Offtopic z telekinezy

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Offtopic z telekinezy

Příspěvekod clario » čtv, 10. úno 2011, 12:15

Exille: a můžeš mi říct proč by se to mělo mazat? Ty sem přijdeš a začneš to tu celé přetvářet k obrazu svému? To my přijde trochu na hlavu. Pokud máš co říci k tématu tak proč to nenapíšeš do předchozího vlákna? Osobně bych to udělal přesně naopak a zrušil toto téma, protože tu neni prakticky vůbec nic nového co by v tom předchozím nebylo, možná kromě toho tvého prvního příspěvku s návodem, kterých by každý z nás byl schopen navymýšlet tucty. Nemůžeš přece jen tak přijít a překopávat to tu aby to vyhovovalo tvým názorům a úhlům pohledu bez jakýhkoliv starostí co na to ostatní a pokud vím tak jsi jen uživatel, žádný admin či moderátor, tak by ses tu v tom takhle ani hrabat neměl.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Telekineze

Příspěvekod Jarda » čtv, 10. úno 2011, 16:34

...Nemůžeš přece jen tak přijít a překopávat to tu aby to vyhovovalo tvým názorům a úhlům pohledu bez jakýhkoliv starostí co na to ostatní a pokud vím tak jsi jen uživatel, žádný admin či moderátor, tak by ses tu v tom takhle ani hrabat neměl...
vím, že to není k tématu, myslím, že to neuškodí...
Hodně často když člověku něco vadí, tak mu to vadí proto, že je to jeho vlastní problém. Ten druhý mu nastavuje zrcadlo. Neumím to tak dobře vysvětlit jak bych chtěl... takže sem dám zkopírovaný příklad
---
Stín je část Tvého já, která odráží vlastní slabosti na druhých.
To znamená, když se zlobíš na někoho, že je louda, znamená to,
že sám v sobě nějakou loudavost máš, anebo jsi měl a stydíš se za to.
---
:)
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Telekineza

Příspěvekod clario » čtv, 10. úno 2011, 16:45

Tak tohle neni vůbec k tématu. Tohle mi navíc vysvětlovat vůbec nemusíš s touhle věcí sem obeznámen už hodně dlouhou dobu. Popravdě nechápu proč to tady vůbec vytahuješ protože tady jde očividně o něco uplně jiného ;) .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
michelle21
Příspěvky: 62
Registrován: ned, 17. led 2010, 12:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Telekineza

Příspěvekod michelle21 » čtv, 10. úno 2011, 16:59

Mimochodem třeba mně to přijde dobré, že to má svoje vlastní uspořádání celá tato kategorie. Možná už se tu o tom bavilo, ale teď je to aspoň přehledné a oddělené zvlášť a dobře se v tom hledá... :) ale stejně to zůstane věcí názoru, jeden bude pro, druhý proti a zbytečně se tu o tom budete dohadovat :D

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Telekineza

Příspěvekod clario » čtv, 10. úno 2011, 17:45

No nějaké uspořádání to má, ale je celkem diskutabilní. Pojem PSI je výraz, který byl zaveden pro označení paranormálních psychických schopností (Para Sensual Intelligence) a řadí se pod něj prakticky všechny nadpřirozené síly člověka, nejsem tudíž proti tomu, že by tu mělo být toto téma. Pojem PSI by se dal nahradit slovem paranormální a je tedy ve své podstatě nadřazen věcem jako telepatie, telekineze, vitální energie ( chi, prána, ..), AC a spoustu dalších věcí. Pod pojmem PSI energie (mn. č. ) by se pak musely rozumět, všechny energie tvořené lidskou bytostí, které dnešní tradiční věda nepřijímá a které jsou schopny působit na okolí. Proto mě tolik irituje ta snaha PSI energii vymezit jako něco co nemá nic společného s chi, s aurou a podobně, snaha to oddělit od celku a říct, že to všechno je PSI energie. Mě by vůbec nevadil způsob uspořádání co tu je, ale štve mě to, že by to mělo všechno být brané jen s jednoho úhlu pohledu, podle určitého kontextu založeného jen na teoriích jednoho člověka.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Telekineza

Příspěvekod Jarda » čtv, 10. úno 2011, 19:20

Tak tohle neni vůbec k tématu. Tohle mi navíc vysvětlovat vůbec nemusíš s touhle věcí sem obeznámen už hodně dlouhou dobu. Popravdě nechápu proč to tady vůbec vytahuješ protože tady jde očividně o něco uplně jiného ;) .
Píšu to, protože jak tě tak pozoruju, tak často se ti něco nelíbí ty jeden protivo ;-)
Ale jinak ohledně moderace tématu s tebou tak nějak souhlasím, ačkoliv jsi nemusel na Exilla být tolik nepříjemný, když už se to tady někdo snaží trochu probudit a oživit ;-)
(tyhle moje příspěvky pak asi smažte za nějakou dobu)
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Telekineza

Příspěvekod clario » čtv, 10. úno 2011, 20:06

Já sem rád nepříjemnej, popravdě mě to docela baví. Alespoň se pak člověk tolik nenudí.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Offtopic z telekinezy

Příspěvekod clario » čtv, 10. úno 2011, 20:45

Jj když už bordel tak ve velkym :D půlka diskuze tam a půlka tady. Já se vážně bavim. když to nechceš mít tam tak to rovnou zmaž protože tady je to naprosto k ničemu :D.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Offtopic z telekinezy

Příspěvekod Jarda » čtv, 10. úno 2011, 22:42

Já sem rád nepříjemnej, popravdě mě to docela baví. Alespoň se pak člověk tolik nenudí.
Fajn že to přiznáš :-) Jj to je ten osvěžující energetický vampirismus a posilování ega :twisted: Není to moc šťastná volba, ale chápu, že pod tlakem nepříjemných okolností k tomu člověk šáhne, aby si zlepšil náladu; někdy i na úkor druhých.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Offtopic z telekinezy

Příspěvekod Pete » čtv, 10. úno 2011, 22:56

To neni jeho volba, ale jeho ukol se tomu postavit ;) hold lvi jsou takovi
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Offtopic z telekinezy

Příspěvekod clario » čtv, 10. úno 2011, 23:23

vampirismus? ego? nepříjemný okolnosti? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: BRAVO :lol: :lol: :lol:
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Exille
Příspěvky: 52
Registrován: úte, 16. čer 2009, 10:52

Re: Offtopic z telekinezy

Příspěvekod Exille » pát, 11. úno 2011, 08:51

Divej, já tě vůbec nenutím do té části vůbec chodit. Jestli se te nelíbí, že jsem požádal admina o nové subforum a že se v něm snažím o něco, tak tam fakticky nechoď a ulevuj si svému egu třeba na xchatu, novinkách nebo kam chodí dnešní prudiči. A nic si k obrazu svému nedělám, kdyby ano, tak bych tvé příspěvky tam průběžně promazal :twisted:
Onmyōji (陰陽師), Senji Ryakketsu (占事略决).
Veškeré mé materiály, které zde zveřejním jsou jen pro tohle fórum. Kopírovat jen s mým svolením.


Zpět na „Mimo témy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů