Pamatování snů

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Pamatování snů

Příspěvekod Prince_Rakeem » stř, 17. dub 2013, 17:48

Mám jednu kamarádku, která si pamatuje všechny svoje sny. Dokonce se jí zdají sny na pokračování a sny, kde se jí v jednom snu, promítne sen z jiné doby.
Ještě musím dodat, že tato kamarádka, je neznalá osvěty tohoto téma a nepraktikuje jakékoliv věci týkající se duchovního zaměření.
Co mě tedy zajímá je, jestli to něco značí, má to nějakou symboliku, nebo je to známkou něčeho známého?
Předem díky za cenné rady ;)
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

wasuzi
Příspěvky: 28
Registrován: ned, 17. srp 2008, 13:18

Re: Pamatování snů

Příspěvekod wasuzi » stř, 17. dub 2013, 22:17

No...tak to ji za sebe docela závidím :) ja si třeba pamatuji více sny v různých časových periodách, ale určitě né na požádání. Ale přejme jí to. Na světě je dost lidí, kteří ovládají různé schopnosti, aniž by se o ně nějak zvlášť zajímali nebo se snažili je rozvíjet. Pokud si tak dobře pamatuje sny a je schopna vyvolat další navazující sny jen přáním - záměrem, zkusil bych regresi do několika minulých životů právě skrze sny. Prostě ať před usínáním intezivně myslí na to, že chce prožít ve snu svůj předchozí minulý život. Pak se pozná, zda to něco znamená anebo se to u ní vyvinulo relativně nedávno.

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Pamatování snů

Příspěvekod zebyja » pát, 19. dub 2013, 14:05

Podle mě celkově schopnost pamatovat si sny, ovládat je a podobně výrazně souvisí se schopností napojení do akáši v bdělém stavu.. Je to ale spíš taková moje zatím nepotvrzená hypotéza.. proto že znám jen pár lidí, u kterých se mi podařilo odhadnout hloubku obou těchto schopností a porovnat je.. Možná se Tím začnu zabývat trochu víc.. abych to potvrdil..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pamatování snů

Příspěvekod Firzen » úte, 23. dub 2013, 17:31

Ahoj Princi,
myslím si, že když se sny opakují, tak to myslím znamená, že ty symboly v nich jsou velmi důležité, a měla by jim být věnována zvýšená pozornost.
Vůbec opakující se symboly ve snech jsou myslím důležitá věc.
Myslím, že o tom jsou zmínky třeba i v MEDO snáři.
Respice finem et non peccabis.


Zpět na „Techniky na vyvolávání LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů