poprvé

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Uživatelský avatar
Liberate
Příspěvky: 10
Registrován: ned, 01. úno 2009, 14:01
Bydliště: na jižní moravě někde :D

poprvé

Příspěvekod Liberate » ned, 01. úno 2009, 14:09

Ahoj 8-) ..protože jsem amatér :roll: .. zajímám se o AC asi 2-3 dny tak bych se vás chtěl zeptat na několik věcí co sem nenašel a případně poradit ....takže.. je možné že může být AC nebezpečné ? :eek: .. třeba pro mozek nebo tak .. jinakl bych chtěl vědět kolikrát deně bych si měl zkoušet to uvádění do AC.. v jakém časovém rozmezí a jak se to nejrychleji naučit.. velice mě to zaujalo ale pořád mi to nejde :cry: večer si lehnu zavřu oči a začnu přemýšlet (někdo to tu psal že mu to tak pomáhá) zkoušel sem to ale nic se nedělo ..pak mám taky velké problémy s tím si to představit třeba tu metodu "šňůra" vůbec mi to nedocházelo ..a ještě jako poslední věc bych chtěl vědět jaký je to pocit když vycházíte z vašeho fyzického těla a přecházíte do astrálního těla. abych věděl jestli jsem se alspoň trošku tomu pocitu blížil nebo sem jenom ztracený případ :D

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: poprvé

Příspěvekod ATA » ned, 01. úno 2009, 15:38

šance že se ti tam neco stane je nepatrná ale je

mozek ti to nejsliš trochu předelá zeměni ti to pohled na svět jestly se z toho zcvokneš je už jen na tobě :)

Kolikrát to budeš zkouset je jen an tobě řekl bych ale že vyc než 2x za den to nema cenu idelane zkusit večer a rano a co pujde lip nekdo ma probelm se dodt uvolnit nebo naopak hned usne

metod je spousta neda se dopredu rict ketra u tebe bude fungovat chce co zkouset ale jednu metodu aspon tyden na jenom pokusu toho moc nepoznáš.
AC se ti sice muže povist na prvni pokus ale taky to mužou byt mesice takže hlaven trpělivost.

Tu metodu lana nema cenu moc zkouset dokud se nenaučiš poradne uvolnit taky by to chtelo trochu cvičit konecentraci a vizualizaci (obecne predstavivost en jen vizualni ale i etrab ty pocity lezeni po lanu...)

Ten pocit až to prijde poznáš to nejdrvou sem vetšinou ruzny pocity uvolne ,telo ,mravenčeni ,pocit tíhy nebo lechkosti (i oboje zaráz),nafukovani (expanza astralniho těla)
pohyb astralniho tela treba citiš jako by se ti prrty trochu pohly ruzny houpáni...až budeš telo upoustet tak to určite poznáš nejde to prehlinout (nekoho to muže primo hodit nad tělo a nic nepocituje)
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Liberate
Příspěvky: 10
Registrován: ned, 01. úno 2009, 14:01
Bydliště: na jižní moravě někde :D

Re: poprvé

Příspěvekod Liberate » ned, 01. úno 2009, 15:55

mno jo čekat :twisted: .. to mě právě nebaví ja nejsem trpělivý :cry: a patří k tomu AC taky že se mi jakokdyby budou chtít otevřít oči ?.. :D včera se mi to stalo ale pořád sem se nikam nedostal..už sem toho o tom četl hodně moc.. ale většinou není nikde originalita všude je skoro to samé okopírované z někama jinama :frow: :frow:

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: poprvé

Příspěvekod Etellyen » ned, 01. úno 2009, 16:20

ahoj...tak mno rekl bych ze by si byl hodne dobry kdyby se ti to povedlo po 2 dnech....mnoa to jak se snazis je prave to nejhrosi....ja ac jeste nezazil ale tranz uz si dokazu navodit dost rychle ted jen cekam az budu mit prilezitost a dostat se do tranzu dost hluboko...ja sem toho hodne precet asi tejden sem se o to furt snazil a nic..tak nak mesic sem to neresil a jednou pozde vecer du spat a cejtil sem takovy brneni na solaru a na dvou boédech na hlave...rikam si nema to neco spolecnyho s energii a s cakrama?...nechce mi nekdo trochu pomoct?...tak si lehnu a pochvilce sem se upe propadal..byl sem tak stastnej ze uz mi to pak ubec neslo a tak semk sle spat:)....byl to jen tranz ale rekl bych ze to je rpo AC zaklad...

jo fakr sory za ty chyby a kdyby neco bylo nesrozumitelny tak se zeptejte:D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
Liberate
Příspěvky: 10
Registrován: ned, 01. úno 2009, 14:01
Bydliště: na jižní moravě někde :D

Re: poprvé

Příspěvekod Liberate » ned, 01. úno 2009, 16:36

a ještě kčemu je ta muzika u toho ?.. to jako má ten mozek nák uklidnit ?.. (jo vím amatér = debil :D) tak když mě to tak zajímá si nemůžu pomoct :D jinak bych poprosil mohli byste mi někdo dat odkaz kde takovou muziku slyšet nebo stáhnout ?.. já si pod tím pojmem nic nedokážu vybavit :D pro mě je klidná muzika Death Metal :D

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: poprvé

Příspěvekod Etellyen » ned, 01. úno 2009, 17:07

mno:D...je to ja nwm nejaky huceni nebo zvuky prirody a tak... http://www.acld.mysteria.cz/ tam pak di do download a pak naka ta hudba je ale neslysel sem tam nic tak nwm
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: poprvé

Příspěvekod ATA » ned, 01. úno 2009, 18:16

Ono nekdy lepši radši nic nečist :) halve vše berte jako doporuceni a možnosti ne jako hotovou vec zbytečne by vás to omezovalo.Vpodstate k dosaženi AC nejsou žadny pomuscky ani zanosti třeba ale když už je mame tak proč je nepoužit problem j jen v tom se v tom množstvy metod neutopit.Ze ste o tom četly je sice hezky ale porad sou to jen slova a ty zažitky a zkušenosti nahradit nemužou.No trpělivost komu by yse chtelo čekat že :) no me taky ne ale jinak to nejde je to i taková zkouška jestly o to opravdu stojiš nebo to delaš jen z nuda a že je to zrovna v modě.

U te hudby vdne zvolená hudba muže pomost ale jiná muže byt naopak rušivá sou i specialni nagravky na AC ketry upravujou ferkvence mozku ale klidne si u toho mužeš poslouhat ten metal pokud te to uvolni :).Pokud chceš nejakou relaxacni mam ji tuny domluvit se mužem na icq 345169964
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Liberate
Příspěvky: 10
Registrován: ned, 01. úno 2009, 14:01
Bydliště: na jižní moravě někde :D

Re: poprvé

Příspěvekod Liberate » ned, 01. úno 2009, 18:38

mno tak stahnul sem si stama něco..i když nechápu to alfa, theta atd.. vím že sou to ty řecké písmena ale ono to má tolik významů :D.. mno ot je jedno.. tak jako když sem na to narazil tak původně sem vbc nevěděl What's a Go.. ale teďka bych to nechtěl vyzkoušet ani tak z nudy spíš ..tak abych skusil něco nového..aj se na to těším :D

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: poprvé

Příspěvekod H0n24 » ned, 01. úno 2009, 18:45

Liberate: Ahoj, vítám tě na fóru 8-)
Asi tě zklamu, ale na AC budeš nejspíš potřebovat hoodně trpělivosti, já to zkouším už asi 2 roky(ale je pravda že moc netrénuju). Samozřejmě je možný, že se ti to povede za 2 týdny, je to u každého individuální ;) Jinak doporučuju se na to moc neupínat, myslím že za pár měsíců zjistíš, že jsou důležitější věci - pokud se totiž budeš zabývat věcmi co jsou tady na fóru, nejspíš se ti kompletně změní myšlení ;)
K těm knížkám, textům na internetu a podobně - jak napsal ATA - ber to jako doporučení, ne jako absolutní pravdy a hlavně nepodceňuj svůj vlastní názor.
A ta hudba - někde jsem četl, že v začátcích je lepší mít klid, ale to je subjektivní záležitost, je to jenom na tobě, jestli se líp uvolníš v klidném prostředí a nebo při nějaké hudbě...moje nejoblíbenější je Gaia

Metamusic - Gaia.mp3(192 kB/s)

Kód: Vybrat vše

http://www.edisk.cz/stahni/67726/Metamusic_-_Gaia.mp3_58.7MB.html
Naposledy upravil(a) H0n24 dne ned, 01. úno 2009, 19:45, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Liberate
Příspěvky: 10
Registrován: ned, 01. úno 2009, 14:01
Bydliště: na jižní moravě někde :D

Re: poprvé

Příspěvekod Liberate » ned, 01. úno 2009, 19:40

tož já jak to od těch lidí čtu (nejenom tu) tak se to zdá MEGA moc bezva :D.. byste nevěřili ale pořád mi to moc připomíná World Of Warcraft :D.. chodit po "jiném" světě.. povídat si se zlýma a hodnýma bytostma

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: poprvé

Příspěvekod ATA » ned, 01. úno 2009, 20:13

Ono ani tak nejde o ten jinej svět ale spiš o to jak se naučit lip žít v tomhle.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Liberate
Příspěvky: 10
Registrován: ned, 01. úno 2009, 14:01
Bydliště: na jižní moravě někde :D

Re: poprvé

Příspěvekod Liberate » ned, 01. úno 2009, 21:58

někdy bych ti raději ani nebyl :cry:

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: poprvé

Příspěvekod saila » ned, 01. úno 2009, 23:08

ono se to muze zdat naprosto mega bezva vec... taky jsem mela poprvy takovy pocity ale kdyz pak se ti stane ze jenom vystrcis hlavu a treba vidis kousek od sebe stat nejakou velkou bytost a popadne te opravdu velkej strach ze nemyslis na nic jinyho nez zalezt zase zpatky tak tohle fakt mega bezva neni...a nebo kdyz se ti povede dostat se ven a najednou vis ze ti nekdo "za prdeli" a chce te dostat... to fakt neni vubec nic bezva....
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Liberate
Příspěvky: 10
Registrován: ned, 01. úno 2009, 14:01
Bydliště: na jižní moravě někde :D

Re: poprvé

Příspěvekod Liberate » pon, 02. úno 2009, 17:48

takže děcka sotoh všeho plyne že i když ležím 10 minut a myslím tak leda na tu tmu (tak když mám zavřené oči :mrgreen: ) a nic se neděje tak to mám pořád zkoušet ? :cry:

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: poprvé

Příspěvekod Helias » pon, 02. úno 2009, 18:53

Zkoušej. Nemysli na tmu, nemysli na nic, prostě buď ...
Carpe Diem

Uživatelský avatar
Liberate
Příspěvky: 10
Registrován: ned, 01. úno 2009, 14:01
Bydliště: na jižní moravě někde :D

Re: poprvé

Příspěvekod Liberate » pon, 02. úno 2009, 19:25

mno většinou když zavřu oči tak myslím na to jak se předemnou vznáší moje tělo v modré barvě a ..ale jenom tělo nejsou tam vidět oči nic takového .. prostě jenom modré tělo :roll:

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: poprvé

Příspěvekod Etellyen » pon, 02. úno 2009, 20:44

mozna ktomu jak se dostat do tranzu....driv sem precet neco o meditaci a tam psali jako ze nemam myslet na nic...ale jakoze komu to nepude za ma myslet na neco jednoduchyho...a byl tam rovnou priklad:D....ze mam prej myslet treba na sroub ve zdi:D...tak sem myslel na sroub ve zdi a pomahalo mi to:D:D:D:D...ted uz mi to nepomaha a rek bych ze muzes myslet na co koliv ale nesmi to vtobe vyvolat zadne dilnejsi pocity...si proste lehnes a nechas jakoby aby ti ty myslenky jen tak proplouvali...jako kdyz chces usnout nezaobiras se nicim dulezitym jen proste ty myslenky nechas at si delaj co chtej
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: poprvé

Příspěvekod saila » pon, 02. úno 2009, 20:50

liberate:nebo muzes zkusit tu moji techniku nekdo uz napsal ze to fungovalo...
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Liberate
Příspěvky: 10
Registrován: ned, 01. úno 2009, 14:01
Bydliště: na jižní moravě někde :D

Re: poprvé

Příspěvekod Liberate » pon, 02. úno 2009, 22:50

dobře děcka... du to zkusit..ale tak je možné že hnedka to nepůjde že jo .. když něco jako je AC znám asi 4-5 dní :D ale zatím sem se dostal k tomu že mi vibrovali oči :D nebo moje demence působila :mrgreen: nic du to vyzkoušet zitra povím víc hoj a pěkné sny :D

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: poprvé

Příspěvekod saila » úte, 03. úno 2009, 08:55

Muzes bejt rad ze o tom do začátku vis ja se jednou dostala ven a bejvala jsem celkem casto v tranzu a nevěděla jsem co to je...
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů