Gaming...

Uživatelský avatar
unga
Příspěvky: 45
Registrován: sob, 28. bře 2009, 18:59

Re: Gaming...

Příspěvekod unga » ned, 03. kvě 2009, 08:39

Taky se tomu trochu věnuju. Už asi od 6 let. Nejdřív jsem hrával na konzolích úžasné věci jako Final Fantasy a pak jsem přesedlal na kompy. V té době jsem ještě hrával docela málo asi tak 6 hodin denně, jenže pak přišel internet a ním online hraní a už bylo zle. CS 1.6, CoD: MW, Perfect world international, Stronghold crusader a WoW.
WoWko je zaručeně největší žrout lidí. Hrával jsem na neoficiálním serveru se zhruba 1000 hráči, kde se všichni navzájem znaji. Dokonce i s adminem se dalo pokecat, když ve tři ráno proměnoval lidi ve hře ze srandy na obrosvké obry atd atd....zkrátka taková neskutečná věc, že jsem u toho seděl doslova od rána do večera skoro dva roky. Nakonec jsem s tim dokázal přestat při jedné slabší chvilce, když mě to zrovna tolik nebavilo, ale stejně člověk čas od času zamáčkne slzu, když si vzpomene na lidi tam. Ted' už pár týdnů abstinuju a hraju jen http://www.divokekmeny.cz/ ,tak snad mi to vydrží.

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Gaming...

Příspěvekod saila » ned, 03. kvě 2009, 15:56

mou laskou je ted sacred:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Gaming...

Příspěvekod Etellyen » ned, 03. kvě 2009, 21:03

kdyz hru tak ted uz skoro jen onlinovky pac kdyz sem na kompu tak sem jakoby zaroven rad mezi lidma :D ...takze mam bezvadnej vztah ke hre Lineage 2....je to podobne wowku ale urcite je to hezci :D mno a jinak nejlepsi hry byly ty stary....z tech trochu novejsich nikdy nezapomenu na heroes 3 :eek:
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Gaming...

Příspěvekod blaza » sob, 16. kvě 2009, 11:40

Ja hral aktivne naposled loni na podzim. Hral sem tuhle zavodni hru: http://www.funstore.cz/hra-pro-pc-test- ... -4444.html, melo to vybornou grafiku a byla to konecne zavodni hra s velkym H. Samozrejme ze v utlem detstvi sem paril s tatou parby typu Colin Mcrae 1,2,3. Jinak taky sme hrali Operation Flashpoint to byla nejvetsi parba. Urcite si myslim ze kazdej z vas poctive hral hry typu Mafia a serii GTA...ty byly nejlepsi. Ale kazdopadne nejvic proparenej hodin mam jednoznacne u Quake III: Arena. Jeste dodam ze kdyz sem byl hodne malej tak to zacinalo 9999 in one :D a Test Drive: Unlimited skoncilo. Uz nehraju :roll:

BTW: ted sem si vzpomel, ze sem mel jeste rok v prvaku konzoli PSP :mrgreen:
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Gaming...

Příspěvekod ATA » pát, 09. říj 2009, 12:28

jedinou hru co občas hraju je tahle soutež X-Trade Brokers CUP
je to obchodvani na burze a hlavni cena je Obrázek
http://www.xtb.cz/?p=375
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Gaming...

Příspěvekod Pete » pát, 09. říj 2009, 14:26

Nekolik let jsem hral World of Warcraft , vedel jsem ze je to velka ztrata casu , ale nemel jsem co delat , jelikoz jsem introvert a kamosi ven chodili hulit , kourit , chlastat , a v tom se zrovna nevyzivam. Furt jsem si rikal ze bych se te hry dokazal zbavit (coz byla pravda) kdybych nasel nejakou vetsi zavislost , resp jak ten cas vyuzit. Pak jsem narazil na toto forum a clanky z jinych webu , a zacal jsem se venovat magii takze todle je ted muj konicek (ano jsem uplny zacatecnik venuju se tomu tak 3 mesice aktivne dejme tomu , ale bavi me to a snazim se rozvijet ruzne veci , sak ATA vi) takze PC hry ano , pouze pokud se nemate do ceho jineho zazrat.

Btw nejzajimavejsi z her mi prisly World of Warcraft a Gothik 1 , ono v WoW se dalo dozvedet hodne veci o New world order atd, takze je to slusny zdroj informaci (popr "diskuzni hra") a dobre na ziskani kamosu bez niceni si zdravi (jiz zminene huleni , koureni , piti alkoholu)

Gothik 1 me nadchl jak mi zmenil vnimani reality , hral jsem ho pouze prez mesic a uz jsem se po dobu 2-3 mesicu po tom co jsem ho projel citil jako ve snu. Vsude jsem slysel Wake-Up (fraze v jedne casti hry , kazdy vam to rika) a jen jsem cekal az se probudim , v te dobe jsem mel pocit ze jsem prisel na to , ze todle neni opravdova realita ,sice jsem si to myslel uz drive ale nemel jsem tento zajimavy zazitek. Skuste treba se vam to stane taky :P je to zajimave 2-3 mesice zit v realite ktera vm jako realita nepripada :D
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Gaming...

Příspěvekod Etellyen » pát, 09. říj 2009, 17:55

omg to ja mam ted od jara to ze se cejtim jako by to byl sen....zacalo to jeden den a od ty doby je vsechno tak nezivy a pritom zivy proste si pripadam dost divne
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Gaming...

Příspěvekod Pete » pát, 09. říj 2009, 22:49

Proste mi ten pocit vyvolala hra (smesne na tom je ze jsem ji hral jen mesic) a todle bylo fakt divne , v te dobe bych snad skocil pod vlak protoze bych vedel ze se probudim , jako bych poznal pravdu ze todle je jen matrix , jako bych se castecne odpojil. Proste fakt zajimave , nebyl to slaby pocit ,ale tak silny ze jsem byl schopny vseho...
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Gaming...

Příspěvekod Etellyen » sob, 10. říj 2009, 09:30

ja teda nejsem schopnej vseho ale je to jak rikas jako bych si zacal uvedomovat ten matrix...ted uz jen najit morpheuse :D...nebo mivam taky obcas pocit ze moje telo ja dany na ''autopilota'' a ja se na to jenom koukam i kdyz to telo muzu ovladat

kdyz by nekomu vadilo ze to sem nepatri tak ja to klidne smazu
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Gaming...

Příspěvekod ATA » sob, 10. říj 2009, 11:24

Etellyen zkus ten stav lip popsat jak se ti to zda živy a neživy zaroven a i toho autopilota. Jen me tak napadlo že by mohlo byt oboji sniženou bdelosti a energijí pak človek chodi po svete ajko zombie sice tu je ale poradne ho vennima vetšina reakci je automatickejch svte pak vestšinou šedej a dodt nezajimavej .Pokud je to ono tak neni nic jednodušicho než toho autopilota vypnout .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Gaming...

Příspěvekod Etellyen » sob, 10. říj 2009, 13:43

lip to popsat neumim...a je to dost mozny protoze taky se mi prave zda vsechno takovy nudny...sem linej cokoliv delat a tak...
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Gaming...

Příspěvekod ATA » sob, 10. říj 2009, 14:10

no to by docela odpovidalo jestyl s tim chceš neco udelat tak mi napiš na ICQ nebo založ nekde tema
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Gaming...

Příspěvekod andree » ned, 11. říj 2009, 23:36

Ato todle mě dost zajímá rozveď to tady :)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Gaming...

Příspěvekod ATA » pon, 12. říj 2009, 10:48

si budeš muste jetse chvili počkat jeste musi zapadnout par kousku do me skaldačky :)
až tobude pohromade tak o tom tady ze sunnym napišem poradnej članek
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Gaming...

Příspěvekod loob » pon, 12. říj 2009, 16:12

tak na to jsem hodně zvědavej...
se těším na ten váš článek...
Já osobně mám s hraním celkem problémy. Myslím si ,že u něj trávím zbytečně moc času a hlavně mi tak trochu znechucuje ostatní koníčky. Jako by to byl dáběl ,který mi vkládá takový ty pochybovačný myšlenky typu: Jééé tam jsem neměl chodit ,se tam semnou nikdo nebaví ,jsem měl radši doma pařit.
Ale i přesto to všechno se mi , si myslím, vcelku daří držet u her ještě relativně málo. Spíš mě na tom štvou ty myšlenky, který mi znechucují život. Jinak musím dodat že toto se nevztahuje jen na hry ,ale celkově na počítač. Můj stereotyp se zkládá z toho ,že přijdu domu zapnu PC a kromě času na koníčky, domácí úkoly a studování a ještě pár věcí ,sedím pořád u PC. Což mě štve. Prostě bych PC přirovnal k ohni - dobrý sluha, špatný pán. Vím ,že pokud bych se toho chtěl zbavit ,tak bych musel provést nějaké razantní řešení ,např. se ho prostě zbavit ,ikdyž si řeknu ,tak budu u něj sedět, jenom hoďku ,tak se z toho vyklubou 2,3 hodiny. Ale zase takové řešení jako ho dát uplně pryč ,se mi nelíbí z toho důvodu ,že PC mám jako práci (programuju weby) a v okamžiku ,kdy bych se ho zbavil ,tak bych se zbavil věci ve který ,si myslím, že jsem dobrej. Tak prostě nevím.
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Gaming...

Příspěvekod Pete » pon, 12. říj 2009, 17:16

Byt u PC vubec neni take zle jako jen hrat hry.. to sou dve rozdilne veci , na PC muzes studovat , muzes s nekym komunikovat atd , do ted jsem na PC hral hlavne hry protoze jsem nemel jineho konicka a jem spise introvert (aspergeruv syndrom pravdepodobne mam pro ty kdo vi co to je) ovsem uz si zahraju tak pul hodky denne , a to uz me ani nebavi.

Ono mozna jsi taky trochu introvertni (mozna ne , neznam te) ale pokud se venku s kamarady nudis , tak bud radsi doma a delej neco co te bavi a naplnuje , tim zrovna nemyslim PC hry. Ja jsem napriklad s PC hry prestal ale u PC furt sedim , ale snazim se se toho co nejvic naucit z oblasti ktera me zajima , tudiz LD kyvadla posilani energie atd atd.. takze byt tebou tak se vykaslu na kamose venku , i na hry , a radsi se venuj necemu co te opravdu zajima , nekdo treba rad cele dny spravuje svoje auto , nekdo si procita filosoficke texty , nekdo se venuje meditacim... her se nezbavis do doby , nez najdes silnejsiho konicka nez je ta hra.
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Mety
Příspěvky: 11
Registrován: čtv, 24. zář 2009, 11:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Gaming...

Příspěvekod Mety » pon, 12. říj 2009, 17:38

dneska uš sice nepařim vůbec, ale dřív sem byl hodiny vykydlej u Homeworld (doporučuju si sehnat samostatnou hudbu), Diablo II, StarCraft, Rage of Mages, GTA San Andreas - Vice City a poslední hrou kterou sem pařil zevšech nejvíc byla onlajnovka Silkroad.

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Gaming...

Příspěvekod Tidus » ned, 25. říj 2009, 18:16

pete: Zamysli se trochu nad tim, co mas v podpisu.

Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)

Mluvi to presne o tom. Nejde tam o to, ze by clovek nezil, protoze dela jen obycejne veci. I clovek co dela adrenalinove sporty, ma sve specificke cile za kterymi jde a podobne, nemusi vubec zit. Jde o to, umet prozit kazdou chvili. Neobycejnou, i obycejnou (protoze zadne obycejne neexistuji). Nekdy musis nejdriv skutecne hluboce usnout, aby sis uvedomil ze spis. Mozna, ze az se ted oklepes, tak otevres oci.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Gaming...

Příspěvekod loob » ned, 25. říj 2009, 21:00

Tidus: Má to být reakce na mě nebo jsi to blbě napsal? Protože ten podpis je můj ,ale přivlastňuješ ho peteovi ;)
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Gaming...

Příspěvekod Tidus » pon, 26. říj 2009, 12:58

loob: A jo, promin. Zkonil jsem to.... bylo to pro peteho. :oops:
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...


Zpět na „Mimo témy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti