Důkaz AC

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Uživatelský avatar
Andrew
Příspěvky: 8
Registrován: ned, 03. srp 2008, 11:54

Důkaz AC

Příspěvekod Andrew » pon, 04. srp 2008, 20:22

Podle toho, co jsem si zde a i jinde o AC přečetl, v astrální dimenzi se můžeme pohybovat jakýmikoli rychlostmi a hlavně kamkoli. Astrální cestovatel se tedy může pohybovat v reálném čase i v "naší" fyzické realitě, tudíž si může prohlédnou třeba vlastní pokoj a sebe na posteli.

Teď k pokusu (spíše důkazu AC):
Jsou potřeba 2 osoby, z nich aslespoň jeden zkušený cestovatel. Předpokládám, že se tyto osoby nebudou na ničem domlouvat. Jedna osoba napíše na papír pár slov/lehce zapamatovatelnou větu, složí papír a vloží jej do obálky. Druhá osoba se zaměří na polohu dopisu, přesune se k němu v astrálu, přečte ho a zapamatuje si ho (no není nic snadnějšího? :lol: ). Pak už si stačí ověřit správnost u první osoby.

Hned jak jsem zavítal na tohle fórum, napadli mě na pokus ATA a Sunny:-) Nechtěli byste to vyzkoušet? :lol: Doufám, že nemusím znovu zdůrazňovat, že se osoby nesmí na ničem domlouvat! Jinak by to bylo celkem o ničem :-?
Naposledy upravil(a) Andrew dne ned, 07. čer 2009, 23:59, celkem upraveno 1 x.
"Our bodies are prisons for our souls."

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Důkaz AC

Příspěvekod ATA » pon, 04. srp 2008, 20:45

No ja ten cestovatel nebudu na tohle zatim nemam sem taky jen začátečník.To cestovani po fyzické rovině (blizko ni) ma i par zadrhelu neni to zas tak snadny sou tam problemy z rozladovanim,astralnima otiskama,čtenim textu.Lepši než použivat na tokovejchle test nejekej text je použit 3 objekt bude se mnohem lip pozorovat nejlip když knemu ted druhej predtim uputá pozornosta posily jeho astrální otisk.

Jinak neyvm jak bych se dival z astrálu do zavřené obálky :D ne že by to nešlo ale snadny to nebude musel by se hodne vyladit astralni zrak abch prohlid pres obalkua viděl jen text nebo vnimat jen energiji textu protože fyzicky obalku asi neotevřu.To už je mnohem snadnejši se na toho druhyho napojit a informaci si telepaticky vytáhnout z jeho mysly.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Důkaz AC

Příspěvekod Sunny:-) » pon, 04. srp 2008, 21:26

P.P.S. Vzhledem k tomu, že astrál má různé vrstvy a úrovně.. nemá moc význam u AC dělat testy.. jestli je to skutečně tak tam někde nebo ne.. (věci v pokoji..u sousedů) Aby jste měli úplný úspěch, museli byste být hodně blízko fyzické rovině (různé astrální otisky věcí atd) a to je cestování úplně na nic.. takže se s tím zbytečně neomezujte.. drží vás to jen zpět a přitom to nemá žádný význam.
Úryvek mého textu z příspěvku Hranice mezi LD a AC

Tím jsem myslím řekl, více než dostatečně vše. Vůbec nechápu proč dělat takový pitomosti jako testovat jestli máš AC nebo ne. Nebo snad je AC věcí pro cirkusový představení a pobavení přátel? Ten kdo skutečně bude cestovat, tak jednoduše bude vědět, že cestuje. Jednoduše to pozná a není nejmenší důvod dělat nějaký obálky a "húúú to jsou super kousky.. ". Jestli budeš jednou skutečně cestovat zjistíš sám, že to nemá nejmenší smysl, jednak jsou zde problémy s astrálními otisky ale hlavně i kdybys trefil přesně to co potřebuješ.. nemá to význam.
Jestli budeš někdy chtít dělat testy, zaleť za svým kamarádem, prober ho ve snu a s ním někde podnikej. Další den, pokud bude mít aspoň trochu určitou energetickou hladinu a uvědomění, si to bude pamatovat a můžete se poplácat po zádech.. Ale snažně prosím, konec už všem pitomostem typu "co mám napsáno na stole" a "copak mám asi v pokoji". Jen takový dotaz.. co když bude jedna, dvě tužky jinak hmm (astrální otisky, vrstvy)?.. Co potom existuje skutečně AC?.. Navíc ať bys to otestoval sebelíp, dokud to nezažiješ přímo na vlastní kůži, nikdy nebudeš vědět, o čem skutečně mluvíš a co to skutečně je. (tudíž nejvíc si to dokážeš až to zažiješ)
Paradoxně s testy AC začnou vždy ti, kteří se k němu neblíží ani omylem, spíše rádi debatují o nesmrtelnosti brouka. (tím nemám na mysli přímo tebe, spíše všeobecně) Jestli chceš nějaký testy.. fajn, cvič tak dlouho dokud nebudeš mít jednoho AC a pak u je třeba nebudeš ani potřebovat.

Z mého příspěvku je patrné, že tyhle "hůů testy" nemám rád ani trochu a úplně se mi příčí dělat takový hlouposti.
Nicméně proti tobě osobně vůbec nic nemám, ač se tak může zdát, jen mě rozčiluje, jak přesně o tom samém s týmiž stupidními testy, začne vždycky někdo tlachat. Jak ale říkám, jestli chceš testy, prober kamaráda a setkej se s ním. (o tom se časem dočteš v nějakém novém článku)

P.S. Máš pěknou ikonku. :)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Mojzma
Příspěvky: 28
Registrován: pát, 06. čer 2008, 21:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Důkaz AC

Příspěvekod Mojzma » pon, 04. srp 2008, 21:59

Jinak tyhle testy na mě zkoušel kámoš... S kterym sem se seznámil přes ICQ. Nikdy u mně nebyl a potom co se mu to povedlo, popsal celej můj pokoj a taky co sem mě ten danej den na sobě.
Ovšem nevěděl jsem to. Při tom testu jsem zjistil, že se astrální cestovatelé daj určitym způsobem vycítit.

Uživatelský avatar
Andrew
Příspěvky: 8
Registrován: ned, 03. srp 2008, 11:54

Re: Důkaz AC

Příspěvekod Andrew » pon, 04. srp 2008, 22:20

to Sunny:-): Zcela tě chápu. Nemyslel jsem to vůbec jako "hůů test", ale spíše jako možnost nahlédnou do fyzického objektu a ověřit si jeho reálnost (obálka byl špatný příklad).
Protože projít si Velkou Pyramidu v Gíze a nakonec zjistit, že byla vytvořená jen mím podvědomím (asi máš pravdu, že až vycestuji, tak to poznám), by nebylo prostě ono :lol: A myslím, že Velká Pyramida bude mít otisk vcelku slušnej..
"Our bodies are prisons for our souls."

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Důkaz AC

Příspěvekod Sunny:-) » úte, 05. srp 2008, 00:03

Andrew: Já se omlouvám za své lehké "vypěnění", ale skutečně mě to trochu nadzvihlo, protože s tímhle přijde každý. (začátečník) Hlavně AC je plně o něčem jiném už v samotném základu než si myslí všichni, kteří ho ještě nezažili.. (proto jsem proti těmto testům)
Až budeš mít AC, tak si to nevytvoříš podvědomím (to je u LD) a skutečně to tak bude.. spíše jak jsem řekl výše, existují lepší "důkazy".. Třeba setkání s kamarádem a jeho probuzení atd.
Celkově AC má plně jiný koncept než LD a o to mi jde především. Až budeš mít AC, budeš vědět s neochvějnou jistotou, že místo, kde jsi je skutečné, stejně tak jako lidi/bytosti, se kterými se setkáš. AC je ale o přímé zkušenosti, přímém zážitku.. jen tak z doslechu je to o ničem. Jinak kromě samotných otisků a vrstev hodně podstatné je též, jestli to skutečně chceš udělat a jestli to je pro tebe samotného tak moc důležité, že to uděláš i tam za rozšířeného stavu vědomí (vše je nádherné jasné a s velkým nadhledem a hlubším vhledem; když si vymyslíš nějakou koninu tady, přijdeš do AC, tak si sám řekneš, co je to za blbost a půjdeš dělat něco pro tebe skutečně mající význam na tvé cestě).
Opět to vše ale souvisí s osobním vývojem toho někoho, jeho prioritách a hlavně malém velkém "proč" ..vlastně cestuje. :-)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Důkaz AC

Příspěvekod Helias » úte, 05. srp 2008, 16:48

Takový test dělal jeden kamarád (který cestuje) s druhým (který necestuje). Ten druhý sai napsal na stůl jednoduché slovo, už nevím, co to přesně bylo. Po asi měsíci nebo dvou jej ten první navštívil, slovo si přečetl, druhý den mu ho řekl a bylo to správně. To je vše, co bych k tomu řekl ... ;) .
Carpe Diem

Heimdall
Příspěvky: 94
Registrován: úte, 22. črc 2008, 23:29

Re: Důkaz AC

Příspěvekod Heimdall » stř, 06. srp 2008, 15:24

když si vymyslíš nějakou koninu tady, přijdeš do AC, tak si sám řekneš, co je to za blbost a půjdeš dělat něco pro tebe skutečně mající význam na tvé cestě).
Naprosto souhlasím, tak je to ale se vším, například v magii, člověk se na začátku těší jak bude "mocný" a všechno to dělá vlastně jen kvůli tomu, aby "uměl", no a postupem času si uvědomuje, že to vlastně dělá, aby věděl, chápal a prostě si to jen osvojil :)


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů