11.září

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.září

Příspěvekod Brandis » čtv, 17. pro 2009, 11:10

Leone, fascinuje me tvoje natura. Jiz nekolikrat si me osobne narkl z toho, ze pisu prispevky jen proto abych se mohl hadat(nerekl si to asi presne takhle, ale podobne...) musim ja napsat ted totez: kadzy TVUJ prispevek je jen o tom vyvolat konflikt a napadnout neci nazory, skoro v zadnem neni nic prinosneho k problematice a dokonce ani zadna myslenka, jen "rejpes do vosiho hnizda" pac te to bavi a vyvolavas konflikty...zamysli se...

BTW: at napises cokoliv, nebudu reagovat...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.září

Příspěvekod saila » čtv, 17. pro 2009, 11:50

nechcete se prestat hadat? :-)
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Leon
Příspěvky: 79
Registrován: čtv, 24. črc 2008, 18:25

Re: 11.září

Příspěvekod Leon » čtv, 17. pro 2009, 20:43

Můžu já za to že kamkoli ja přijdu on tam přijde aby na mě útočil. Mě je to jedno ať si věří čemu chce.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: 11.září

Příspěvekod Pete » čtv, 17. pro 2009, 21:30

Imho tu hadku si rozpoutal ty..

A kdyz rikas, ze je ti to jedno at si kazdy veru cemu chce, tak proc tu neco postujes ?
Deus est Homo

Leon
Příspěvky: 79
Registrován: čtv, 24. črc 2008, 18:25

Re: 11.září

Příspěvekod Leon » čtv, 17. pro 2009, 22:48

Jakou hadku rikam svuj nazor. Ja jsem posledni kdo ce chce hadat.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.září

Příspěvekod ATA » čtv, 17. pro 2009, 23:01

tyhle "blbosti" si řeste pres SZ kdo to ma pak čist
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.září

Příspěvekod andree » sob, 19. pro 2009, 20:48

..on za to nemůže že nevidí víc :D

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.září

Příspěvekod Etellyen » sob, 19. pro 2009, 22:55

sem svym zpusobem na strane leona protoze je tu sice zeitgeist ktery predklada nejakou teorii a dukazy ale vetsinu ztoho si ani nemuzem overit a navic jako se rika ze by se nemelo verit vecem z tv atd tak to neznamena ze jakmile uvidim dokument kterej rika ze je jinej nez tv a ze rika pravdu tak tomu hned nemusim verit a hned to taky nemusi bejt pravda...moc do toho nevidim ale todle si myslim :D ...
Naposledy upravil(a) Etellyen dne pát, 12. úno 2010, 16:08, celkem upraveno 1 x.
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.září

Příspěvekod Brandis » ned, 20. pro 2009, 11:10

blikla mi hlavou myslenka tak se s ni musim preci jen podelit ;) prakticky taktez ve prospech "kontra-konspiracni" :)

Prislovi "po bitve je kazdy general" by sme si mohli vylozit mnoha zpusoby a rekl bych ze je to zaklad. Nebo moudro ze "pravda byva primocarejsi nez lez" je v tomto pripade na spravnem miste.

Kazdy z vas jiste zazil podobnou situaci: neco se mu stane(př. zakopne po ceste ze skoly a roztrhne si kalhoty) :arrow: ale kdyz to vypravi nekomu jinemu(pr. kamaradum, rodine atp.) tak to trosku priklarsli. Bud ze srandy, z nejakeho prospechu ci z mnoha ruznych osobnich pohnutek.
Nevim jaka je vase zkusenost, ale moje je ze lide vetsinou veri te vice vykonstruovane pravde, se spoustou "dukazu" misto te "jednoduchosti situace".
K roztrzenym dzinam uz kazdy vymysli jak se mu to stalo 8-) a kdyz do toho zapoji i fantazii a "okolnosti ktere nemuze nikdo dokazat" je pak takova lez daleko duverihodnejsi nez pravda.

Pokud by sme to vzali i ve vetsim meritku, je manipulace v tomhle smeru mozna a dokonce z velke casti pravdepodobna!
Dulezite je, ze v kazdem pripade manipulace, se uz samotna lez zaklada na pravde :D byt je "jinak formulovana"...
Proto si myslim ze neni od veci tyto zravy sledovat a vyvozovat si vlastni dusledky...
Neresit co se ve zpravach deje, co je pravda a co ne...jen o tom vedet a "vnitrne citit"...

PEACE
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: 11.září

Příspěvekod Pete » ned, 20. pro 2009, 13:05

Nechapu co mate furt s Zeitgeistem, delate jako by to byl jediny zdroj ktery mluvi o 11 zari, vzdyt i v TV byl dokument o 11 zari (samozrejme na konci rekli ze vsechno je vymysl konspiratoru :D) ale byla tam zajimava vec, jeden chlapik z vedlejsi budovy rikal, ze jak utikal ven tak musel preskakovat mrtvoly ze to bylo hrozne, ovsem v tom dokumentu ktery se tocil samozrejme pozdeji rekl, ze preskakoval tramy ktere mu pripadali jako mrtvoly, a puvodni verzi zaprel. Jenomze ten konspirator mel v mobilu video s jeho puvodni verzi , +1 pro nas :D
Deus est Homo

Leon
Příspěvky: 79
Registrován: čtv, 24. črc 2008, 18:25

Re: 11.září

Příspěvekod Leon » pon, 21. pro 2009, 11:30

Nechapu co mate furt s Zeitgeistem, delate jako by to byl jediny zdroj ktery mluvi o 11 zari, vzdyt i v TV byl dokument o 11 zari (samozrejme na konci rekli ze vsechno je vymysl konspiratoru :D) ale byla tam zajimava vec, jeden chlapik z vedlejsi budovy rikal, ze jak utikal ven tak musel preskakovat mrtvoly ze to bylo hrozne, ovsem v tom dokumentu ktery se tocil samozrejme pozdeji rekl, ze preskakoval tramy ktere mu pripadali jako mrtvoly, a puvodni verzi zaprel. Jenomze ten konspirator mel v mobilu video s jeho puvodni verzi , +1 pro nas :D
Ano přesně tohle jsem taky viděl v tom dokumentu. Zkrátka použijte tohle jako model toho jak faktická jsou fakta a nezvratné důkazy konspiratorů. Oficiální zpráva je podložená fyzikou a konec konců u každého neštěstí byli otazníky. Pearl Harbour vražda J.F. Kennedyho, A. Lincolna, J. Masaryka. a spousta dalších.

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.září

Příspěvekod Brandis » pát, 12. úno 2010, 08:25

Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

dany_05
Příspěvky: 14
Registrován: pon, 01. úno 2010, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.září

Příspěvekod dany_05 » sob, 13. úno 2010, 14:06

ak po prečítaní tejto správy (resp. po zhliadnutí videa) sa ešte stále nájde zástanca oficiálnej teórie, tak ja neviem...

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.září

Příspěvekod blaza » sob, 27. úno 2010, 18:47

A kdyz vám někdo řekne že pravda je taková budete si stejně věřit svému. Tohle neni o hledání pravdě ale o tom čemu věřit chcete protože pravda je evidentní tka jak je
Pokud si dobre vzpominam, tak jsem se ptal na vas subjektivni nazor, ne na tvoji ''objektivni pravdu''. Myslim si, ze Brandis to spravne pochopil ;). Zatim co ty jsi si ospravedlnoval obeti nestesti svym materialismem(fyzikou)/neustupnosti(egem). Jinak kdyz uz si naukousnul ten Pearl Harbor, tak prestoze nechci zavadet zadnej OT, tak jsem zaznamenal jistou podobnost s Brandisovym odkazem (http://cz.altermedia.info/ze-zahranici/ ... _7760.html). Podivejte se sami: http://www.radioislam.org/czech/czech_70003.htm. A ted trocha filozofie, mame text:

Kód: Vybrat vše

Pearl Harbor je příkladem toho, jakou má malá skupina lidí kontrolující vládu sílu zničit životy, majetek a svobodu svých občanů. Jak může tento národ nebo jakýkoliv jiný národ přežít, když jeho voliči jsou neinformováni, že vláda skrývá pravdu označenou „přísně tajné“ a zničí jí. "
...A VY SI SAMI ZKUSTE DOSADIT ZA TERMIN PEARL HARBOR - 9/11 :D
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.září

Příspěvekod Brandis » pon, 08. bře 2010, 08:04

Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.září

Příspěvekod blaza » pon, 08. bře 2010, 12:50

Brandis: Trochu jsem se na netu vrtal v historii pocasi a mam to ;). 5.3. bylo ve Washingtonu D.C. v 18:52 částečně zataženo/8 °C (ve vzdálenosti 3.33 km od Washington.
Nadmořská výška: 3m). Tak, ted uz si jenom domyslete, jestli utocnik mel v tomto pocasi zapotrebi si vzit kabat, ktery si pote mohl sundat...

Kód: Vybrat vše

Keevill popsal Bedella jako “velmi vzdělaného” a dobře oblečeného muže v saku, který byl ozbrojen dvěma devítimilimetrovými poloautomatickými zbraněmi. Podle jeho oblečení nebylo možno vypozorovat nepřátelské záměry, řekl Keevill.
X

Kód: Vybrat vše

„Když se ho policisté začali ptát, proč chce jít do Pentagonu, vytáhl z kapsy zbraň a začal po policistech okamžitě střílet,“ uvedl šéf policie v Pentagonu Richard S. Keevill.
/At uz mel na sobe sacko,nebo kabat... ale tohle si trochu protireci :).
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.září

Příspěvekod Brandis » pon, 08. bře 2010, 13:21

...jeste jeden clanek k diskutovanemu zastreleni "konspiratora" pred Pentagonem.
http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=10264
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.září

Příspěvekod blaza » úte, 09. bře 2010, 11:11

Procetl jsem clanek '' V Americe se aktivizují pravicoví extremisté a ozbrojenci' (http://www.blisty.cz/2010/3/5/art51473.html), a nejvice me zaujala tato veta:

Kód: Vybrat vše

Jen čtvrtina Američanů zastává v současnosti názor, že se dá vládě důvěřovat.
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.září

Příspěvekod Brandis » stř, 10. bře 2010, 09:13

Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Leon
Příspěvky: 79
Registrován: čtv, 24. črc 2008, 18:25

Re: 11.září

Příspěvekod Leon » stř, 10. bře 2010, 21:50

Mě pořád vrtá hlavou myšlenka kdyby všechno bylo dávno zaminovaný proč by se nějaký komplot obtěžoval únosem letadel


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů