Stránka 1 z 1

Absorbce negativní energie

Napsal: sob, 02. zář 2017, 21:06
od OZiiK
Zdravím. Chtěl bych se zeptat jestli se nějak nedá pohltit bolest. Kamarádka má neustálé migrény a já bych jí chtěl alespoň pomoci, že bych si tu její bolest převzal. Neučí to někdo nebo není způsob jak získat tyto schopnosti?? Moc by mi pomohla jakakoliv odpověd. A prosím ty z cestné odpovědí jako "proč chceš absorbovat něčí bolest" si nechte nemám na to náladu. Chci se obětovat pro kamarádku děkuji.

Re: Absorbce negativní energie

Napsal: pon, 04. zář 2017, 00:50
od clario
Docela dobře ti rozumím, že nechceš aby se někdo koho máš rád trápil, nicméně každá bolest má nějaký původ a nějaký smysl. Tím, že její bolest přejmeš na sebe, zaděláš si tak sám na problém a jí znemožníš vzít si patřičné ponaučení a zkušenost z toho co a proč se jí děje.

Každý svého štěstí strůjce a pokud to tak doopravdy chceš, tak prosím, ale byl jsi varován. Základem každé takové techniky bude uvolnění a nějaká ta vizualizace, případně sugesce. Například si můžeš její bolest představit jako oblak temné energie a vdechovat jej do sebe a podobně. Pokud ale ty sám tu energii, nedokážeš patřičně rozpustit, tak bůh s tebou.

Jsou lidé co podobné věci dělají. Nasají cizí bolest či nemoc do sebe a následně ji rozpustí. I tak jde ale o něco co je lepší ve většině případů nedělat, protože tím onomu člověku znemožníme získat patřičné poučení, které každá bolest či nemoc přináší.