Dotaz jestli jsem na dobre ceste

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Gladstone
Příspěvky: 1
Registrován: pát, 20. bře 2009, 16:03

Dotaz jestli jsem na dobre ceste

Příspěvekod Gladstone » pát, 20. bře 2009, 18:19

Ahoj :) o Ac jsem se dozvedel asi pred 3 roky a v tu dobu jsem to take asi mesic zkousel, ale bez uspechu. Od te doby jsem to jeste take parkrat zkousel ale nic a pak jsem na to zapomel protoze jsem nemel cas. Ale vcera jsem nemel vecer co delat a zase jsem na ac narazil a procital stranky. Tak jsem si rekl, ze bych to zase jednou mohl zkusit, za to prece nic nedam. Na nejakem webu jsem narazil na programek i-doser s dosou astral projectionQH na 10 min.Tak jsem si to dal jako mp3 do mobilu a sel si lehnout. Zacal jsem se uvolnovat a pote jsem si potichu pustil tu mp3, chvili se nic nedelo i-doser jel tak jsem si zacal predstavovat jak splham po neviditelnem lane, jak jakoby v duchu natahuju ruce a jak se mi napinaji svaly a po chvili jsem mel pocit jako kdyz se propadam do postele a najednou zacaly silne vybrace v rukou a nohou a tlak v hlave nejvice na cele a tlak na hrudniku, ocni vicka mi poskakovali jak blazen. A pak jsem se toho nejak polekal co to je a otevrel jsem oci a bylo po tom. Pak jsem to jeste zkousel znova a uz nic. Tak bych se chtel zeptat co to bylo a jestli jsem na dobre ceste?

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz jestli jsem na dobre ceste

Příspěvekod Etellyen » pát, 20. bře 2009, 21:16

sma se jeste moc nevyznam ale urcite si na dobry ceste :D ......a chtel sem se zeptat...... kdyz sem to minule zkousel ja tak sem se proste zas jen uvolni ale too...strasne se mi chtelo pokrcit nohy...nevim proc a uplne to bylo neprijemny:D....proste lezim mel sem natazeny nohy a najednou sem je chtel pokrcit...nebo súis moje telo nebo ja nwm...nevim stalo se vam to nekdy taky?...
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz jestli jsem na dobre ceste

Příspěvekod ATA » pát, 20. bře 2009, 22:11

to Gladstone byls hodne blizko kdyby ses nelek tak je hodne velka šasnce že by se Ac povedlo pok už se dostnu takovyho vibracniho stavu tak šasnce dost se ven tak 50%
vetšinou se jen pravim na bok a sem venku nebo treba použit postupny zvedani metod je sposuta lano,sudna houpačka..
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
unga
Příspěvky: 45
Registrován: sob, 28. bře 2009, 18:59

Re: Dotaz jestli jsem na dobre ceste

Příspěvekod unga » sob, 28. bře 2009, 19:19

Mám podobný dotaz. Asi před týdnem jsem se o AC dočetl a tak to zkoušim. Dokážu se dostat jen do stavu, kdy úplně zparalyzuju ruce a nohy, pak na mě přijdou jakési vibrace, které můžu vůlí trochu zesilovat a rozbuší se mi srdce, přitom mam tendenci pootevírat víčka, protože se musim sousředit na místo někde u třetího oka a když víčka potevřu asi tak ,že začnu vidět bílou tmu začnou mi oči jezdit ze strany na stranu. - Je todle dobrá cesta ? nebo je bušící srdce jen důsledek toho, že nedýcham pusou ale nosem ? Jinak ty vibrace jsou něco podobnýho jako když člověku přejede mráz po zádech při poslechu například vážný hudby ? A ještě jedna věc, abych zbytečně nespamoval další topic. Rozdíl mezi LD a AC je ten, že LD je jen sen, ve kterém si uvědomíme, že sníme a v AC se dostáváme do skutečného astrálního světa , ve kterém žíjí skutečné bytosti ? díky

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Dotaz jestli jsem na dobre ceste

Příspěvekod Jarda » ned, 29. bře 2009, 10:43

tohle není úplně nejlepší cesta, měl by jsi se víc uvolnit a brát to víc v pohodě, bušící srdce je známka opaku. Ten rozdíl mezi AC a LD máš dobře :-)
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz jestli jsem na dobre ceste

Příspěvekod ATA » ned, 29. bře 2009, 12:29

seš na dobe ceste ale jeste to bude chtit nejakou praxi to srde by bušit nemelo bude to asi tim že je to pro tebe novej stav taky to mohla bušit čakra pocit je nekdy dost podobnej.Pokud se oči otviraj muže pomoct je zavázat jestylys videl bilu tmu tak užs byl nejspiš kousek v astrálu nebos ho aspon vnimal.Vibrace moc papsat nedaj taky nekdy sou slaby že skoro nejdou potrehnout a jindy tzo s tebou hazi po postel.

Ten rozdil LD a AC bych videl trochu jinde oboje sou v tom samim astralu akorat LD jeo dost mezenejši a vetšinou je to neco jako tbuj soukrmej kousek astralu a sny sou tvořeny tebou ale ne vždy i v LD se mužeš dostat do svteu ktery existuju nezavisle na tobě at už sny nekoho jinyho nebo jiny světy.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz jestli jsem na dobre ceste

Příspěvekod Etellyen » pon, 30. bře 2009, 19:57

a an to moje ikdo nic nerek:D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Dotaz jestli jsem na dobre ceste

Příspěvekod Tidus » pát, 03. dub 2009, 19:18

Etellyen: Bud muzes mit zkraceny svaly a slachy tim, ze spis s pokrcenyma nohama (pak doporucuji zvykat si spat natazeny), nebo to mohlo byt prebytecnou energii. Znamena to, ze se ti tam hromadi a ty ji potrebujes vybyt tim, ze se pohnes. Pak doporucuji bud pred AC cvicit, nebo procistit kanalky v nohach. Pokud to ale nechas bejt, tak si na to zvyknes a taky ti to prestane vadit. Normalne telo neni zvykly lezet uplne bez pohybu delsi dobu.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Pokrceny nohy

Příspěvekod Jarda » pát, 03. dub 2009, 21:15

Mě se stává něco podobnýho, ale mě to nevadí. Když sebou před spaním proháním energii tak se často probudím na zádech spokrčenýma nohama. Taky když usnu při meditaci na zádech. A dneska se mi to stalo taky, usínal jsem na boku, ale musím říct že jsem měl hodně kvalitní sny. Já si myslí že je to způsobený příjmem energie. Když ležíš na zádech bereš si víc tý ze shora a tím jak pokrčíš nohy si začneš brát i víc ze země takže je to celkem v rovnováze. Proto se nedá dost dobře spát stále jen nabřichu nebo jen na zádech a tělo se převaluje. Párkrát se mi stalo že jsem na zádech prospal úplně celou noc.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz jestli jsem na dobre ceste

Příspěvekod Etellyen » pát, 03. dub 2009, 21:25

tak rek bych ze je to oboje...paaac ja spim skoro vzdycky s pokrcenejma nohama...a bude stim asi souviset i to ze se mi spatne spi ve spacaku prave asi kvuli tomu ze tam musi clovek mit natahnuty nohy....ale zase to mam jeste silnejsi prave kdyz se snzaim o ac tak dik za odpoved ;-)
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů