Vzkazy

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Vzkazy

Příspěvekod saila » úte, 20. led 2009, 11:00

Chtela bych vzkázat uzivatelum ze sice chapu ze diky chatování se začala rozšiřovat netova disgrafie ale aspon po mekkejch a tvrdejch souhlaskach psat správná I. Treba slovo kuchin je opravdu celkem síla ze ATO:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzkazy

Příspěvekod ATA » úte, 20. led 2009, 11:59

No pišu čim dal huř hlavně ty sny tam pišu i/y ktery je zrovna bliž :) vetšina hrubek je jen mou lenosti delam 3 věci zaráz nekontroluju to a pišu potmě u tech snu když sem jeste rozespalej tak topak podle toho vypadá.Disgrafie a dislexie tomu tomu taky moc nepřidá.Kritiku přijimam jen do mě potřebuju to abych s tim konečně něco udělal.

Ty moje sny sou vetšinou psany strašne narychlo abych toho z hlavy dostal co nejvýc většinou ješte k tomu napřeskáčku a helslovitě takže moc čitelny to asi nikdy nebude.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzkazy

Příspěvekod saila » úte, 20. led 2009, 20:14

no to teda:-D kdyz se v praci nudim a obcas si neco prectu tak bych potrebovala tlumocnika:-D ja taky netvrdim ze pisu uplne nejlip :) ale tohle mi fakt malem vyrazilo oci z dulku:-D
a teda jedna vec co je mi zahadou je jak muze nekdo hned po probuzeni v 6 rano hned ten sen tukat do pc...?ja jsem rada ze se vyvalim z postele a vykopu se do prace... :)
a vim ze po me to musi bejt taky obcas necitelny kdyz v pulce slova mam hacky a carky a v druhy pulce ne ale to je tim ze jsem na netu pres mobil a T9 mi nic lepsiho nenabidne tak radsi pouziju tohle nez kazdy 2. slovo rucne psat do slovniku ty T9 :)
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzkazy

Příspěvekod saila » pát, 23. led 2009, 10:35

Na radu jednoho uživatele sem zkusim dat dotaz jestli by se nekdo nechtel přidat ke me v založení esoterickyho obchodu?
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Vzkazy

Příspěvekod Daniel » pát, 23. led 2009, 11:42

sailo, zalozit obchod neni vubec jednoduchy.. je to obrovska investice a vysledek je dost nejistej. vyzaduje to jisty znalosti a schopnosti, stejne jako kazdy jiny druh podnikani. kdyz uz se chces do neceho poustet, tak jedine e-shop.. pokud to krachne, tak ztraty nebudou tak velky.. jediny co k tomu potrebujes je zivnostenskej list, nejakej prostor kde budes skladovat zbozi (treba u sebe doma :)) a pak nejakej webhosting a software. a penize. nez se do neceho budes poustet, tak si musis uvedomit ze esoterika nabizi dost specificky druh zbozi a ze to neni neco, co by si kupovaly masy lidi. predpokladam ze tam nebudou nijak zavratny obraty :) na druhou stranu trh s esoterikou neni tak moc presyceny jako nektere jine oblasti.. ale taky uz existuje nejaka konkurence, musela bys zakaznikum nabidnout neco, co by je nutilo nakupovat u tebe (nejelepsi je konkurovat nizkou cenou, ale neni to jednoduchy, pokud se chces nejak uzivit) pokud se opravdu rozhodnes do neceho jit, tak by bylo dobry mit spolecnika, ale asi bych ho nehledal tady na foru :) ale spis nekde mezi lidma ktery dobre znas a kteri by sdileli tvoje nadseni pro vec a kteri by ti mohli s podnikanim pomoct
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)


Zpět na „Mimo témy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů