VYRUŠENÍ BĚHEM AC

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Re: VYRUŠENÍ BĚHEM AC

Příspěvekod ANNO » sob, 16. kvě 2009, 23:32

Osobní zkušenost s vyrušením a zatřesením nemám, ale jsem zastáncem teorie, že AC je bezpečné. Tedy toho, že pokud jsi v astrálu a někdo tě třeba fyzicky napadne ve fyzickém světě (v reálu), tvé astrální tělo se v mžiku vrátí a ty se probereš. Pravděpodobně poměrně zmatená, ale živá a probraná :)
Jistě je, ale možné, že ne každý tento názor se mnou sdílí. Pokud máte někdo vlastní zkušenost i já se rád informuju :)
Hmm ac sa mi podarilo ale co sa tika bezpečnosti by som si daval velky pozor.Sam neviem čo bi som robil kebi sa mi niekto pokušal pretrhnut snuru a dostat sa do mojho tela bohuzial je to možne preto treba si davat pozor.Možno ty čo sa im to stalo poniektorim že sa ich snažili napadnut vedia o čom rozpravam :|
Je len na vás čomu budete veriť.

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: VYRUŠENÍ BĚHEM AC

Příspěvekod Tidus » úte, 19. kvě 2009, 12:45

Zrovna minuly tyden (myslim ze ve ctvrtek) jsem mel AC. Mel jsem LD, vibrace a pak jsem se odvaloval od sveho fyz. tela. Kdyz jsem se odkoulil asi 50cm od tela, tak se preze me moje pritelkyne ze spani hodila ruku. Vratil jsem se zpet s lehkym sokem. Jen jsem letel s vykulenyma ocima a troskou adrenalinu. Bylo to sice jen z male vzdalenosti, ale myslim, ze i z vetsi vzdalenosti nebo hloubky by to nic hrozneho nebylo....
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

wefrt
Příspěvky: 16
Registrován: úte, 05. kvě 2009, 19:38

Re: VYRUŠENÍ BĚHEM AC

Příspěvekod wefrt » úte, 19. kvě 2009, 18:11

tak to je fajn slyšet :)


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů