The Secret - Tajemství

Uživatelský avatar
Orichi
Příspěvky: 39
Registrován: úte, 05. kvě 2009, 01:57
Bydliště: Doksy
Kontaktovat uživatele:

The Secret - Tajemství

Příspěvekod Orichi » úte, 05. kvě 2009, 17:32

The Secret - Tajemství

Obrázek

Podle mne velmi zajímavá kniha, která stojí za přečtení. Líbí se mi myšlenka, že vesmír plní naše přání.
Něco mi říká, že paní Rhonda Byrne, která je autorkou této knihy by nebyla proti, kdybych ji zde uveřejnil v *.PDF formátu jako volně přístupnou :lol: Já osobně jsem si ji teda koupil, ale v dnešní době je každý rád za ušetřenou korunu.

jazyk: čeština
velikost: +-18,5 MB

Klikni pravým tlačítkem a dej "uložit odkaz jako.."

http://off.ezin.cz/tajemstvi.pdf

Přeji příjemné počtení, a jsem zvědavý na vaše názory na knihu.
"Ovlivni jak smýšlíš a ovlivníš jak cítíš."
"Lidé se musejí naučit namísto zloby, projevovat zvídavost."
"Pokud se sami sebe začnete ptát, otevřete dveře vlastního vývoje v mnoha směrech."
"Tvůj život je jen o tom kam směřuješ a soustředíš svojí pozornost, proto dbej na to čemu a komu jí věnuješ."

Orichi*~

Uživatelský avatar
cervik92
Příspěvky: 49
Registrován: čtv, 12. čer 2008, 18:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: The Secret - Tajemství

Příspěvekod cervik92 » úte, 05. kvě 2009, 21:16

Knihu jsem již dávno četl, přišla mi velice zajímavá, ale dle mého názoru byla napsaná přesně podle filmu. Když jsem tu knihu četl, akorát jsem si víc uvědomoval různé principy fungování Tajemství. Kniha je jinak moc fajn, akorát si myslím, že kdybych neviděl film, tak bych tu knihu vůbec nepochopil.
Jsem zvědavý na Vaše názory.
Svět je jen zrcadlo našeho vědomí.

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: The Secret - Tajemství

Příspěvekod blaza » pon, 25. kvě 2009, 21:03

Knihu sem precet (uz asi 2m zpatky), udelal sem si zni 10stran poznamek na format A5 poznamkoveho bloku. Samozrejme ze kniha je dobra, ale Rhonda Byrne stoho udelala az moc velkou šou podle myho gusta. Film uz byl jenom medialnim pocinem, jako kazdy USA film pro vydelani jeste o nekolik milonu vyssi castky nez za knihu. Tak proc ne ze jo? Proc z lidi jeste nevytahat vic penez a nenatocit film? Kniha byla vyborna a film taky to bezesporu. Sem sice flegmatik a stahuju ilegalni hry(uz nehraju prakticky nic) a hudbu z netu, ale tohle mi prislo trochu od autora podlé ;) Prece jenom ta knizka ma pro me urcitou vahu a kdybych ji nemel free vod taty, tak sem mel v planu si ji vopravdu koupit. Jenom si uvedomte, ze nekdy 300,- vyhodite za mnohem vetsi kraviny, nez za knizku, ktera vam ty ''kraviny'' muze splnit zadarmo.
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus


Zpět na „Knihy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů