Zážitek

Vaše vlasní zažizky z LD
jajamiti
Příspěvky: 2
Registrován: čtv, 04. bře 2010, 18:17

Zážitek

Příspěvekod jajamiti » čtv, 04. bře 2010, 18:41

Ahoj nikdy jsem se o tyto veci nezajímala a pojem astralní cestovaní či astralni bytosti jsem neznala až doteď, kdy se mi stal (pro me teda příšerný zážitek). Byla jsem večer sama doma a připravovala se ke spánku, nemohla jem vubec usnout a najednou jsem slysela oteviraní dveři a podvědomě jsem věděla, ze je se mnou někdo v místnosti, v tu chvíli jsem byla uplně paralizovaná , nemohla jsem pohnout žádnou částí těla, po celem těle mě bylo hrozné teplo a v uších mi zněl takový zvláštní dost hlasitý nepříjemný jakoby vybrační zvuk(neco podobného jako vydává tibetská mísa) v tu chvili jsem ucitila takové uvolnění a viděla svoje telo jak pomalu stoupá. I zkrze zavřené oči jsem viděla v urovni tela cernou postavu. Opravdu vim, ze jsem byla pri plném vedomi nespala jsem. Pro mě osobně to byl opravdu hrozný zážitek. Nevím jestli se mi nejakým zpusobem podarilo vycestovat ze sveho těla, nikdy jsem to nenacvičovala a ani netouzila to umět, teď tak nejak nevim co s tim bojim se toho a bojim se, ze se to bude opakovat. Nebylo to pro me nic prijemneho, ale treba to bylo, tím, že to bylo poprvé. Nevím jestli se mám připravovat na to, že se to stane i podruhé a zkusit s tím nějak pracovat.

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Zážitek

Příspěvekod Jarda » čtv, 04. bře 2010, 20:13

Ahoj není to zas až tak neobvyklí jev, tady toho je víc:
http://zahady.mysteria.cz/themest.php?id=8
http://zahady.mysteria.cz/themest.php?id=15
Ničeho se neboj, idkyž se to líp řekne než udělá :-)
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitek

Příspěvekod ATA » čtv, 04. bře 2010, 20:42

neda se řict jesty se to bude opakovat u lidi u ketrech se to deje spontane je to vetšinou v pubertě tak 1-2x do mesice

Tenhle zažitek zas neni tak neobvyklej už se to tu na foru hodnekrat probyralo ,nedavno sem narazil i na vysvetšleni jak to funguje z vědeckyho hlediska činosti mozku
pak už je na každym ketry vysvetšlni mu lip sedi do jeho pohledu na svět .

Hodily by se nejaky dalši informce:
Treba ky přesne se to stalo v kolik hodin.
Jestly se ten den delo neco neobvykly co to mohlo spustit zmena jidelničku ,stres,neobvykly zažitky.
Videla jsi jak telo stoupá nebo jsi to citila ,de mi to jetly jsi byla ve fyzickym těle a z toho videla jak stoupe astralni nebo si byla v tom astralnim sou i dalši možnosti jak vnimat obe tela zaraz.
Na ktere strane stala ta postava ,nebo byla byla primo pred tebou ?
Co ten zvuk zmenil se najak pri tom jak stoupalo to tělo ?

Pri samotnym zažitku to chce hlavne zachovat klid ,pokud se chceš pohnout z paralizy tak zkus pohnout prsem a na ruce a zmenit rytmus dechu nesanž se pohnout zaraz
muže se taky vyskytnout pocit bušeni srdce a tlak na bricho je to normalni .Co se tyče te postavy je to častej jev ale vysvetleni co to je je mnoho težko řict ketry je zpravny
ve vetšine pripadu tam ale jen stoji a nic nedela .Postava muže byt jak relalna tak jen iluze nebo projekce .

Pokud se to stalo porvy tak nema cenu do dal řesit a ž kdybi se to opakovalo tak by bylo vhodny se naučit par technik a naučit se s tim pracovat on je to dar i prokleti zaroven
zaležei jen na tom jak to budeš vnimat.Samotnej stav mužeš vnimat i pozitivně treba pro me je paraliza prijemna , když sem porvy uvidel bytost taky me to videsilo
ale bylo to jen leknuti proste nova sitauce pri dalši priležitosti už sem to bral vic vpohode .Taky už se mužeš udetašovat tim žes to ve zdravy přežila zkus si v hlave projit co se vlastne delo
co bylo negativni na sotnym zažitku a co byl jen strach.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

jajamiti
Příspěvky: 2
Registrován: čtv, 04. bře 2010, 18:17

Re: Zážitek

Příspěvekod jajamiti » pát, 05. bře 2010, 07:16

Puberta si myslím, že už je upěsně za mnou :) , žádná velká stresová situace neproběhla, jen takove ty bežné problémy jako škola, prace atd. Dělo se to zhruba v 11 hodin nevím jak dlouho o čase sem neměla nejak pojem. Já ležela na boku a viděla jsem i skrz zavrene oci jak stoupa, to tělo co stoupalo leželo normalně na zadech,bylo cca 1m vysoko.Postava byla čelem ke me videla jsem pouze hlavu jelikož byla v urovni meho "astralniho tela" pripadalo me spise ze me pomaha ona se nadnaset. Zvuk byl se urcite intenzivnějsi a dost neprijemny. Ja si v prvni chvili myslela, že je to zlodej co jineho vas taky napadne, ale kdyz jsem se probrala a kolem nikoho nevidelaa navíc jsem si uvedomila ze jsem se jakoby vznasela, ze to zlodej nebude. ten velkej strach byl taky diky tomu opravdu jsem myslela ze je to ziva bytost a jde mi ublizit. A ted je to spise strach z neznameho z toho jestli mi to muze ublizit ci mi to jde nejakym zpusobem pomoct nebo varovat.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitek

Příspěvekod clario » pát, 05. bře 2010, 09:27

ahojky :-) stejně jako ostatní tě u nás vítám. jak už tu bylo řečeno tak takovýto zážitek není nijak neobvyklý, vlastně je na druhou stranu celkem typický. opravdu hodně lidí se o tyto věci jako je ac a různě jiné duchovní nauky začali zajímat až po podobném zážitku. když se to stane poprvé tak to hrůzu nahání pokaždé ať člověku co o tom nic neví tak stejně tak člověku co o tom ví i když se na to třeba se na to třeba dlouho připravuje, poprvé to vyděsí kohokoliv. když jsem se poprvé dostal po dlouhém snažení do transu také sem u sebe vnímal černou bytost která na mě působila veskrze negativně, ale odstupem času sem přesvědčen o tom, že tu žádná nebyla a to co sem viděl byl jen a pouze můj vlastní strach, kterému jsem dal podvědomě tuhle podobu. u tebe to bylo možná zrovna tak, možná, že tam ale nějaká bytost doopravdy byla pokud ano, tak jsi jí jako černou a negativní vnímala, ale nejspíš jen pro to, že tvé vnímání velmi zkreslil strach. pokud se dostaneš do ac, transu nebo "pouze" do změněného stavu vědomí, může každá tvá představa a myšlenka nabrat určitou formu a tvar, takže pokud budeš vystrašená, bát se například různých démonů či podobně, tak učiníš ten nejlepší krok k tomu abys je vnímala. pro kohokoliv kdo se takovým věcem věnuje je tedy zvládnutí strachu jedním z hlavních úkolů s kterými se musí poprat aby mohl po hlavě vletět do těch všech možných a inspirativních zážitků co změněné stavy vědomí nabízejí.Určitě se tedy nemáš čeho bát, naším největším nepřítelem jsme si mi sami.

zážitek co se ti stal teď můžeš přejít a doufat že se nebude opakovat a nebo ho vnímat jako určité znamení toho že bys mohla těmto věcem věnovat nějaký čas a úsilí, jak jsem již říkal hodně lidí se k těmto věcem dostalo právě díky takovým zážitkům. ať už tvé další kroky povedou kterýmkoliv směrem tak ti přeji mnoho úspěchů a hlavně štěstí :) .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitek

Příspěvekod ATA » pát, 05. bře 2010, 16:11

Obrázek
Par vedeckejch zajimavosti :

Při zažtku "sensed presence" - pocit že je s nami v mistnosti nejaka bystost je aktivni čast mozku zvana amygdala ,jeji stimulaci se da tento pocit i uměle vyvolat .
amygdaly sou 2 v každe hemisfeře jedna leva je zamerena spiše na pozitivni pocity prava na negativni (u neketrcj lidi to muže byt obracene).Proto sem se pstal na ketra strane se ta bystost ukazala
vyzkumy naznačujou že pokud se ukaže na leve strane a tak je vetšinou vnimana pozitivně pokud na prave tak negativně.

Zajmavy je to že ta negativni zkušnost je z neurologickyho hlediska pravdepodobnejši v trenazu je taky hodne aktivni pravej hyppkomlus a caudate nucleus tyto struktury sou propojeny z tou pravou amygdalou a aktivita se do ni muže prelit to muže spustit nevysvetlitelnejch strach a vnimani neči pritomnosti jak aktivita roste tak roste i strach a zpetne i kativita hippkokampua teporalnich laloku to da strachu konketrenejši podobu .Pokud strach dosahne uplnyho maxima tak už aktivita enma kam jit a prelije se do druhe hemifery do leve amygdaly a spusti prijemny pocity .Na to by ten strach musel byt asi hone velkej ale melo by to toho jit dosahnout i cilene a aktivota tu levou amygdalu hend na začatku tóak by mla byt cela zkušenost vnimama spiše prijemne .

Taky muže mit vliv na ketreou čast tela nebo prostroru se soustrediš a jestly je spiš pocituješ nebo použiješ vizualizaci tohle jetse nemam moc prozkumany ale mohlo by to taky ovlivnovat ejtly bude vyslednej stav pozitivni nebo negativni .

zelena pozitivni ,červena negativni
Obrázek

takle je to nejspiš aktivovany pri tranzu kde je videt bytost a neg. pocity ,bile aktivace
Obrázek
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

Re: Zážitek

Příspěvekod madagaskar » sob, 26. lis 2011, 08:30

ked sa to stane prvykrat tak strach je uplne prirodzeny. ja mam skusenost s prvym LD uplne hroznu. netusil som predtym, ze je nieco take mozne a nemohol som sa nijako z toho sna prebudit a myslel som si, ze som bud mrtvy, alebo v kome alebo co :D a prva skusenost s AC bola taka, ze som sa uprostred noci zobudil a myslel som si, ze som normalne hore, ale ked som chcel vstat z postele zistil som, ze som nevstal ale vzniesol sa a prevznasal som sa s asralnym telom kusok nad zemoz do druhej izby a tiez som si myslel, ze mi asi sibe. treba sa o tom co najviac informovat a citat, aby sa ti informacie dostali do podvedomia a ked sa nieco take stane budes pokojnejsia a budes vediet co robit.

Uživatelský avatar
michelle21
Příspěvky: 62
Registrován: ned, 17. led 2010, 12:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitek

Příspěvekod michelle21 » sob, 26. lis 2011, 12:28

...a stejne tak bylo dokazano vedecky na pokusech, ze kdyz zkuseny clovek zamerne astralne vycestuje tak se na mozku neprojevi zadne zmeny v cinnosti :) a u lidi kteri to neznaji a vyvola to u nich strach preneseny do fyzickeho tela, se zmena cinnosti zase na mozku projevi :)

Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

Re: Zážitek

Příspěvekod madagaskar » sob, 26. lis 2011, 14:21

...a stejne tak bylo dokazano vedecky na pokusech, ze kdyz zkuseny clovek zamerne astralne vycestuje tak se na mozku neprojevi zadne zmeny v cinnosti :) a u lidi kteri to neznaji a vyvola to u nich strach preneseny do fyzickeho tela, se zmena cinnosti zase na mozku projevi :)
to je uplne logicke :) a mozem sa este spytat na tvoju fotku? to je tvoje silove zviera? zaujima ma to preto, lebo mam pocit, ze mam velmi podobne. nevenujem sa samanizmu, takze to neviem na 100% ale dva krat to zviera stretol v ??sne?? neviem co to bolo za stav a taky silny pocit lasky a priatelstva a porozumenia som nikdy nezazil, takze myslim, ze to mohol byt on. to sa len tak mimo temy pytam ;)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitek

Příspěvekod ATA » sob, 26. lis 2011, 15:21

michelle21 odkud je ta informace jestly máš nějakej zdroj tak pošly
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
michelle21
Příspěvky: 62
Registrován: ned, 17. led 2010, 12:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitek

Příspěvekod michelle21 » sob, 26. lis 2011, 17:54

madagaskar: přesně ;-) ja takoveho svetelneho vlka vidam podle sve libosti, nekdy se zjevi sam nekdy na me zavolani :) duchovni pritel ve forme svetelneho vlka

ATA: nekde jsem to cetla, ale clanky bohuzel neukladam...

Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

Re: Zážitek

Příspěvekod madagaskar » sob, 26. lis 2011, 18:08

madagaskar: přesně ;-) ja takoveho svetelneho vlka vidam podle sve libosti, nekdy se zjevi sam nekdy na me zavolani :) duchovni pritel ve forme svetelneho vlka

ATA: nekde jsem to cetla, ale clanky bohuzel neukladam...
ja skor takeho vlciaka alebo nieco ako husky ;)


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů