Podprahové zprávy

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod andree » sob, 06. pro 2008, 16:35

andree: Můžu se zeptat jaký jsou výhody toho softu na tímto postem a tím původním?
Tendle druhej soft je zvukovej takže si to můžeš dát do mp3, vložit do písniček a poslouchat celej den ikdyž nejsi u kompa :D

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod saila » sob, 06. pro 2008, 18:40

jsme si stahla to co bylo jako odkaz ted naposled nainstalovala a co dal?
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Lordikcz
Příspěvky: 11
Registrován: pát, 12. pro 2008, 16:13

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod Lordikcz » pát, 12. pro 2008, 16:16

Ahoj,chtel bych tento prográmek zkusit.
Měl bych k němu dotaz jak moc má jít ten zobrazovaný text být vidět??
Mám to nastavené na 10ms a,ale vůbec nepostřehnu,že by tam něco blikalo jen když se na monitor podívám pod nějakým úhlem je to tak správně??Nebo mám text nějakým způsobem zahlédnout??

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod loob » pát, 12. pro 2008, 16:36

Lordik: no ten text bys neměl vidět ;) potom to totiž vidíš ty a né tvé podvědomí ;) a těch 10ms je OK
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Lordikcz
Příspěvky: 11
Registrován: pát, 12. pro 2008, 16:13

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod Lordikcz » pát, 12. pro 2008, 16:40

Takže já ho opravdu okem nemusím vůbec zahlédnout ani,že se na monitoru zobrazilo nějaké smetí :D Je to tak??

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod H0n24 » pát, 12. pro 2008, 19:26

Lordikcz: Máš pravdu, v tom programu jde o to, aby ty zprávy vnímalo podvědomí, ale ne vědomí - kdyby to bylo naopak, mělo by to stejný smysl, jako kdyby ses díval na reklamu v časopise 8-)
PS:Pokud reaguješ na příspěvek hned před tebou, není třeba používat citaci ;)
Obrázek

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod Daniel » pát, 12. pro 2008, 19:35

panove, funguje to na vas? zkousel sem par hodin jednoduche veci ktere by sly ihned overit typu "chce se ti spat" a nic.. :-?
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod loob » pát, 12. pro 2008, 20:46

no já to používám už asi týden a zatim mi taky nepřijde ,že by u mě nastaly nějaký závratný změny
ale co uškodit to snad nemůže ,takže mi to běží pořád a asi taky bude běžet pořád :)
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod Brandis » sob, 13. pro 2008, 09:51

No ja to pouzivam asi dva tydny a musim rici ze nektere afirmace, zvlaste ohledne snu funguji. Rekl bych ze je to ale nasim odlisnym osobnim pristupem. Tenhle program, ma obejit nas "filtr" tedy viru a rovnou nam ma ty afirmace, bez toho aniz bychom jim verili, vkladat do podvedomi. Co ale kdyz neverite samotnemu programu?hmm? kdyz mate potrebu ho testovat a koukate na to skepticky...to uz neverite a predem rikate ze to nefunguje. Take me napadlo ze bych to zkusil s nejakou veci jako treba "potrebuju curat" :D ale pak sem si uvedomil ze to nepotrebuju zkouset, ze to proste funguje a basta! :)
Byt vami udelam to same 8-)
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod Daniel » sob, 13. pro 2008, 12:54

ja na to nekoukam skepticky.. kdybych tomu neveril tak to ani nestahnu
primarne nebylo cilem testovat jestli to funguje, jen sem tam dal "chce se ti spat" protoze sem chtel proste zkusit WILD. no ale kdyz to po par hodinach nezabralo prestoze sem celou noc predtim skoro nespal tak sem si rikal ze to je nejaky divny a az pak sem zkousel veci typu chce se ti curat (jak napadlo i tebe :))
predstavoval sem si ze ucinky takovych jednoduchych afirmaci ucitim aspon v nejake mirne forme po par minutach.
proto se ptam jestli to na vas funguje, zatim k tomu mam neutralni postoj, jeste s tim budu experimentovat.

EDIT:
jeste jedna vec. standardni format tech afirmaci je "chce se ti spat", ale nemelo by tam byt spis "chce se mi spat"? to by mi prislo logictejsi... ?
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Heimdall
Příspěvky: 94
Registrován: úte, 22. črc 2008, 23:29

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod Heimdall » sob, 13. pro 2008, 13:01


EDIT:
jeste jedna vec. standardni format tech afirmaci je "chce se ti spat", ale nemelo by tam byt spis "chce se mi spat"? to by mi prislo logictejsi... ?
Pěkný postřeh :)....a nebylo by náhodou ještě lepší "spím"? ;)

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod Daniel » sob, 13. pro 2008, 13:07

tak beru zpet, ted sem se dival a je to v te ich-forme

to s tim "spim" vyzkousim ;) to bude mozna fakt nejlepsi :)
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod andree » sob, 13. pro 2008, 13:59

ja na to nekoukam skepticky.. kdybych tomu neveril tak to ani nestahnu
primarne nebylo cilem testovat jestli to funguje, jen sem tam dal "chce se ti spat" protoze sem chtel proste zkusit WILD. no ale kdyz to po par hodinach nezabralo prestoze sem celou noc predtim skoro nespal tak sem si rikal ze to je nejaky divny a az pak sem zkousel veci typu chce se ti curat (jak napadlo i tebe :))
predstavoval sem si ze ucinky takovych jednoduchych afirmaci ucitim aspon v nejake mirne forme po par minutach.
proto se ptam jestli to na vas funguje, zatim k tomu mam neutralni postoj, jeste s tim budu experimentovat.

EDIT:
jeste jedna vec. standardni format tech afirmaci je "chce se ti spat", ale nemelo by tam byt spis "chce se mi spat"? to by mi prislo logictejsi... ?
Právě že si vědomě očekával ten výsledek což je špatně tím totiž to vědomí a bránu(filtr) neobejdeš (nesmíš na to myslet, prostě to jen nech ať se to děje)..ono podvědomí pracuje tak aniž ty bys o tom veděl a tudíž obchází ten tzv. "filtr" musíš se nějak zaměstnat abys na to nemyslel třeba si pustit na počítači film nebo pracovat nebo hrát, pak to příjímá rovnou podvědomí....já tendle program používam už celkem dlouho a musím říct že naprosto funguje.. 8-)

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod CLVestec » ned, 01. bře 2009, 17:42

Tak jsem nějakou dobu testoval které podprahové zprávy hodily a které zase ne.A uvědomil si že jsem měl pár chybek,třeba jsem zapoměl na pravidlo při sugescích,že sugesce mají být v přítomnosti a né v budoucnosti,tam pak je menší zrada jak už tu někde psal ATA (viz.http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... =186).Taky se mi osvědčilo si pouštět hemi-sync u podprahových zpráv nebo podobně.
AC - Trans:
Dnes mam v noci trans
Dnes se dostavam do transu pokousim se o to
Umim se dokonale dostat do transu
Jsem v transu kdyz se o to pokousim vzdy
Kdyz se chci dostat do transu tak se do neho vzdy dostanu
Nicim nejsem omezovan vzdy mi pujde trans kdyz se o neho pokusim
Vzdy se dostanu do transu kdyz se o to pokusim
Jsem bdely pri zaspavani
Vzdy kdyz chcu tak dosahnu transu
Pomyslim na trans a jsem v nem *
Pomyslim na trans jsem ted v transu *
Dostavam sem se do transu behem chvile

LD:
Zrovna je sen a ja kontroluju realitu*
Zrovna je sen a ja vim ze je to sen*
Dnes je pri spanku LD
Jsem uvedomeli ze je to sen a zrovna je sen*
Delam test reality
Ve snu kontroluju realitu
Jsem si vedom ze spim*
*U těch co jsem udělal hvězdičky,bych radši tyhle sugesce si dával,nějakou dobu před spánkem,nebo si napsat u nich plus + nebo jiný znak,a přesvědčit podvědomý že pokud je sugesce s totožným znakem,tak se to vykonává při tom když danou věc dělám.
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod ATA » ned, 01. bře 2009, 18:22

Ty sugesce se mi moc nezadajíl zkusim napsat co se mi na nich neliby .

AC - Trans:
Dnes mam v noci trans - a trans je až nakonci = malej duraz
Dnes se dostavam do transu pokousim se o to
Umim se dokonale dostat do transu -možná přidat kdykoly
Jsem v transu kdyz se o to pokousim vzdy
Kdyz se chci dostat do transu tak se do neho vzdy dostanu - moc dlouhy
Nicim nejsem omezovan vzdy mi pujde trans kdyz se o neho pokusim-zápory
Vzdy se dostanu do transu kdyz se o to pokusim
Jsem bdely pri zaspavani -jeste možnost že si to blbe vyloži a stav nepujde dodt do hloubky
Vzdy kdyz chcu tak dosahnu transu-- Jsem v transu vždy když chci
Pomyslim na trans a jsem v nem *-možná upresnit
Pomyslim na trans jsem ted v transu *lepši než predchozi
Dostavam sem se do transu behem chvile


LD:
Zrovna je sen a ja kontroluju realitu* -začatak bych vynechal a pridal vždy nebo neustále
Zrovna je sen a ja vim ze je to sen*-takovy slaby
Dnes je pri spanku LD-malej duraz
Jsem uvedomeli ze je to sen a zrovna je sen*-dlouhy
Delam testy reality
Ve snu kontroluju realitu
Jsem si vedom ze spim*-trochu rozpor nevym co by to provedlo trochu to upresnit že spi tělo


tak abych jen nepomlouval :D tady par mej navrhu
-misto 20 sugesci tam dat treba jen 2 ale kvalitni
-použit supnování
-použit spoušteč

tranz-do programu:
Kdykoli chci jsem v tranzu
Kdykoly řeknu .... jsem v tranzu - vytvořeni spoušteče
Kdykoly řeknu .... jsem v tranzu hlouběji a hlouběji
Dosahnutí tranzu je snadnejší a sndnejší
Každou veřinou je moje schpnost dosahnout tranzu lepši a lepší -dost dlouhá


trans-cvičeni:
jesem v transu
jsem v tranzu hloubeji a hloubějí
s každým dechem/čislem sjem hloubeji a hlouběji v tranzu

LD:
Jsem bdělý ve snech
Jsem bdělý ve snech a vše si dokonale pamatuji
Mysl bdělá ,tělo spiící
Mysl bdělá ,tělo spiící a vše dokonale pamtující si
testuji relaitu neustále
jsem všímavý
každý muj sen je lucidní


vytvořeni sposuštěče je vhody si do povedomi naprigramovat nejakj sposuteč ale chce to neco složitejšiho než slovičko trans aspon trans 3x za sebou nebo neco jinyho
aby se to nemohlo spustit náhodně

Uložení stavu - až bude te v transu tak si ten pocit uložte ja sem použil predstavu SAVE AS nazev a uložil a pka když sem chtel dal sem LOAD :) když už žijemv dobe počitaču proč toho nevyužit.Predsavivosti se meze nekladou prište bude třeba spustit program trans s parametry ...
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod CLVestec » úte, 03. bře 2009, 20:28

Díky za rady hodně sem o sugescích přiučil.To s tím počtem,mě nezáleží na počtu sugescí ale na účinost(jak jednou jsem četl:"Kvalita je lepší než kvantita !") a jak jsem o tom přemýšlel tak už jsem byl s těch sugescí zblblý :D,ty Tvoje sugesce se mi zamlovají líp (že ty si do php kódu fóra nedal gif obrázek co ukazuje podprahovou zprávu "Sugesce ATy se ti líbi" :) ).
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
dEVIANT
Příspěvky: 2
Registrován: úte, 13. říj 2009, 00:46

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod dEVIANT » úte, 13. říj 2009, 14:29

mám otázku k tomuto programu...keď si sklopim notebook trošku dozadu tak na niektorích pozadiach vedomo vnímam ten text...a tie kratšie dokážem aj prečítať...samozrejme pri 10ms...može to tak byť ???či to ani pri uvedomení sa, že to tam je nemám vidieť??ako to máte vy?díky za odpoveď, viem, že reagujem na polroka starý topic...

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod nou » úte, 13. říj 2009, 14:49

ale musis sa na to sustredit. ak to pri beznej praci neregistrujes tak je to myslim v poriadku.

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod Helias » úte, 13. říj 2009, 23:41

Je to "podprahové", takže se na to nemusíš soustředit, nemusíš to vnímat ani to vidět. Stačí, když to tam je a působí to samo, v podvědomí, tím pádem to funguje přímo. (doufám, že jsem to vysvětlil jasně :D )
Carpe Diem

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod Pete » stř, 14. říj 2009, 09:55

Presne tak , napriklad v televizi preblikne obrazovka a je tam nejaky text , pokud si to video nezastavis (coz neni tak lehke kdyz je to zhruba pul sekundy) ty to vedomne nestihnes precist , ale na tvoje podvedomi to ucinkuje
Deus est Homo


Zpět na „Programy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů