Neaktivita fóra

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Neaktivita fóra

Příspěvekod Firzen » pon, 20. říj 2014, 13:54

O tom právě mluvím. Kdyby to lidi víc cvičili a míň o tom teoretizovali, tak ty zážitky budou...
Buď ujištěn, že zážitky zde jsou. Lidé jen zestárli, zmoudřeli, a nemají myslím potřebu sem psát každý svůj zážitek. Navíc si našli různá zaměstnání, a mají tedy už i jiné starosti. Je to podle mě ale správnější, než aby zde byla celá přehlídka podobných zápisků - nově hledající by se totiž připravovali o nutnost věřit. Víra v nepoznané je nádherným aktem opravdovosti, která je tolik potřebná v duchovním vývoji.

Uzavřel bych to takto: "Dokud chci důkazy, nejsem ještě spojen s Bohem. Pokorou já sám dávám důkaz." :)
Respice finem et non peccabis.

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Neaktivita fóra

Příspěvekod Tidus » pon, 20. říj 2014, 14:38

Lidé jen zestárli, zmoudřeli, a nemají myslím potřebu sem psát každý svůj zážitek.
To bych neřekl když jsem tu už viděl spoustu přiznání, že jsou hlavně líní a už je to tolik nebere. Neustálé získávání motivace je ale problém odjakživa.
Navíc si našli různá zaměstnání, a mají tedy už i jiné starosti.
Důvod proč na to kašlou samozřejmě může být naprosto racionální a chápu to. Taky jsem na to teď dlouho kašlal. Ovšem výsledek je pořád stejný ať je k tomu důvod, nebo není.
Víra v nepoznané je nádherným aktem opravdovosti, která je tolik potřebná v duchovním vývoji.
Naprostá hloupost. Pro vývoj je nutná především zkušenost. Což je v podstatě získávání vlastních důkazů o tom, jak se věci mají.
Dokud chci důkazy, nejsem ještě spojen s Bohem.
Dokud chceš důkazy, jsi samostatná myslící bytost. Pokud jen slepě věříš, tak jsi jen naivní.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Neaktivita fóra

Příspěvekod Firzen » pon, 20. říj 2014, 15:56

Což je v podstatě získávání vlastních důkazů o tom, jak se věci mají.
Ano, přesně jak říkáš. Vlastních důkazů.
To bych neřekl když jsem tu už viděl spoustu přiznání, že jsou hlavně líní a už je to tolik nebere. Neustálé získávání motivace je ale problém odjakživa.
Ano, je to možné, že to tak někteří mají. Ale vím o několika málo lidech, kteří jdou stále dál. ;) A ten postup je u nich prostě vidět opravdu zcela jasně.. Jenže, pravdou je, že už nebývají zde na fóru. Vše se mění, a nic nezůstává stejné.

Vysokou školu také nedostuduje každý ...
Respice finem et non peccabis.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Neaktivita fóra

Příspěvekod ATA » úte, 21. říj 2014, 14:23

Hlavni problem je čas zažitkua novejch infomci je tolik že to nestačim psát natož srozumitelnou formou řešim sem tam trochu pokročilejší veci je v planu z toho udelat články ale dost to nestihám.
Ted spiš rešim ruznou pomoc lidem z problemama a trochu přepracovanej model(respektive několik) celyho LD a AC.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
carlos
Příspěvky: 92
Registrován: sob, 25. zář 2010, 16:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Neaktivita fóra

Příspěvekod carlos » úte, 21. říj 2014, 19:47

to: Tidus
Tak to je opravdu úctyhodný seznam čím vším jsi prošel. Další kousek motivace pro mne, měl jsem tomu dávat víc, jenomže všechno poznání má svůj čas a asi jsem měl poznat, nakolik je to pro mne důležité, takové půlroční odloučení od karate nebylo zrovna to pravé.

K úspěchům samozřejmě gratuluji.

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Neaktivita fóra

Příspěvekod ArMi » úte, 23. úno 2016, 12:16

Poslední dobou se mi zdá, že to tu nějak upadá. Neřeší se ac jako dříve, vše je to tu nějak prázdné. Proto se ptám. Co se děje s tímto fórem? Pojďme rozvířit diskuzi nad tím, proč to zde nežije. :D :D :D
Když se tak dívám, tak tohle fórum je na tom ještě dobře. Asi je to tím, že je administrátorů málo. Nejhorší pro fórum je, když je velmi početná skupina moderátorů a mezi nimi je větší pravděpodobnost, že se najde někdo, kdo začne trolit. A pokud Vám někdo maže příspěvky pod rukou, tak to spolehlivě odradí. A i když neodradí, tak to pokazí kvalitu komunikace.

Nejhorší "fórum", se kterým jsem se dosud setkal bylo na stránkách tzv. "šíleného léčitele". Tam se smí psát jen chvála této osoby:
http://multidenik.cz/magicky/610-sileny-lecitel.html Když jsem tam napsal svůj subjektivní názor, třebas i chybný, tak mi bylo řečeno, že jako trest tam už nesmím nic napsat, protože jsem urazil velké ego oné osoby k jehož poctě je celé fórum provozováno. Pokud cokoliv napíšu, tak mi to bude okamžitě smazáno. Ono je to vlastně logické, onen člověk si tím fórem udržuje okruh svých pochlebovačů a cizí názor, který by jakkoliv ohrozil jeho iluzorní dokonalost ošklivými postřehy není žádoucí. Je tam spousta pravdivých informací, ale to podstatné na tom je, že je neustále u lidí vytvářena atmosféra strachu. A jako řešení toho strachu jsou jediným východiskem placené služby onoho léčitele. Skvělý obchodní model :lol:. To jsem pochopil později.

Část diskuse pro ilustraci aby si někdo nemyslel, že jsem psal vulgárně:
Doufám, že je to každému jasné je to, že ten kdo píše pod nickem XXX je někdo jiný než ten kdo vlastní tyto stránky a píše pod uměleckým jménem XXXXX.
Rozhodně nemám ve všem pravdu, ale prostě nějakým způsobem vnímám svět a své názory prezentuji a pomocí diskuse se snažím dobrat hlubší pravdy než jsem schopen postřehnout. Některé věci jsem jednoduše převzal z jiných zdrojů a jsem schopen tyto zdroje odkázat.
......
Jediná šance pro muslimy je znovu objevit bílý islám lásky. O súfijcích hovoří třeba Petr Chobot zde. https://www.youtube.com/watch?v=92kDHKZ ... e=youtu.be Hovoří o súfijcích a jejich duchovní cestě a meditacích. Žádný muslim se svého náboženství nevzdá. Jejich osudem je transformovat jejich vlastní víru.

Černý Islám zla byl uměle vytvořen nebo zesílen v USA. Bylo by daleko přínosnější ukázat to pozitnivní v islámu aby bylo k čemu směrovat.
Nemíním vyvracet a ani diskutovat ani k vašim jiným poznatkům, které vršíte pod mými texty. Je znát, že pilně sbíráte na všech světových stranách. Už dvakrát jsem vám doporučil, ať si pořídíte vlastní web a píšete své poznatky pro potěchu okolí tam. Byl jsem připraven je do té doby zveřejňovat.
Ale vy nejenže nedodržujete pravidla /sice nepsaná, ale obecně platná pro diskuse na internetu/, nahazujete zde informace, které jsou místy nejméně jen matoucí a nepravdivé, ale používáte své právo psát v diskusi i ke štiplavým osobním poznámkám na moji adresu.
A to si prostě nemusím nechat líbit.
Využívám proto svého práva odebrat vám prostor k diskusi a přeji vám, abyste se svým pojetím bílého islámu lásky uplatnil někde jinde.
Tady jste definitivně skončil.
Daleko lepší je když se lidé vzájemě chovají jako kamarádi či přátelé. Bez ohledu na to, čím se zabývají. Může to být klidně pěstování kytiček na zahrádce. Ty kytičky jsou možná lepší téma než magie :).


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů