Výklad tarotových karet

Uživatelský avatar
noobius
Příspěvky: 40
Registrován: pát, 20. čer 2008, 13:42
Kontaktovat uživatele:

Výklad tarotových karet

Příspěvekod noobius » úte, 20. pro 2011, 17:05

Ahojte,
měl bych dotaz. Jestli tu je někde kdo se víc věnuje výkladu Tarotu. Mám doma Crowleyho tarot a občas si něco vykládám. Mám trošku problém si ale něco vysvětlit, tak by mě zajímal názor někoho jiného/zkušenějšího.
Jde o jednu holku, možná to mrzi námi trošku vře a tak mě "jen tak" napadlo si vyložit 2 karty. Neptejte se mě jak mě to napadlo, asi to přišlo shůry :D
První, co jsem já pro ní: Smrt
Druhá, do je ona pro mě: Ďábel

Jestli to je celé hloupost, tak řeknetě, budu rád za každou informaci:)
Hodně lidí si myslí, že jsem dobrý člověk, já to bohužel vidím jinak... :/

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Výklad tarotových karet

Příspěvekod Jarda » úte, 27. pro 2011, 09:26

hmm co je ona pro mě: Ďábel... taky jsem na to v jednom ze svých posledních výkladů narazil a to jsem tam tu kartu snad nikdy před tím neviděl :-)
Vysvětluju si to tak, že ďáblem je ego, který tvoří žádostivost být s tou osobou > tvorba utrpení a tím pádem mě ego/ďábel otročí a způsobuje mi utrpení. Vytváří iluzi, že až budu s ní tak budu šťastný a brání být člověku šťastným a spokojeným už teď právě takovým jak je. To pod záminkou, že teprve pak to bude lepší...
Takhle nějak jsem to viděl u sebe :-)
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
noobius
Příspěvky: 40
Registrován: pát, 20. čer 2008, 13:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Výklad tarotových karet

Příspěvekod noobius » pát, 30. pro 2011, 23:23

Jo to docela souhlasím, ale mě zaujala ta kombinace karet vůči sobě.
muž x žena a smrt x ďábel
Dělal jsem ještě jeden výklad a skoro bych řekl, že spolu máme nějaké nedořešené věci z minulého života.
Jen si už nepamatuju co to bylo za karty, vykládal sem to před spánkem a nezznamel si je:D
Hodně lidí si myslí, že jsem dobrý člověk, já to bohužel vidím jinak... :/


Zpět na „Vaše zkušenosti“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů