Prosim o nazor

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Prosim o nazor

Příspěvekod ANNO » čtv, 19. čer 2008, 15:22

Prosim pomoc neviete co to je ani sam neviem ako ale vcera ked som isiel spat tak som ostal medzi snom a realitov. co to moze znamenat.
Bolo to velmi divne Sci-fi su oproti tomu nič. :)
Je len na vás čomu budete veriť.

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Prosim o nazor

Příspěvekod Tidus » čtv, 19. čer 2008, 16:20

mzes to trochu lepe popsat? muze t totiz byt strasne moc veci. Zacni tim, podle ceho usuzujes, ze jsi byl mezi snenim a bdenim. To mohou byt treba hypnagogicke halucinace, nebo mohl doznivat nejaky sen i po probuzeni, nebo jsi mohl byt v takove "vyrovnavaci zone" astralu.....Popis jak jsi se tam dostal a co jsi citil.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Re: Prosim o nazor

Příspěvekod ANNO » čtv, 19. čer 2008, 16:34

No vlastne ja som sa postavil a siel som do kuchine a zrazu sa ojavila priepast to v realnom zivote nexistuje a potom som videl mamu ako vravi ze mam si ist lahnut a ja som jej vravil ze chcem ist spat ale nemozem lebo je tu preipast tak uz si dalej nepametam ale spital som sa mami a ona vravela ze som nieco tu kecal o priepasti a nechcel som spat
Je len na vás čomu budete veriť.

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Prosim o nazor

Příspěvekod GeorgeLD » čtv, 19. čer 2008, 17:01

tak jak to rikas nemuzu z toho vycist - to jsi sel do kuchyne ve snu a tam byla ta propast, nebo jsi sel do kuchyne primo tady a cestou se tam objevila propast? Trosku srozumitelnejsi by to chtelo :) ale moc bych to nereseil, hlavne ze jsi do ni nespadl, ne? :D A nikomu o tom nerikej, nebo ti zaridi pekny pokojik s kvetinami v Bohnicich :)

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Prosim o nazor

Příspěvekod Tidus » čtv, 19. čer 2008, 17:39

Jen jestli to dobre chapu. Sel jsi do kuchyne a videl tam tu propast a mamku(ve snu)..... a mamka ti rano rekla, ze te tam videla a opravdu jsi tam sel a mluvil neco o propasti.

Muze byt nejaky druh namesicnosti. Obcas se stane treba to, ze clovek rve, ze tamhle v rohu je obri pavouk. Bude s tebou normalne komunikovat a porat ho tam uvidi. Pak se probudi a rekne "co je? co se deje? proc na me tak koukate?" . Mozna to bylo neco podobneho.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Re: Prosim o nazor

Příspěvekod ANNO » čtv, 19. čer 2008, 21:26

Jen jestli to dobre chapu. Sel jsi do kuchyne a videl tam tu propast a mamku(ve snu)..... a mamka ti rano rekla, ze te tam videla a opravdu jsi tam sel a mluvil neco o propasti.

Muze byt nejaky druh namesicnosti. Obcas se stane treba to, ze clovek rve, ze tamhle v rohu je obri pavouk. Bude s tebou normalne komunikovat a porat ho tam uvidi. Pak se probudi a rekne "co je? co se deje? proc na me tak koukate?" . Mozna to bylo neco podobneho.

JJ asi mas pravdu. ajtak diky 8-)
Je len na vás čomu budete veriť.

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: Prosim o nazor

Příspěvekod jadydadyda » čtv, 19. čer 2008, 23:42

Když jsem měl kdysi dávno horečku, tak jsem zažíval podobné nářezy a bavil se při tom s mámou. Uprostřed pokoje byla obří betonová krychle co mě drtila ke zdi. Když zmizela tak jsem šel pryč z pokoje a měl na sobě vojenskou uniformu(pestrobarevnou). Když jsem šel na záchod a vykonal potřebu, nemohl jsem utrhnout toaleťák, protože byl tak tvrdý, že nešel ohnout...tak jsem měl smůlu no :lol:
Prostě nereálné v reálném světě.

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosim o nazor

Příspěvekod blaza » čtv, 19. čer 2008, 23:59

ja vam reknu celkem narez...sem mel taky 40citky horecky...sem se zadival na sestru mystickym pohledem...asi po minute vypadala jako vopice! vazne :)
-prislo mi ze sem v tom stavu vic napojenej na duchovno...i kdyz je to asi blbost
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Akuza
Příspěvky: 63
Registrován: čtv, 26. čer 2008, 21:47

Re: Prosim o nazor

Příspěvekod Akuza » čtv, 26. čer 2008, 22:35

Kdyz sem si to precet, tak sem si rek ze to byl normalni sen v kuchyni..ale jestli ti máti ráno potvrdila, že ji řikal o tý propasti...tak to si fakt náměsíčnej..takže se ve snech hlavně nesnaž proskakovat oknem a podobny věci, i když si budeš jistej, že je to sen :D . Ale jestli to je poprvy, tak to byl třebas jen výkyv a už se to nestane. Tak jako tak, to můžeš využít jako stimul pro makání na ovládání snů a vrývání si do podvědomí nějakého účinného testu reality ;)
Cesta nám přináší štěstí, ne cíl!

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Re: Prosim o nazor

Příspěvekod ANNO » čtv, 26. čer 2008, 22:48

Ani nerob srandy lebo sa mi bude snivat ze hrajem nieaku jump mapu a zobudim sa na skrini ! :D :D
Je len na vás čomu budete veriť.


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů