Měnění počasí

Jste pro?

Anketa končí za úte, 23. pro 2008, 14:08

Rád se připojím
11
65%
Je mi to jedno
2
12%
Jsem proti
4
24%
 
Celkem hlasů: 17

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Měnění počasí

Příspěvekod Jarda » sob, 13. pro 2008, 09:50

Zdravim měl by někdo zájem vypomoct mi se změnou počasí na Vánoce? Chtěl bych aby napadlo trochu sněhu, protože Vánoce bez sněhu jsou nic moc.
Naposledy upravil(a) Jarda dne sob, 13. pro 2008, 14:08, celkem upraveno 1 x.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Měnění počasí

Příspěvekod H0n24 » sob, 13. pro 2008, 10:02

Jasně, já se budu taky snažit ;) jenom to nepůjde zrovna nejlíp, když si několik milionů lidí přečte, že Vánoce budou na blátě....no udělám co budu moct 8-)
Obrázek

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Měnění počasí

Příspěvekod ATA » sob, 13. pro 2008, 11:32

No mužem zas udelat akci bílé vánoce on neni ani tak problem jestly to vyjde nebo ne ale přijmnout tu odpovědnost precejen snih nepoteši každyho a zpusoby problemy v dopravě .....

Stejyn kouzlo už semparkrat dělal pokaždy snežilo minulej rok sice ne moc spaldo jen par vloček ale aspon něco minule sem taky začal dost pozde na velkou zmneu to chce aspon tyden dopředu
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Měnění počasí

Příspěvekod saila » sob, 13. pro 2008, 12:26

ne snih ne:-D to je akorat o zlomeni hnaty....zvlaste v praze....kde jsou ty hnusny klouzavy dlazdicky takze clovek ma co delat aby nekam vubec dosel.. a pak kdyz to zacne tat...tak je z toho hnusna hneda brecka a kdyz uz nic jinyho tak vas tim vohodi aspon projizdejici auto...
a navic to znamena ze by musela bejt zima coz taky teda zrovna nic moc...
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Měnění počasí

Příspěvekod Helias » sob, 13. pro 2008, 14:07

Já bych se rád přidal, musíte mi akorát říct, co dělat. Já mám totiž sníh rád, ikdyž souhlasím s tím, že když pak taje, taky mi to není extra příjemné. Tímto se zároveň omlouvám všem, co sníh rádi nemají, ale sníh prostě k Vánocům patří a pár dnů-týdnů za rok se to dá vydržet. :D
Carpe Diem

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Měnění počasí

Příspěvekod Jarda » sob, 13. pro 2008, 14:23

Tak fajn jsem rád že se našlo tolik lidí kteří chtějí spolupracovat :-)
Zkusim navrhnout postup:
1) lehněte (nebo si najdete pohodlnou pozici) a uvolněte se
2) snažte roz brnět a protáhnout si čakry, měli by jste cejtit jak to s váma mírně pohazuje ze strany na stranu, asi jako když se dlouho houpete a pak ten pocit ikdyž přestanete
3) měli by jste přát všem dobro a přát si aby napadl sníh na Vánoce, protože z toho budou mít lidi radost, přání by mělo směřovat k Zemi; zkuste zapojit vizualizaci apod. taky si přejte ať je to bez vedlejších účinků a ať je teplota dostatečně nízká
4) přejte si sníh, i když skončíte
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Měnění počasí

Příspěvekod saila » sob, 13. pro 2008, 15:23

stejne vam to nevyjde:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Měnění počasí

Příspěvekod H0n24 » sob, 13. pro 2008, 16:57

saila:No pokud to budeme brát takhle tak nám to určitě nevyjde...
Jarda:Jo, to by mělo fungovat, taky je důležitý věřit, že se to povede ;)
Obrázek

jk0man
Příspěvky: 39
Registrován: ned, 14. zář 2008, 08:12

Re: Měnění počasí

Příspěvekod jk0man » ned, 14. pro 2008, 00:15

Jo, vypadá to dost zajímavě, přinejmenším jako takové cvičení. Přidávám se.
saila: tomuhle se říká pesimismus a demotivace ostatních :-D

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Měnění počasí

Příspěvekod Jarda » ned, 14. pro 2008, 14:45

Předpověd na 22.12 vypadá solidně; aspon ta teplota 1°C tak uvidim jak to půjde dál :-)
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Měnění počasí

Příspěvekod Tidus » ned, 14. pro 2008, 18:30

Jarda: Ten bod 3) dost subjektivni. Kdo vi, jestli budou lidi radsi? Treba ja porad doufam, ze napadne jen na horach a tady od toho budu mit pokoj. Jinak ta metoda mi prijde zbytecna. Je zalozena na myslence, ze ten snih chcete. Tu myslenku uz mate ale davno v sobe kdyz ten snih chcete. To muzete rovnou proste jen verit a doufat (coz asi delate uz takhle). Ucinnejsi mi prijde metoda se stitem.

Me tak napadla jedna takova metoda. ATA uz s tim ma nejaky zkusenosti. Proto by mohlo byt ucinne poslat energii jemu a nechat to na nem.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Měnění počasí

Příspěvekod Jarda » stř, 17. pro 2008, 06:29

Zatim ta předpověd 24.12. vypadá skvěle 0°C a polojasno se sněžením :-)
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Měnění počasí

Příspěvekod Brandis » stř, 17. pro 2008, 07:32

Ja jsem proti ovladani pocasi. Nemuzeme nikdy sami rozhodnout o tom co bude lepsi pro tisice lidi, jestli snih nebo mokro. Muzeme tak zpusobit spoustu starosti a treba i zkazit spouste lidem vanoce, nez jim je zkraslit. Myslim si ze by to melo zustat na te urovni "sledovani predpovedi" a pripadne "duvere" v to ze bude snezit ale jinak bych do toho vicero nezasahoval...
Jinak rozhodnuti je samozrejme na vas ;) jestli do toho pujdete ci ne...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Měnění počasí

Příspěvekod Jarda » stř, 17. pro 2008, 13:07

No pokud se dobře pamatuju tak minulej rok byla mírná zima a byly s tím problémy v zemědělství a lesnictví nebo tak něco protože přežilo moc klíšťat a škůdců, který by jinak umrzly, jsem názoru že příroda je zvyklá na sníh v zimě a taky jsem názoru že změnu počasí nezpůsobujeme přímo mi ale jde přes vědomí Země která to zprostředkuje, takže by to snad až tak moc proti přírodě být nemělo. A navíc když to bude jen jednou do roka na jeden den. Vždycky když jsem byl malej tak na Vánoce byl venku sníh, bez sněhu to prostě pro mě nejsou Vánoce.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Měnění počasí

Příspěvekod Brandis » stř, 17. pro 2008, 13:17

Lidi a nemate pocit ze Zeme, jako entita, vi daleko nejlepe jestli ma snezit ci ne, jestli maji klistata prezit a pod. ? :D ja bych rekl ze ta ma takovych informaci, ze kam se na ni kdokoliv hrabe. Ovlivnovat pocasi jen kvuli svym "sobeckym" touham, ze na vanoce ma byt bilo, je podle me kratkozrake. I kdyz si totiz vsichni rikate, jak jste "dobri" jak chcete lidem udelat radost, tak ve skutecnosti nemate vubec paru o tom komu to udela radost, krome vas samotnych. Je to jen vase predstava a vase touha, aby bylo na vancoe bilo, co treba na takove floride, tam lide slavi vanoce bez snehu a myslim si ne hure nez my...
Ja osobne se budu drzet toho ze mam radost z toho ze pocasi je takove jake ma byt, a ze maji vsichni to co si zaslouzili. Nez abych pak musel celit podvedomim vytkam, ze si kvuli me nekdo zlomil nohu, nebo ze nedojel tam kam chtel a pod.
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Měnění počasí

Příspěvekod Tidus » stř, 17. pro 2008, 17:13

Presne tak. nikdy nevidime, kam az to zasahne. Treba ma byt spousta auto nehod, tak neni snih. Je spousta duvodu, jak si oduvodnit pro i proti.

Jarda:
a taky jsem názoru že změnu počasí nezpůsobujeme přímo mi ale jde přes vědomí Země která to zprostředkuje
Clovek ovlivnuje svet svyma myslenkama. Pokud se snazis myslenkou neco zmenit, delas to ty, jenom ty a to na svoji odpovednost. Nemuzes se shovavat za nekoho jineho.

A jak rika Brandis. Jen si oduvodnujete vlastni dobro. Ne dobro ostatnich. Prece jen je to zalozeny na tom, ze jste chteli bile vanoce, protoze je tak proste chcete. Nenapadlo vas to pro pomoc necemu.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Měnění počasí

Příspěvekod Jarda » stř, 17. pro 2008, 18:05

A jak rika Brandis. Jen si oduvodnujete vlastni dobro. Ne dobro ostatnich. Prece jen je to zalozeny na tom, ze jste chteli bile vanoce, protoze je tak proste chcete. Nenapadlo vas to pro pomoc necemu.
Opak je pravdou, to byl můj původní záměr
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Měnění počasí

Příspěvekod Tidus » stř, 17. pro 2008, 19:27

Spis si prej, aby se vsichni meli dobre, aby byli o vanocich spolu nebo podobne. Oproti tomu je snih na stedrej den nic.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Měnění počasí

Příspěvekod Jarda » stř, 17. pro 2008, 20:41

Přeju podvědomě dobro všem už asi přes 2 roky non stop a vrací se mi pocit dobrý nálady :-) Přepokládám že o Vánocích všichni spolu budou a že se budou mít dobře (apon většína); je to snad jedinej den v roce kdy se naše špatný >JÁ< raději o nic nepokouší :-) takže aby lidi byly ještě veselejší přeju jim sníh za okny aby ta atmosféra byla co nejlepší.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Měnění počasí

Příspěvekod CLVestec » sob, 20. pro 2008, 13:38

Těžko říct zdali mám být pro nebo ne.Všichni tu máte pravdu,taky bych se připojil k měnění počasí na sníh,je fakt že Vánoční atmosféra je lepší ze sněhem,ale zas bych si nechtěl vzít fakt že se třeba k vůli tomu že vyvoláme sníh vybourá nějaká rodina v autě.Pokud znáte nějaké kouzlo,které by chránilo lidi před zlomením nohy nebo před námrazí na silnici (před autonehodou),tak bych i vyvolal počasí s vámi,pokud někdo má zkušenost s podobnýmy schopnostmy či kouzly a chtěl by zajišťovat ochranu před třeba autonehodou,tak ať sem napíše jak se takové kouzlo provádí nebo aspoň jak se nazývá.Jak by jsme tohle zajistily,tak by jsme měli aspoň jistotu že se někomu něco nestane a mohly by jsme ten sníh i vyvolat :) .
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)


Zpět na „Magie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů