha uhlu, na ruznych zdrojich a neshledal sem na nem krom drobnych vyjimek zadne vyrazne zapory - Bad tripu se da celkem slusne vyvarovat uklidnenim a "naladenim na tu spravnou vlnu". A to horko, zima... to se da myslim prezit. Pokud clovek ma rozum (coz doufam ze jeste porad mam) a nenecha si u sebe vyvolat psychyckou zavislost, muze se to ciste ze zvedavostnich duvodu zkusit. <== Tim nikomu nechci vnucovat moje nazory a uz vubec nabadat k vyzkouseni. VZDYT JA TO TAKY NEZKUSIM :!:

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: LSD

Příspěvekod CLVestec » čtv, 21. kvě 2009, 21:01

Lidi serte na to.LSD je hnus,na co tu máme návody jak se zrelaxovat nebo upadnout do tranzu.Existuje mnoho a lepších možností,jak se dostat do jiných stavů,ano dáte si LSD a práci na změnu stavů LSD za vás udělá.Ale néní lepší se zrelaxovat a poznat při relaxaci věci,které jsme nevěděli ?Třeba kdyby jsme první AC zkusili přes LSD,nikdy by jsme nepoznali takový divný točívý pocity při relaxaci(a někdy i v tranzu).Když to budem dělat přes LSD,tak to budeme mít hned ale nebudeto takový jako kdyby jsme proto něco udělali,ten lepší pocit že za dřinu něco.Navíc se zdokonalíte ve svých schopnostech a posunete své hranice dál,LSD vám tohle nedá. ;)
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
Orichi
Příspěvky: 39
Registrován: úte, 05. kvě 2009, 01:57
Bydliště: Doksy
Kontaktovat uživatele:

Re: LSD

Příspěvekod Orichi » pát, 22. kvě 2009, 01:24

Nečetl jsem všechny příspěvky, ale řeknu tohle. Jsem člověk zvědavej, vyzkoušel jsem mnoho věcí od drog po meditace přez holotropní stavy či stavy vyvolané frekvencí zvuku až třeba po AC, hypnózy, . Dokonce se zpětně veřejně doznávám ke konzumaci LSD a to dokonce ve dvou formách. V chemické formě v podobě papírku se dvěma kapkama LSD a přírodní v podobě lysohlávek. Jsem experimentátor, hodně se zajímám o stavy vědomí. Sám sebe nepovažuji za feťáka. A předem tě upozorňuju, že tahle cesta je hodně trnitá a málo kdo, dojde až k políbení Růženky, aby se z toho všeho včas vymanil. V mém případě se však jednalo o situace, předem dlouho plánované za účelem analyzování stavu a poznávání sebe sama.
Moje vědomí však pochopilo, že tohle není správná cesta, je to pouze ubohá ukázka, nebo možná spíš náhražka za to, čeho je vytrénovaná mysl doopravdy schopná.
Já třeba momentálně experimentuju s hledám jednoho místa pomocí AC, které je na rozmezí mezi astrálem a realitou na místě, které jistý Carl Jung nazval místo kolektivního nevědomí. Lidská mysl, je velmi rozmanitá a brzdit jí užívaním halucinogenů i jiných drog je vážně škoda. Ale neřikám ti ani zkus ani nezkoušej, cesty jsou nevyspitatelné a každý má jinou, tu na kterou musí přijít každý sám. Aneb za své činy, zodpovídáš pouze ty.

Pro zajímavost:
Každý člověk má jinou psychiku, a na jiné úrovni. Je klidně možné, že zažiješ krásnej stav, ale i takovej krásnej stav ti může způsobit nepěknou památku, např. v podobě schizofrenie, nebo jiné psychické nemoci. Osobně znám člověka co je už rok a půl zavřenej v blázinci a věřím, že kdyby se probudil z toho stavu co zažívá, byl by z něj zatvrzelej slušňáček. Lékařka konstatovala, že jeho mozek to neunesl. Měl tripa, jeho stav proběhl klidně a v pohodě. Ale tři dny na to dostal flash back a už je rok a půl mimo. Flashback je něco jako návrat stavu, je to celkem běžná záležitost, ne sice s takto drastickými následky, ale i s takovými musíš počítat. A věz, že i rozhodnutí, které tě momentálně poltí jsou zároveň dvě různé budoucnosti.
"Ovlivni jak smýšlíš a ovlivníš jak cítíš."
"Lidé se musejí naučit namísto zloby, projevovat zvídavost."
"Pokud se sami sebe začnete ptát, otevřete dveře vlastního vývoje v mnoha směrech."
"Tvůj život je jen o tom kam směřuješ a soustředíš svojí pozornost, proto dbej na to čemu a komu jí věnuješ."

Orichi*~

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: LSD

Příspěvekod blaza » pát, 22. kvě 2009, 13:32

Ja uz sem si to rozmyslel. Po tom, co mi segra dneska rikala, ze jeji kamarad to mel, tak sem rapidne zmenil nazor. Rikala mi, ze to mel von a jeste jeho kamos. Mel to v 15 letech, rikala mi, ze to snes dobre. Ale jeho kamos mel ten den spatnou naladu a moc se mu do toho nechtelo. Von ho ale prekecal. Mel tzv. ''bad tripa'' jak tu uz zaznelo. Prej chodil po lavce mostu 100metru nad zemi a rval: ,,Sem je nesmrtelnej!!!...'' Ale ten co si to dal a mel v poho tripa si myslel, ze si dela srandu a jenom na nej vopodal cumel a smal se mu. Pak jedna zenska zastavila a zacala volat policajty, tak voba utekly. Kdyby je tam ta zenska nevidela, tak buh vi jak by to dopadlo. Pak pridu na forum a ctu tu, ze se nekdo z toho pomat a je v blazinci. Takze to asi nebude takova sranda, jako se mi na prvni pohled zdalo. Warning to all :!:
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: LSD

Příspěvekod CLVestec » pát, 22. kvě 2009, 16:07

Já bych to nedopuročoval těm mladším co nejsou ještě dospělý(jako já :D).Protože nevím jaký by to mohlo mít na mě v budoucnu účinky,co kdybych se začal odvracet od své cesty ? Nebo bych začal jinak rozhodovat než se rozhoduji,proto LSD a takovým sračkám se vyhýbám.Viděl jsem na vlastní oči lidi jak je drogy měnili(počítám i alkohol),zvyšovali agresivitu i mimo požití drog v pozdějších fázích,jednoho mého strejdu to dokonce zabilo.Drogy a závislosti jsou sviňárny,člověk k vůli nim změní své priority a zapomene na ty,co jsou mu nejbližší.
Blaza:Ještě že tak. ;)
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: LSD

Příspěvekod Pete » pát, 04. zář 2009, 17:51

Jenomze zas kdyz experimentovali s LSD tak zjistili , ze lidi co meli LSD zacali verit v boha ,vic se zajimali o prirodu. Tudiz se zmenili hodne k dobremu :) Dokonce se uvazovalo o legalizovani LSD , ovsem doktor by mu musel rict navod a poprve by si to pacient vzal pod dohledem doktora. Proste a jednoduse , kdyz clovek vi jak na to (neni spatna nalada atd) tak nemuze chytnout bad trik > LSD ho mozna tak pozitivne ovlivni > proc ne ? Jedine riziko jsou dedicne psychicke choroby (Schyzofrenie) tem jedinym lidem to nedoporucuji.

Navic LSD je droga , kterou si vezme clovek 3× za zivot a tim to konci. Ziska tim zajimave zkustenosti , zmeni to jeho mysleni k lepsimu , nikoliv aby to bral jako na zabavu. Ono cetl jsem i spisy vedce , ktery LSD objevil a popisoval jak se mu meni vedomi , zacal verit v existenci boha a o hodne casteji se vydaval do prirody. Ovsem tento vedec to vzal maximalne jednou do 1-2 mesicu a pak si delal poznamky a uvazoval proc se to vsechno deje , nikoliv ze by byl na tom zavisly a bral to denne. Navic "nevericiho cloveka" muze LSD dovest k astralnimu cestovani a dalsim vecem :) podle me duse potrebuje co nejvice zkusenosti aby se nemusela do nekonecna reinkarnovat , tak proc to nezkusit , kdyz jsou rizika pouze pri spatnem uziti (Stejne jako u alkoholu ze :) )
Deus est Homo

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: LSD

Příspěvekod ATA » pát, 04. zář 2009, 18:29

problem je že cisty LSD tady neseženeš a to co tu je obsahuje spousta bordelu a ten už ma docela hnusny negativni učinky na tělo

to co to muže udelat z psichikou už je druha vec a nejde jen o dohled pri vlsatnim pokusu ale chleo by to i připravu

ja spiš vimejšlim jak ovlivnovat mozek jinejma cestama kde nehrozi tolik velješich učinku a je to vivc pod kontrolou
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: LSD

Příspěvekod Pete » pát, 04. zář 2009, 18:35

Ono pokud jsi slysel o Ayahuasce (shamansky napoj, promlouvali prez neho s mrtvymi) tak i to ma svoje plusy a minusy ,a vzdy je tam nejake riziko. Mas to 100% napoj pouze z bylin atd , ale i tak se clovek z toho muze zcvoknout , popr se mu neco stat v stavu. Jinak nastesti se LSD nemeri napr na gramy , tudiz je mensi riziko redeni , ale netvrdim ze bude ciste no.
Deus est Homo

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: LSD

Příspěvekod nou » pon, 02. lis 2009, 19:16


Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: LSD

Příspěvekod Pete » pon, 02. lis 2009, 19:58

Hehe ja to celou dobu rikal :D mimochodem s lysohlavkami to bude stejne ne ?
Deus est Homo


Zpět na „Pomůcky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti