Drahocenná zkusenost

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Drahocenná zkusenost

Příspěvekod GeorgeLD » ned, 08. lis 2009, 17:55

Ahojte. Pred chvili jsem si uvedomil, ze bych vas mel na neco upozornit, hlavne novacky. Me to, kdyz jsem zacinal, nikdo nerekl a ani to nikde nebylo napsane, takze kdyz to tady snad napisu, neudelate stejnou chybu jako ja. At uz je navodu na internetu na AC jakkoli mnoho, ikdyz jsou vesmes o tom samem, nikde jsem nevidel jednu dulezitou zminku: nikdy pri cviceni AC, kdyz lezite, nebo proste jen meditujete, neusnete!!! Tyka se to i toho, ze si treba muzete rict, ze si pred spankem vyzkousite udelat AC a mozna si rikate "kdyz u toho usnu, stejne to nevadi, mam v planu jit spat". Vim ze s usnutim jsou proste problemy, nekdy se to stane. Proto jestli jste unaveni a vite, ze usnete, nebo uz meditujete, chce se vam usnout a je jasne, zeto nezvladnete a usnete, radeji zatnete zuby, to cviceni ukoncete a pokracujte jindy. Taky behem cviceni si na usnuti davejte pozor. Kdyz si na to tak zvyknete, casem se kvuli tomu dostanete do ruznych problemu. Tak at se dari! :)

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Drahocenná zkusenost

Příspěvekod saila » ned, 08. lis 2009, 18:57

hi hi:-D ja defakto nerelaxuju/nemedituju/neACeuju jindy nez pred spankem :-D
jaky problemy?
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Bolthorn
Příspěvky: 59
Registrován: pát, 30. říj 2009, 19:16

Re: Drahocenná zkusenost

Příspěvekod Bolthorn » ned, 08. lis 2009, 19:00

Přímo nějaká špatná zkušenost? Rozepiš se.. Dík

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Drahocenná zkusenost

Příspěvekod GeorgeLD » ned, 08. lis 2009, 20:11

Tak se zminim jen o tech, se kteryma mam zkusenosti ja se sebou. Jsou tam i nejake dalsi problemy, asi zavaznejsi, ale do tech nevidim, tak ty vynecham. Prvni vec je, ze kdyz jsem to tak delal behem dne - tzn. strasne jsem touzil po tom dostat se z tela, ale behem cviceim jsem byl unaveny a pak jsem to zalomil a usnul. Pamatuju si ze ze zacatku jsem parkrat usnul nechtene, ale pak jsem si k tomu vytvoril takovy zvyk, tzn. ze kdyz jsem byl unaveny a chtelo se mi spat, mel jsem touhu spat a tak jsem proste usnul a nezalezelo mi na tom. Kdyz jsem to tak den za dnem delal, tzn. hodne jsem pres den spal, zacaly vznikat ruzne potize. Nejhorsi z nich je, ze se zesilila lenost ve me. Trosku jsem se bal jestli se mam rozepisovat, protoze si myslim ze kdyz reknu, ze jedna z veci je lenost, tak nad tim nekdo muze jen tak mavnout rukou, ale tak to neni, je to vazna vec. Lenost je zla hmota v tele cloveka a kdyz tohle clovek dela, tak si ji v sobe pestuje. Dalsi nemene zavazna vec na tom, usnout pri cviceni je ta, ze kdyz clovek jde zkouset AC, lezi a co se snazi udelat je byt pri vedomi a tak pracovat na sve mysli - takze kdyz u toho clovek pokazde usne, to mu taky privodi problemy - pokazde selze pritom, kdyz chce cvicit. Obe dve veci pestujou zlou stranku cloveka, tedy neco, ceho by se mel clovek, ktery chce duchovne rust, kousek po kousku odstranovat.
No pred spanim neni problem cvicit, problem je cvicit a v prubehu toho vzdy usnout. Proste kdyz te bere spanek, tak ukonci cviceni, normalne si lehni a spi. Nebo si vyhradit pred spankem cas na cviceni, nastavit si budicek, treba na pul hodiny a v prubehu toho do toho dat co se da - ne v prubehu toho vzdycky usnout.
Pamatuju si, ze v Brane od Bardona pise, kdyz vysvetluje jak maji cvicit jeho veci, "Chrante se behem cviceni usnout!".

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Drahocenná zkusenost

Příspěvekod ATA » ned, 08. lis 2009, 20:41

No zas taky bych to nehrotil samozdčejme je rozdil usnout vždy nebo usnout jen někdy hodne taky zaleži na cvičeni
treba u toho gateway j docela časty odpadnuti ale je to tam da se řict učelove aby se nahraly informace do podvědomi ,a taky ten stav neni tak uplne spánek

takže muj zavěr nevadi když usnete ale jakmile se to začne stavt často něco s tim začnete dělat
a sou jistty cvičeni u ketrejch by se fakt usinat němeloa nejddřiv je dokončit ,ukončit
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Drahocenná zkusenost

Příspěvekod Etellyen » ned, 08. lis 2009, 20:49

no jo lenost to mi povidej :x
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
Bolthorn
Příspěvky: 59
Registrován: pát, 30. říj 2009, 19:16

Re: Drahocenná zkusenost

Příspěvekod Bolthorn » ned, 08. lis 2009, 21:15

s leností také momentálně zápasím :(

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Drahocenná zkusenost

Příspěvekod Jarda » pon, 09. lis 2009, 21:54

já lenost už definitivně porazil, tedy především tu fyzickou :-) ale obvykle se s tím nechlubím :-D (proč asi :-D )
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Drahocenná zkusenost

Příspěvekod woa » úte, 10. lis 2009, 16:00

nechápu za co se stydíš. Spíž bys na to měl bejt hrdej, línejch a neužitečnejch lidí po světě běhá, a ty co se smějou těm pracovitejm to sou vůbec největší debilové
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Drahocenná zkusenost

Příspěvekod Jarda » úte, 10. lis 2009, 16:24

nene o to nejde :-D jde o to že by toho lidi zneužívali
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Leon
Příspěvky: 79
Registrován: čtv, 24. črc 2008, 18:25

Re: Drahocenná zkusenost

Příspěvekod Leon » pon, 14. pro 2009, 22:36

Jo lenost je muj osobni demon (nebrat doslovne). S tim zapasim od 6. tridy kdy mi rodice dali volny prubeh v organizovani si svych veci podle potreb. 5 minut po dvanactej by mohlo byt moje motto

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Drahocenná zkusenost

Příspěvekod ATA » pon, 14. pro 2009, 23:19

máto i pozitivni stranku lenost tě donuti premejšlet jak si věci usnadnit a vede k inovacim

musiš dosahnout konečnyho stadia lenosti - být línej být línej :D
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Drahocenná zkusenost

Příspěvekod saila » úte, 15. pro 2009, 20:19

jo to jsem taky zjistila ze kdyz je clovek linej ze vymejsli skutecne velmi efektivni veci:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Drahocenná zkusenost

Příspěvekod woa » stř, 16. pro 2009, 17:15

Ale zase to nesmíš vypracovat k dokonalosti jako cikáni, jenom tak stát vopírat se vo lopatu, čučet do tý díry, pokuřovat a naříkat jak mě diskriminujou. Rači bysom makal v kancelári :lol: :lol: :lol:
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Drahocenná zkusenost

Příspěvekod saila » čtv, 17. pro 2009, 11:57

neboj:-D k dokonalosti mam uz ted mnohem dal nez pred tim:-D
i sefova se obcas divi co nevymyslim:-D jako kladne:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů