Jak dál?

Zikker
Příspěvky: 5
Registrován: pát, 22. kvě 2009, 17:31

Jak dál?

Příspěvekod Zikker » pon, 04. led 2010, 19:10

Ležím na posteli a jsem uvolněný. Najednou mi brní celé tělo (možná mravenčí nevím), ale hlavní problém je že nevím jak dál. Zkouším se dostat z těla, ale nejde to. Avšak pořád cítím jako bych byl lehčí a lehčí a nohy skoro necítím, ale pořád nic. Mohli byste mi nějak poradit?

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dál?

Příspěvekod ATA » pon, 04. led 2010, 19:50

zatim mrkni na tohle http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... ?f=8&t=612

Když sem hod jakou metodu použivaš od lehnuti až po ten tranz jakou metodu zkoušiš na opusteni těla
cvičiš na zadech nebo na boku ,rano nebo večer...
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Zikker
Příspěvky: 5
Registrován: pát, 22. kvě 2009, 17:31

Re: Jak dál?

Příspěvekod Zikker » pon, 04. led 2010, 20:17

Dobře popíšu. Takže večer (cca 22:00) si lehnu na záda chvilku si odpočinu a začnu. Snažím se myšlenkou vyvolat mravenčení na nohou a u konečků prstů. Až se mi to podaří (z pravidla tak 5-10 min) tak si představuju oblohu. Bez mráčků a světle modrou. Najednou si představím, jak ke mně připluje velký modrý mrak a zakryje mi kus nohy a ta se rozplyne (noha začne neuvěřitelně brnět a po chvilce mám pocit, že tam není). A tak dále až mám celé tělo. Dokonce i plus mínus hlavu. I když ta jde těžko. Brní mě celé tělo. S každým výdechem ztrácím váhu. Jsem lehčí a lehčí (ne doopravdy, ale tady to asi nemusím říkat). Potom mám nutkání tělo rozevřít a nechat "vylétnout" to druhé tělo (jakoby bylo uvnitř). Ale pak nic nemůžu se dostat ven. Zkouším metody jako po laně a skok do studny. Ale nic nejde to. To nutkání je velký, ale ne a ne mu vyhovět.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dál?

Příspěvekod ATA » pon, 04. led 2010, 21:01

zkus prište sledovat pocity třeba v ruce -jestyl se trochu nafoukne , zmnei polohu
a zmenu vizulniho vnimani - jetly se vyskytne 3D tma ,zmena vnimani prostoru za vičky

podivej se na metody jak pustit telo v tom lucidology
mužeš zkusit v tom stavu pohnout astralni rukou třeba se to povede nebude trba nic extra vymejšlet abyse to povedlo je potreba hodne dobry uvolnenia umet trochu rozlišit tela od sebe
pokud to nepujde tak sou další metody .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

EMI-DJ
Příspěvky: 55
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:22

Re: Jak dál?

Příspěvekod EMI-DJ » úte, 05. led 2010, 20:52

Přesně tady vždy uvíznu taky. Ale mám naprosto jinou techniku. Lehnu si a pustim si do sluchátek HS Between worlds a posluchám a snažim se uvolňovat (spíš na nic nemyslet) pak většinou jakoby nachvilku usnu a najednou mi začne tělo brnět a síleně bušit srdce (pocit jak kdybych měl umřít) začnu zhluboka dýchat a vibrovat. Mám změněné 3D vidění tmy za víčky a to docela dost. Problém ale je to, že místo toho abych to prohloubil, tak spíše to přestane. Asi jsem z toho stavu ještě docela vyplašený

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Jak dál?

Příspěvekod Pete » úte, 05. led 2010, 22:25

Mozna na to jeste nejste pripraveni a jako obranny mechanizmus nevystoupite z tela..
Mozna vam jednoduse brani strach a musite se ho zbavit..
Mozna jste moc fixovani na hlavu a proto nemuzete ven, je potreba presunout vedomi jinde..
Mozna Mozna Mozna.. zjistite to jen treningem a teorie je na forum fakt dost
Deus est Homo

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dál?

Příspěvekod ATA » úte, 05. led 2010, 23:44

pokud vnimaš 3D tmu tak už si v astralu nebo ho aspon vnimaš
pokud nehodlaš mit OOBE -cestovat pobliž fyzické roviny tak nema cenu měnit polohu astraniho těla v 3D prostoru
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
dr.Katz
Příspěvky: 11
Registrován: sob, 28. lis 2009, 16:37

Re: Jak dál?

Příspěvekod dr.Katz » pon, 06. zář 2010, 19:33

Jestli vám můžu poradit. Zkoušejte AC až k ránu, ne večer kdy si jdete lehnout. Raději si přivstaňte ve čtyři ráno, tehdy máte daleko větší šanci na úspěch. Moje osvědčená metoda je vstát ve čtyři, půl hodiny vzhůru a pak si jít lehnout a pokusit se o AC. Žádné vizualizace, uvolňovaní těla apod. není potřeba. Jen ležet na zádech a číhat na ten okamžik a snažit se neusnout. Vibrace přijdou samy a u mně trvají intenzivně pár sekund a jsem tam.
Tajemství života je ukryto ve smrti.

EMI-DJ
Příspěvky: 55
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:22

Re: Jak dál?

Příspěvekod EMI-DJ » pon, 06. zář 2010, 21:40

Se vstáváním je to u mě většinou problé, že když mi zazvoní budík, tak nejsem schopný vstát (únava) ale co si budeme povídat... bez práce nejsou koláče;)
Jo a nezapomeň poslat pozdrav na 3oko ;)

Uživatelský avatar
dr.Katz
Příspěvky: 11
Registrován: sob, 28. lis 2009, 16:37

Re: Jak dál?

Příspěvekod dr.Katz » úte, 07. zář 2010, 09:51

To je přesně to, co potřebuješ - ta únava. Protože máš jistotu, že když si po půlhodině půjdeš zase lehnout, tak dříve nebo později zabereš. Mnohokrát jsem se pokoušel o AC např. během dne, nebo večer - ale všechno marné, nebyl jsem dostatečně unavený. Ta spánková deprivace je alespoň pro mě to nejdůležitější - bez ní jsem nikdy nebyl úspěšný. Ráno se prostě musíš překonat, zatnout zuby a vstát. Jestli teda stojíš o to mít AC...nebo alespoň LD. (jo a 3oko pozdravím, to je moje základna :D )
Tajemství života je ukryto ve smrti.

EMI-DJ
Příspěvky: 55
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:22

Re: Jak dál?

Příspěvekod EMI-DJ » úte, 07. zář 2010, 19:24

No tak jsem si řekl že se tedy překonám ve 4:00 si sedam na postel... napiju se, říkám si jak jsem unavený, zvedám se, jdu čůrat, umyji si obličej a číkám si, že by to už mohlo stačit, a jdu spát, samozřejmě, že už jsem probraný a tak se jen tak převaluji v posteli a ne a ne usnout. Zkouším se soustředit na představu svojí ruky, jak se zavírá do pěsti a naopak ( myslím, že to je tip od tebe dr.Katz). Ale vůbec to nešlo. Prostě myšlenky lítali, kde se dalo... A najednou šup a měl jsem LD ;) takže se to vyplatilo, i když bylo docela krátké.

Uživatelský avatar
dr.Katz
Příspěvky: 11
Registrován: sob, 28. lis 2009, 16:37

Re: Jak dál?

Příspěvekod dr.Katz » stř, 08. zář 2010, 09:45

No tak to vidíš. Akorát bych ti doporučil zůstat vzhůru alespoň půl hodiny a dobrá je meditace, protože se myšlenky uklidní a můžeš se pak lépe soustředit. S tou rukou-pěstí to dělám až už cítím, že začínám usínat, dříve ne, protože mé vizualizační schopnosti jsou prakticky nulové a ruku si nedokážu představit. Ovšem těsně před usnutím to u mě má ten efekt, že se najednou přistihnu při tom, že se na svou ruku skutečně dívám a jsem už ve snu. Úplně nejdůležitější je ovšem zůstat ležet na zádech a nepřevalit se na bok. Nikdy nedokážu předem odhadnut, jestli přijde LD nabo AC.
Tajemství života je ukryto ve smrti.

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Jak dál?

Příspěvekod Elen » stř, 24. dub 2013, 20:33

Já bych se chtěla zeptat co je to ta 3D tma:-) Jinak si od vás vezmu poučení a taky to zkusím spíše ráno než večer. Ikdyž, už se mi i stalo, že jsem se večer tak dobře uvolnila, že jsem neusnula vůbec, zkoušela jsem se nějak dostat z těla ale nešlo to. Jen energie nebo mravenčení, dlaně se mi jakoby pohupovaly na vlnách a měla jsem pocit jakoby se mi zvedala jedna noha. Ale otevřít oči jsem nechtěla, nechtěla jsem se uplně probrat. taky bych se chtěla zeptat jestli není možné, že už třeba jsem mimo, ale nejsem vně fyzického těla. někdy mam pocit, že jsem tak těžká, že jsem uplně tělem v matraci a ruce mam jakobych je měla v rukavicích. takže pokud neotevřu oči, mam pocit, že jsem jaksi uvnitř těla. protože stejně vidím jen tmu. :-O

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Jak dál?

Příspěvekod Jarda » ned, 28. dub 2013, 21:01

Když někdy normálně zavřeš oči, tak vidíš tmu, ale není v ní vidět žádná prostorovost. U 3D tmy je ta prostorovost "vidět".
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Jak dál?

Příspěvekod Lama » ned, 28. dub 2013, 21:28

Když někdy normálně zavřeš oči, tak vidíš tmu, ale není v ní vidět žádná prostorovost. U 3D tmy je ta prostorovost "vidět".
A můžu potvrdit že se to nedá splést. Jednou jsem to zažil v hypnagogi a po druhé na halucinogenu.
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Jak dál?

Příspěvekod Elen » ned, 28. dub 2013, 22:08

Tak jsem zvědava kdy 3D tmu uvidim já, jeste jsem si neudělala čas ani skouknout nějaký film ve 3D takže nemám ponětí, zda to vubec nějak poznám:-))))

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Jak dál?

Příspěvekod Lama » ned, 28. dub 2013, 23:38

Tak jsem zvědava kdy 3D tmu uvidim já, jeste jsem si neudělala čas ani skouknout nějaký film ve 3D takže nemám ponětí, zda to vubec nějak poznám:-))))
Já to viděl jako by ta tma kterou normalne vidis pred ocima byla jakoby z cerny vaty (ale furt se menila a bylo to tezko rozpoznatelny), tvořila zed a pak se posouvala dopředu až utvořila kvádrovej prostor, zvláštní byl ten pocit toho prostoru okolo sebe. Nejenom že jsem ho viděl ale i cejtil v sobe (nepopsatelný...). Skoro bych to popsal pocitu když se člověku chce ráno na hodně velkou "velkou" a ten pocit lehkosti potom :D.
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Sumys
Příspěvky: 23
Registrován: ned, 13. led 2013, 16:15
Bydliště: Červený Kostelec, občas Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dál?

Příspěvekod Sumys » čtv, 06. čer 2013, 13:04

Já jsem si koupil 3D monitor s nvidia 3D vision. Jak je to trojrozměrný a trochu to poblikává, tak je tetris efekt o mnoho rychlejší než s normálním monitorem. Můj návod je jednoduchý. Vyčistit zuby, vše připravit na spánek. Hrát min. 3h v kuse oblíbenou hru na 3D monitoru. Ideálně zhasnuta, at jede jen monitor. Potom při známkách ospalosti vypnout počítáč, šup do postele. A na zavřených očích je krásně vidět realistickej obrázek ze hry. Dle stupnice tak 3,5 - 4.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dál?

Příspěvekod ATA » pát, 07. čer 2013, 00:02

Nejde jen o dobu hraní ale o zapojeni pozornosti do ní musi to být aktivní a musí to být vízva .V tom pripade je mnohem vetši množstvý informací co je traba uložita zpracovat a efekt je silnejší.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Obrana a příprava“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů