Esotera 2008 v plzni

Uživatelský avatar
noobius
Příspěvky: 40
Registrován: pát, 20. čer 2008, 13:42
Kontaktovat uživatele:

Esotera 2008 v plzni

Příspěvekod noobius » sob, 21. čer 2008, 22:22

Ahoj, tak jsem už konečně zaregistrován i zde těšim se na stejnou bandu jako na minulém foru:)
Ale pro to zas tolik nepíšu...zajímalo by mě,jestli někdo neplánujete přijet na Esoteru nebo jak se ten festival jmenuje...který bude asi od 4. do 6. 7. v Plzni. Já se tam plánuju někdy určitě ukázat...
S pozdravem Tom
Hodně lidí si myslí, že jsem dobrý člověk, já to bohužel vidím jinak... :/

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Esotera 2008 v plzni

Příspěvekod Brandis » ned, 22. čer 2008, 09:58

Tak slysim o tom prvne, kdyby si mel vic info pripadne link ktery by si mohl nabidnout ;) urcite nevahej a sem s nim... uz ted o tom uvazuju a to o tom jeste neci nevim :D takze asi pojedu 8-)
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
noobius
Příspěvky: 40
Registrován: pát, 20. čer 2008, 13:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Esotera 2008 v plzni

Příspěvekod noobius » ned, 22. čer 2008, 10:23

Hmm link ted žádnej nemam,ale zejtra až budu doma, tak tam mam ty letáky,ze kterých sem se to dozvěděl,takže sem pa postnu link nebo aspoň nafotim ty letáky a taky je sem dam. Jinak, bude to v areálu SPŠE na Slovanech. TO je mimochodem moje bejvalá střední :lol: :lol: Ale nějak si nedovedu představit přednášky o duchovních věcech hned vedle elektromotorů atd :D :D

edit:
Nove info: Tak festival se jmenuje Miluj svůj život a tady hned na úvodní stránce je krátké info. Sorry za mystifikaci:)
http://www.esotera.cz/
Hodně lidí si myslí, že jsem dobrý člověk, já to bohužel vidím jinak... :/

Uživatelský avatar
petra
Příspěvky: 65
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 22:45

Re: Esotera 2008 v plzni

Příspěvekod petra » ned, 22. čer 2008, 12:29

škoda, že festival nebude v praze, to bych jela hned. jak se zdá, máte se na co těšit, Twiggi bude přednášet o chiromantii 8-)

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Esotera 2008 v plzni

Příspěvekod loob » úte, 24. čer 2008, 21:48

jj na stejném festivalu jsme byli v Praze :)

Každopádně já nepojedu ,v tu dobu jsem v Anglii...
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
noobius
Příspěvky: 40
Registrován: pát, 20. čer 2008, 13:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Esotera 2008 v plzni

Příspěvekod noobius » ned, 06. črc 2008, 13:34

Zdravim,
tak sem si řek že sem hodim takovej malej odstavec o tom jak to včera na fesťáku probíhalo...
Dneska tam bohužel nejsem, nějak to najednou stálo víc než sem čekal,ale co no.
Mam i pár fotek, ale ty se mi teď nějak nedaří uploadnout na net,takže ty dodam až zítra až se vrátim z pondělní části fesťáku.

Tááákže,
festival se tentokrát poprvé konal v areálu SPŠE na Koterovské ulici. Je to elektrotechnická školam,takže je tam docela krásný kontrast technika X duchovno :). Sice prodejní výstava je umístěna ve spojovacích chodbách,které zas tak velké nejsou a občas se dělají krátké zácpy. V areálu jsou 2 čajovny a asi 4stánky s občerstvením( myslim že jeden je i s vegetariánskou stravou). Na prodejní výstavě se obvykle dají sehnat knihy a jiné pomůcky za nižší ceny než v kamenných obchodech. Z pohledu první návštěvy takovéhoto festivalo, můžu jen říct...doporučuju:D Jedna věc je o tom číst a pak si o tom i pokecat s někým kdo je v tom sběhlý,ale to všechno víte že?:) No nemam moc umělecké střevo, takže asi toho necham,pak doplnim o fotky a možná páír zážitků... Např. Moje živé setkání s někým z tohoto fora... a to s Růžou:) Twiggi je fakt fajn ženská ;)

Kdo máte chuť, budu tam ještě na pár přednášek v pondělí,tak se můžeme sejít...
Zdraví Tom
Hodně lidí si myslí, že jsem dobrý člověk, já to bohužel vidím jinak... :/


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů