TADY A TED ... zajimave ... :-)

Uživatelský avatar
Kysby
Příspěvky: 34
Registrován: stř, 13. srp 2008, 09:59

TADY A TED ... zajimave ... :-)

Příspěvekod Kysby » pon, 16. lis 2009, 09:22

Všechno už je a my máme šanci vytvořit úžasný obraz. Každý z nás má jiný štětec a jinou barvu.
Podávejme si vzájemně ruce a malujme zářivými barvami velký obraz toho skutečného života.

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: TADY A TED ... zajimave ... :-)

Příspěvekod Brandis » pon, 16. lis 2009, 10:02

Kdo cetl Toleho tak uz tovi davno ;) je to logicky dusledek mysli a casu a prakticky kazdemu musi byt jasne ze kdyz je "vstupni branou" okamzik TED a jedine TED se da neco delat, snazit se neceho dosahnout(v budoucnosti) nas jen a jen vzdaluje od naseho cile...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: TADY A TED ... zajimave ... :-)

Příspěvekod blaza » úte, 18. kvě 2010, 19:01

Jsem sice jak se rika Ambiciózní a Cílevědomý, ale kdyz se me zeptate, co mam, tak...To co jsem marne hledal uz jsem nasel (tenhle topic) :).
Takze: Carpe diem! ;)
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: TADY A TED ... zajimave ... :-)

Příspěvekod ArMi » stř, 27. dub 2016, 00:02

No jo, ale po par letech tento odkaz už není platný a celé vlákno je v háji.

Nějaký archív to sice zazálohoval, ale stránka vypadá to dost uboze: http://web.archive.org/web/201102030644 ... dinemu.php

Dám jiný odkaz na snad podobné video od Tolleho:
https://www.youtube.com/watch?v=UGIVvIt40_0

Pouze v přítomnosti se dá něco změnit či udělat.

Ale na druhou stranu, někdy třeba večer je lepší jít spát a pokračovat druhý den. Až se probudíte, tak bude zase dnes. Některé věci se musí trochu plánovat, třeba při vývoji vím, z čeho se dá zařízení sestavit, ale dodavatel mi dodá součástky až za určitou dobu. Proto úplně odvrhnout plánování do budoucnosti není možné. Podobně tak v minulosti se nachází mnoho zkušeností, které je vhodné zužitkovat.

Tolle spíše uvažuje o psychologické minulosti, kdy mysl neustále buď lituje, co bylo a nebo zase neustále sní o tom, co ještě není.


Zpět na „Meditace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů