mazanie prispevkov

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

mazanie prispevkov

Příspěvekod clario » pon, 23. kvě 2011, 18:57

Sunny: Copak to se dělá? mazat cizý dotazy místo toho abys odpověděl? Ať už to byl dotaz jakýkoliv a i kdyby byl třeba totálně stupidní, tak jeho smazání bez jakéhokoliv upozornění autorovi je krajně neuctivé. Namísto toho abys byl blažený jak tu všem pořád radíš a alespoň nějak odpověděl to rovnou mažeš.... tohle fakt nemam rád. Akorát tím ukazuješ jak "mocný" vlastně jsi. Pokud chceš nějaké pořádně posuny jak tu píšeš, tak tu máš hned jedno téma k přejímání.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Meditační srazy v Praze II.

Příspěvekod Sunny:-) » úte, 24. kvě 2011, 11:43

Ajaj člověk chce jen trochu promazat staré příspěvky a hned se na něj snáší krupobití... :) Jako kdybych nikdy nemazal již nepotřebné příspěvky.. měj se pěkně Clario :)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Meditační srazy v Praze II.

Příspěvekod clario » úte, 24. kvě 2011, 14:42

No tak když chceš promazávat staré přízpěvky, tak promazávej staré příspevky a ne ty nové ;) .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
petra
Příspěvky: 65
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 22:45

Re: Meditační srazy v Praze II.

Příspěvekod petra » úte, 24. kvě 2011, 20:14

nic proti Sunny, když už jsi u toho mazání možná bys mohl promazat i ty svoje příspěvky, ve kterých píšeš, vlatně oznamuješ schůzky v čajovně. myslím, že jich je tady víc než dost. a dávno jsou pro nás zbytečné

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: mazanie prispevkov

Příspěvekod clario » stř, 25. kvě 2011, 00:49

Hm paráda, vzhledem k tomu, že se tato diskuze přesunula z jedinýho místa, které tu jak počítam sunny ještě navštěvuje, tak se jakékoliv jeho reakce už asi nedočkáme. To se to tu může rovnou smazat ;) .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: mazanie prispevkov

Příspěvekod Sunny:-) » stř, 25. kvě 2011, 23:33

ach jo, co s vámi.. pořád se jim něco nelíbí :D Každopádně to vlákno se srazy v čajovně považuju tak trochu "za svoje", takže jsem ho chtěl více promazat, ale neměl jsem moc času, tak jsem to vzal jen nahrubo a hned se ozval nespokojený clario, že jsem mu smazal nějakou jeho vtipnou hlášku na moji osobu. Takže klid všech zbraní! :D Příspěvky s vaším laskavým svolením ještě trochu promažu, ale ne zase moc.. ;) :lol:

Mějte se pěkně :-)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: mazanie prispevkov

Příspěvekod clario » čtv, 26. kvě 2011, 00:42

Tu výtku o smazání příspěvku jsem nepsal ani tak proto, že mě to krapet naštvalo, ale hlavně proto abych ti tím něco naznačil. A ty se tu teď kroutíš a vymlouváš na to, že jsi chtěl mazat staré příspěvky a nevidíš přes to ten pravý obsah :lol: . No nic asi nemá cenu tu dál něco psát :) .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: mazanie prispevkov

Příspěvekod Lama » čtv, 26. kvě 2011, 23:01

lol
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: mazanie prispevkov

Příspěvekod Vit » úte, 16. srp 2011, 22:01

Píšu sice trochu pozdě, ale lepší než nikdy. Příspěvky, které jsme dávno četli a připadají nám zbytečné, můžou být pro nováčka, který fórum pročítá, velmi přínosné.
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)


Zpět na „Mimo témy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů