VYRUŠENÍ BĚHEM AC

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
wefrt
Příspěvky: 16
Registrován: úte, 05. kvě 2009, 19:38

VYRUŠENÍ BĚHEM AC

Příspěvekod wefrt » úte, 05. kvě 2009, 19:46

Ahoj všem..
Co se stane, když mě někdo během AC probudí, zatřese se mnou, když budu pryč? A nevadí,když v mé blízkosti spí někdo jiný? Mám pokoj společný s bráchou. Někde jsem četla, že to nějak magneticky působí na stříbrnou šňůru..za můj život mě vlastně nikdy nikdo v noci nebudil v normálním dnu a myslím si, že ani nebude, ale tak stejně..nějakou dobu už pracuju s transem a teď myslím, že je konečně ta vhodná doba zkusit AC..akorát tohle mi dělá starosti
Díky

Uživatelský avatar
Orichi
Příspěvky: 39
Registrován: úte, 05. kvě 2009, 01:57
Bydliště: Doksy
Kontaktovat uživatele:

Re: VYRUŠENÍ BĚHEM AC

Příspěvekod Orichi » úte, 05. kvě 2009, 20:04

Osobní zkušenost s vyrušením a zatřesením nemám, ale jsem zastáncem teorie, že AC je bezpečné. Tedy toho, že pokud jsi v astrálu a někdo tě třeba fyzicky napadne ve fyzickém světě (v reálu), tvé astrální tělo se v mžiku vrátí a ty se probereš. Pravděpodobně poměrně zmatená, ale živá a probraná :)
Jistě je, ale možné, že ne každý tento názor se mnou sdílí. Pokud máte někdo vlastní zkušenost i já se rád informuju :)
"Ovlivni jak smýšlíš a ovlivníš jak cítíš."
"Lidé se musejí naučit namísto zloby, projevovat zvídavost."
"Pokud se sami sebe začnete ptát, otevřete dveře vlastního vývoje v mnoha směrech."
"Tvůj život je jen o tom kam směřuješ a soustředíš svojí pozornost, proto dbej na to čemu a komu jí věnuješ."

Orichi*~

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: VYRUŠENÍ BĚHEM AC

Příspěvekod saila » úte, 05. kvě 2009, 20:31

no pokud ses v astralu a nekdo te napadne a zapichne ti nuz do srdce tak se asi uz neproberes:-D
jinak ja jdyz jsme v takovy tom hlubokym relaxacnim stavu kdy opravdu okolni svet nevnimam a jsem jenom uvnitr a nekdo treba vejde do pokoje (taky totiz nemam svuj pokoj) tak se opravdu priserne leknu a obcas mi srdce busi tak ze mam pocit ze mi ottrasa celym telem...
jinak jsem si tedka vzpomnela ze kdyz jse jednou byla v tranzu a mela jsme zase ten stav kdy me brnel mozek tak se podemnou trochu zavrtel partner (mela jsem hlavu polozenou na jeho hrudniku), a myslim ze se mi i dotkl ruky tak me to z toho tranzu neprobralo ale ty vlny toho brneni se znasobili na intenzite.. stejne jako bych se chtela pohnout...
Naposledy upravil(a) saila dne úte, 05. kvě 2009, 20:36, celkem upraveno 1 x.
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: VYRUŠENÍ BĚHEM AC

Příspěvekod Daniel » úte, 05. kvě 2009, 20:36

bude to jako by te probudili ze spanku, niceho se neboj
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

wefrt
Příspěvky: 16
Registrován: úte, 05. kvě 2009, 19:38

Re: VYRUŠENÍ BĚHEM AC

Příspěvekod wefrt » úte, 05. kvě 2009, 20:51

taky si nemyslím, že to je nebezepečné..Ale hlodá to..na Marlitanových stránkách bylo, že ( asi to záleží i na množství energie,kterou čerpáte)by to mohlo dopadnout špatně..i František Bardon, kterého si vážím, to v Bráně uvádí..dokonce mluví o smrti, ale to bych řekla, že je to myšlené spíš na mágy, kteří jsou v astrálu trochu z jiných důvodů a berou té energie víc..hm no těžko říct..
ale s tím nožem to bylo hezký :lol: :lol: ;)

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: VYRUŠENÍ BĚHEM AC

Příspěvekod Etellyen » úte, 05. kvě 2009, 20:54

urcite to nebude zdravi ani prijemny:D zabit by te to nemelo ale urcite bych si na to radsi fakt daval bacha ;)
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: VYRUŠENÍ BĚHEM AC

Příspěvekod ATA » úte, 05. kvě 2009, 21:48

No moc prijemny to asi nebude ja sem se jednou rychle vratil bylo to jak spadnout tak z pul metru na postel -naraz cuknuti těla
v trenzu max leknuti neni to sce moc přijemny ale žřk bych že nic horšoho než bolest hlavy nehrozi aspon sem se teda z ničim nesetkal ani neslišel že by mel nekdo nejkej važnej problem o smrti a tak podobne se prise v tech strašich knihach a dalši to jen kopirujou. Samozdrejme pokud to jde je lepši si zajistit absolutni klid ale to se lip rekne než udela mužou pomost i špunty do uši nebo treba zavazani oči.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: VYRUŠENÍ BĚHEM AC

Příspěvekod saila » úte, 05. kvě 2009, 22:15

ATA: no co se tyce tech spuntu tak nesouhlasim...i s nima kdyz ti nekdo vejde do pokoje a zavre dvere tak to slysis...(pouzivam je uz asi 10 let kazdej den
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Rio

Re: VYRUŠENÍ BĚHEM AC

Příspěvekod Rio » čtv, 07. kvě 2009, 12:09

nejlepší je to pod vodou, tam je docela klid
Naposledy upravil(a) Rio dne pát, 21. srp 2009, 00:56, celkem upraveno 1 x.

wefrt
Příspěvky: 16
Registrován: úte, 05. kvě 2009, 19:38

Re: VYRUŠENÍ BĚHEM AC

Příspěvekod wefrt » čtv, 07. kvě 2009, 15:07

No uvidíme, asi mi to stejně nezabrání :)
ATA : a to tě někdo probudil? Nebo jsi se lekl "tam venku" ?

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: VYRUŠENÍ BĚHEM AC

Příspěvekod ATA » čtv, 07. kvě 2009, 18:28

probudil ale ne primo nekdo vlezl do pokoje nebo bouchly dveře už si to presne nepamatuju
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

wefrt
Příspěvky: 16
Registrován: úte, 05. kvě 2009, 19:38

Re: VYRUŠENÍ BĚHEM AC

Příspěvekod wefrt » úte, 12. kvě 2009, 16:03

Tak jsem to včera zas zkoušela (no prostě, když se to náhodou povede a někdo se mnou zatřese, tak se uvidí, kdybych to přežila, dám vědět :D ) trvalo mi všechno tak hodinu a třičtvrtě..prvně jsem se uvolňovala, pak jsem si říkala, že bych mohla zkusit zas jednou trans - vždy si představuju, že jsem na takové dřevěné desce a v rozích jsou provazy a celé se to se mnou spouští, všechno ve tmě..ale povedl se mi asi jen lehký..uvolněná jsem byla hoodně, ale mohla jsem polykat..sice jsem necítila krk a jazyk byl dost tuhý, ale ovládala jsem to, tak teda nevím co to bylo..jenže nějak s postupem času jsem se z toho začala nějak probírat, netuším, jak se v tom stavu mám udržet, jestli se soustředit na dýchání?
No ale říkala jsem si, když už jsem tak hodně uvolněná, zkusím nějaké ty techninky - provaz mi nefungoval,nebavil mě, ta kulička, která měla vyvolat vibrace taky ne, nevěděla jsem pořádně jak na to, tak jsem chtěla zkusit tu techniku houpačky, ale to bylo těžké představovat si jak sedím, když jsem ležela..takže jsem si začala představovat, že ležím na té desce, kterou používám při sestupu do transu a ta se houpe..to mi šlo hezky a poměrně rychle - myslím, že s koncentrací nemám problém, díky tomu, že cvičím Bardonova cvičení z 1.stupně brány..magie mi zatím nic moc neříká, ale ta cvičení mi připadala užitečná..kdyby někdo měl zájem, klidně je sem napíšu..no a za chvíli jsem cítila trochu tlak, pak čím dál víc, takže jsem si představovala houpání čím dál intenzivnější, a pak to bylo, jakkdyby do mě začala mlátit stovka menších pěstí a to po celém těle, včetně hlavy..pořád se to stupňovalo..teda vibrace jsem si představovala trochu jinak, tak nevím, jestli to byly ony, nebo ne..myslím že ano..spíš doufám :) jakkdybych chytla spoustu malých tiků po celém těle..kousíček pravé tváře mi cukal dolů,kousek levé nahoru.. sranda :D tak by mě zajímalo, jak ty vibrace vypadají u vás...bylo to čím dál víc silnější, jenže pak já tele jsem se zasoustředila na ty pocity a přestala se houpat..takže nic..dnes pokračování..
a taky jsem se zapomněla představit, jsem nová, takže Michaela..a zdravím všechny ;)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: VYRUŠENÍ BĚHEM AC

Příspěvekod ATA » úte, 12. kvě 2009, 17:13

Ahoj
Metod na prohloubeni a udrženi tranzu je hodne chce to zkusit neco mužeš najit treba tady
http://satori.webpark.cz/techniky.html
http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... ?f=4&t=212

Dycháni se hodi ale jak v ketre fazi nejlip na začatku a pak až u vibraci zaleži taky jestlyto bude jen pozorovani dechu nebo jeho ovladani treba hlobohy dychani nebo dycháni do bricha
problem je tam v tom že to muže privadet moc pozornosti do fyz těla a pripadně vyvolat napěti.Je tam toho vyc chce to pak podle situace.

jestly to byli vibrace nevym možny to je taky to mohlo byt jen mravenčeni z prohloubenyho uvolněni a pohyb astralniho tela vyvolanej tim houpanim
ono se to moc popisovat neda a tech druhu vibraci je tam hdne a i ty pred AC byvaj hodne ruzny nekdy nejdou vubec a jindy tos tebou muže hazet po postely.
priste zkus pokračovat v tom houpaní mužes pridat i predstavu jak se to pri houapni natači do stran a nebo houpe nahoru a dolo zmenit osu houpani treba dobradu/dozadu,do stran..
jete treba mužeš zkusit zvedat astralni ruku ale to je vhodny až ve vetšim uvolneni jinak tam vznika moc napětí.

Jestly maš čas tak prosim napiš jakou metodu použivaš uplen od začatku od lehnuti treba by se tam dalo neco urychlit hodina a třičtvrete je docela dost do tohodle stavu se da dostat i za 5 min ale chce to trening ja sem ted dotsanu tak za 30 min už sem to dlouh nezkoušel.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: VYRUŠENÍ BĚHEM AC

Příspěvekod Etellyen » úte, 12. kvě 2009, 17:22

ja mam po 40 min slabe uvolnene cele telo krom hlavy takze este nic moc
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

wefrt
Příspěvky: 16
Registrován: úte, 05. kvě 2009, 19:38

Re: VYRUŠENÍ BĚHEM AC

Příspěvekod wefrt » úte, 12. kvě 2009, 17:47

no mravenčení to určitě nebylo, to by museli být nějací dost velcí termiti :)
bylo to jakkdybych ležela třeba..já nevím..na pračce co hodně skáče..to je asi nejlepší přirovnání
..původně jsem se chtěla dostat do transu, a to mi zatím trvá dost dlouho a většinou se mi to ani nepovede, proto to tak trvalo, většinu času mi zabralo tohle..pokaždé je to trochu jiné, tak mám problém poznat co je co(prodýchávala jsem části těla, potom jsem vždycky počítala od 50 dolů s imaginací propadání a pořád dokola, pak jsem se dostala asi do lehkého, ale za pár minut to opadalo )pořád mi to nešlo a tak jem potom zkoušela těch technik přímo na vyvolání vibrací víc, než jsem došla na to houpání..
já to dnes vyzkouším zas, ale jen s uvolněním, o trans se pokoušet asi nebudu, tak jsem zvědavá..
děkuju za nápad s tím houpáním i našikmo a do stran, to by mě asi nenapadlo ;)

wefrt
Příspěvky: 16
Registrován: úte, 05. kvě 2009, 19:38

Re: VYRUŠENÍ BĚHEM AC

Příspěvekod wefrt » úte, 12. kvě 2009, 17:50

ATA:
"jestly to byli vibrace nevym možny to je taky to mohlo byt jen mravenčeni z prohloubenyho uvolněni a pohyb astralniho tela vyvolanej tim houpanim"

takže ty vibrace jsou něco jiného než pohyb astrálního těla?

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: VYRUŠENÍ BĚHEM AC

Příspěvekod ATA » úte, 12. kvě 2009, 18:12

težko řist ale šlo mi spiš o to že ty vibrace sou vetšinou uvnitř hranic fyzickyhotěla kdežto ten pohyb muže byt i mimo nej treba pocity nafukovani nebo pohybu ruky treba 10cm dostrany

lepši než s toho uvolneni to bude lepši z toho tranzu postup je dobrej prodycht tělo sestup.. zkus potom treba chvilku nejakou vizualizaci neco co nebude mit nic společnyho z tělem mohlo by to pomoct a dodt te vic do hloubky ono tech cest je tam strasne moc je to hlavne o zkušenostech a techniky pak podle situace.

jeste otazka vnimals nejky hypnahogicky halucinace -obrazi ,zvuky da se to použit na vstup do LD pripadne i do AC

až budeš v tom uvolneni zkus si ten stav uložit dej mu treba nejakj nazev a třeba že napočitaš do 10 a budeš v něm priste ti to pomuže se tam rychlejš dostat.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

wefrt
Příspěvky: 16
Registrován: úte, 05. kvě 2009, 19:38

Re: VYRUŠENÍ BĚHEM AC

Příspěvekod wefrt » úte, 12. kvě 2009, 18:46

-těmi vizalizacemi myslíš představovat si třeba nějaké místo..já nevím..například les..a pak zas pokračovat sestupem?
-s-halucinacemi jsem se setkala, teda pokud myslíme oba to stejné..například když usínám, tak na tom pomezí tak napůl sníš, napůl bdíš, vidíš záblesky dějů apod...LD jsem se zatím moc nezaobírala, ráda bych se AC naučila přímou technikou, ale časem asi také vyzkouším, pokud mi dlouho nepůjde tohle, přidám asi i trénink LD
-takže vibrace uvnitř, pohyb navenek..tak to potom vídím na, že to byl ten pohyb, prostě mi pravá tvář skákala nahoru třebas o 3 cm, levá dolů..a pomocí toho se dá dostat ven? prostě to pořád zvyšovat a zvyšovat
-děláš to taky přes tranz? jak dlouho to asi provádíš? těch 30 min?

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: VYRUŠENÍ BĚHEM AC

Příspěvekod ATA » úte, 12. kvě 2009, 19:35

jo predstava lesa bude dobrá neba treba nejkyho mista osoby muže te to tam primo hodit nebo zpusobit vnimani na dalku

-trenink Ld by se hodil ono se to z AC navzajem podporuje a da ti to mnohem vic priležitosti ty halucinace se daj použit i na AC bud primo nebo neprimo zaleži taky na tom kam v AC chceš

ono je tam pak oboji jak ten pohyb tak ty vibrace porad zesilovat nebo se zkus treba pravalit na bokm pokud je astralni telo dodt uvolneny tak se to muže povyst

už sem dlouho necvičil AC pres tranz se mi povedlo jen pár vetšina byla spontaně pri probuzeni v tranzu nebo pres LD
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

wefrt
Příspěvky: 16
Registrován: úte, 05. kvě 2009, 19:38

Re: VYRUŠENÍ BĚHEM AC

Příspěvekod wefrt » úte, 12. kvě 2009, 19:41

nejradši bych to uměla vyvolat přímo, ale tak kdyby se nedařilo zkusím to přes LD, stejně jsem plánovala někdy se do LD pustit, tak uvidíme
děkuju teda za rady, zkusím to všechno:)


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů