Astrální cestování? :O

Vaše vlasní zažizky z LD
yolo
Příspěvky: 3
Registrován: sob, 08. pro 2012, 15:45

Astrální cestování? :O

Příspěvekod yolo » sob, 08. pro 2012, 18:27

No, tak jak bych začal. Včera jsem lucidně snil, řekl bych že tak celkově po 4té. Nebudu nějak extra rozepisovat
co se mi stalo, jen to nějak stručně shrnu. První sen, co jsem měl, byl o tom že jsem byl s nějakou dívkou, kterou
jsem líbal, no, v tom momentu jsem si uvědomil že je to sen a už jsem jel. Nějakou dobu potom si nepamatuju,
bohužel sem si nesthil nějak zapsat vše, ale další věc co vím je, že jsem byl ve svém pokoji a plně sem si
uvědomoval že sním a se mnou tam byl i můj bratr. Já zkoušel levitovat, létat, nějak rychle běhat, ale vůbec nic
mi nešlo. Tak jsem se rozhodl že se probudím, ale nešlo to. V hlavě jsem stále myslel na to ať se probudím, ale
stále nic až po nějakých řekl bych 5ti minutách jsem se probral. Teď ale k tomu hlavnímu, jak jsem se
probral tak jsem vydýchával, koukal s přimouřenýma očima do zdi no a v tu tom jsem zavřel oči,chvilku "usínal" a po nějaké době mi přišlo jako
bych se sekl mezi snem a realitou, byl jsem jakoby v černém tunelu, všude tma. Nedokázal jsem se dýchat,čili jsem se prostě dusil
nemohl jsem se celkově hýbat, tělo se samo třáslo a k tomu mě začlo strašně pískat v uších, měl jsem strašný strach, přirovnal bych
to ke strachu při umírání, nějak takhle jsem se cítil když jsem se topil.Potom mi přišlo jako bych
vycházel z těla, cítil jsem takový tlak na hrudi a přišlo mi že jsem opustil tělo.. Viděl jsem naše dveře
jakoby z velké výšky, bohužel jsem strašně panikařil, effekt pominul skoro hned. Byl jsem v strašným šoku
a měl jsem strach jít znova spát, takže jsem od 3hodin ráno nespal až do 6ti a poté jel do školy...

Abych to nějak shrnul, zajímalo by mě jestli to mohlo být astrální cestování, když jsem se o tom úmyslně v tenhle moment nesnažil a přišlo to vlastně uplně samo.

Děkuju za přečtění a případné odpovědi + nevím jestli to pochopíte, určitě to znáte, strašně těžce se takovéhle zážitky vypráví a eště hůř píšou

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Astrální cestování? :O

Příspěvekod ATA » pon, 10. pro 2012, 11:06

LD
porobuzeni
hypnpompicky stav
paraliza
spatne vnimani a kontrola dechu (paralizou)
prechod k nefyz. vnímání -píakání
senzorika z obou těl stejně aktivní - vibrace
strach nový zažitek a to co se děje (cca 3x bude to v pohodě)
OOBE/AC
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Astrální cestování? :O

Příspěvekod Lama » úte, 11. pro 2012, 23:41

Stopro AC
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

yolo
Příspěvky: 3
Registrován: sob, 08. pro 2012, 15:45

Re: Astrální cestování? :O

Příspěvekod yolo » pon, 24. pro 2012, 00:03

dobře děkuju, ale jak je vlastně možné že jsem astrálně cestoval když jsem se o to nijak nesnažil a a ni v tu chvíli jsem nechtěl cestovat?


+ mám eště jednu otázku, ale trochu od tématu snad to ale nebude vadit.. je možné, aby moje podvědomí ve mě vyvovalo nemoc? např. že se by se mě snažilo před něčím ochránit

Děkuju:)

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Astrální cestování? :O

Příspěvekod Lama » úte, 25. pro 2012, 16:38

Astralni zazitky ma kazdej clovek na planete, mozna krome par individuí akorat si to clovek neuvědomuje. Spontání AC jsem celkem obvyklá zalezitost. Pokud by te to vic zajimalo tak se toho urcite hodně dovíš v knížce od Roberta Monroa - Cesty mimo tělo

Jinak s tou nemocí je to urcite možný, psychika ovlivnuje zdravý člověka je to celosvětově známý fakt. btw. co tě trápí?
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

yolo
Příspěvky: 3
Registrován: sob, 08. pro 2012, 15:45

Re: Astrální cestování? :O

Příspěvekod yolo » stř, 09. led 2013, 02:36

no šlo o to, jak měl být ten údajný konec světa, měl sem v plánu se fakt "zřídit" velkým stylem, že ráno vypiju něco, pak něco vyhulím a takhle. No a ve čtvrtek sem se prostě probral se strašnou horečkou, v pátek (ten údajný konec světa) sem musel jet na pohotovost.. nevím jestli to byla shoda náhod nebo mě chtělo podvědomí ochránit, ale po víkendu už sem byl dobrej.. Ještě před tím sem měl takový zajímavý sen, že nejsem přímo při smyslech a lidi se mnou házeli a já nevěděl prostě co se děje.. Už si to ale také moc nepamatuju

PS: Omlouvám se za dlouho dobu při reakci, ale nejsem tu na foru moc často, asi to změním teď:)

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Astrální cestování? :O

Příspěvekod Lama » pát, 11. led 2013, 13:15

Ty nemoce ruzny je podle me náznak transformace země. Ja jsem celej skolni rok neustále nemocnej pokazdy nejaka jina nemoc. I ted mam nejakou virozu dneska jsem mel snad nejhorsi vecer vzivote, 5x jsme se vzbudil s nehoraznyma zimnicema a pokazdy jsem si musel vzit prasek a cekat pul hodiny nez zabere a usnout. Uz jsem za tenhle skolni rok prodelal tak 7nemocí. Věřim ze je to priprava tela pro prestup do dalsi dimenze. Doporucuju si o tom něco přečís nebo se podívat na nejaky debaty ci videa "Transformace země"
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů