Multi deník - nová verze 13.10.09 > nahrávání záznamů na web

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Robyer

Příspěvekod Jarda » ned, 24. srp 2008, 08:28

Jako že si tam můžeš napsat poznámky a nebudou vázaný na konkretní den v tom deníku. Např. si napíšeš poznámku/poznatek např. létající růžový slon znamená štěstí, ale fialový smůlu.

Ještě jedna věc - přidej tam kvalitu snu např. 2 z 5 nebo 4 z 5 - můžeš to udělat třeba formou hvězdiček :-) 1 hvězdička = mizený 5 = super apod.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Snový deník

Příspěvekod loob » ned, 14. zář 2008, 10:43

Ten nápad s tim zapisováním těch snů někam na web se mi moc líbí ;)
Pokud bys chtěl Robyere pomoct tak napiš ;) Moje "specializace" je PHP ;)
Jinak neznám Delphi (je ten Deník programovanej v něm ,že jo?!) ,ale pokud umí zapisovat do MySQL (popř. jiné ,ale já s jinou neumim) která je umístěna někde na serveru ,tak je vyhráno ;)
Už jsem nad tim trochu přemýšlel. Buď by se založilo ještě jedno phpBB forum ,speciálně pro deníky ,to forum by se mírně upravilo (databázi userů by si to bralo z fora) a deník by zapisoval sny do příspěvků (asi by to bylo tím způsobem ,že by pořád editoval první příspěvek ,aby bylo možno k těm snům vést smyslnou debatu), to by byla jednoduší verze(podle mě). Druhá možnost je že by se to zapisovalo do stávající sekce Snové deníky ,stejným stylem jako u předešlé možnosti. S touto možností si nejsem moc jistej i z toho důvodu ,že nevim co přesně by se muselo editovat.

To je moje vize ;) Když tak mi napiš... ;)
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
Pernee
Příspěvky: 72
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 12:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Snový deník

Příspěvekod Pernee » ned, 14. zář 2008, 23:06

Ale zas nadruhou stranu mě přijde že hodně snů je soukromejch a lidi se o ně nemusej chtít podělit. Jenom takovej dodatek. :)

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Snový deník

Příspěvekod loob » pon, 15. zář 2008, 16:45

Tak to by se dalo zařídit ,že by se zvěřejňovalo jen vybraný sny ;)
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Snový deník

Příspěvekod Robyer » stř, 17. zář 2008, 16:08

Tak pár dnů jsem tu nebyl... nicméně sme s loobem vymysleli jak by mohlo vypadat to psaní na forum.

Byla by jedna subdoména (pokud by souhlasil nou) kde by bylo fórum jen pro ty deníky. Byly by tam 4 skupiny skupin: 1) Záznamy snů podle uživatele 2) Záznamy snů podle žánru 3) Astrální zážitky podle uživatele 4) Astrální zážitky podle kategorie

ad 1) Tam by měl každý člověk vlastní téma kde by jeho každý příspěvek byl jeden sen (nahrával by se třeba jednoduše tlačítkem v programu u vybraného snu). Vypadalo by to vlastně tak jak to je teď tady.
ad 2) Byly by kategorie podle žánrů - jako třeba akční, horor, falešné probuzení, erotický, ... a tam by bylo každé téma jeden sen. V prvním příspěvku by byl sen a byl by prostor pro diskusi ostatních uživatelů :-) ... Samozřejmě že by se nenahrával takhle každý sen, ale jen ty které jsou podle autora zajímavé :-)

ad 3) stejné jako 1) s vyjímkou toho že by šlo o astrální /... zážitky...
ad 4) stejně jako 2) s vyjímkou žánrů - př. Astrální cestování, NDE, OOBE, Mentální cestování,...

----

Co vy na to? :twisted:
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Snový deník

Příspěvekod Jarda » stř, 17. zář 2008, 17:40

mě se to líbí, ale rád bych věděl za jak dlouho to budeš mít hotový, hlavně ten multideník. Doufám že ho nedostanem jako dárek k vánocům :-D
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Snový deník

Příspěvekod nou » stř, 17. zář 2008, 17:53

ja som uvazoval o nejakom blogovacom systeme. tam by bol kazdy sen samostatny prispevok ku ktoremu by sa dalo diskutovat. taktiez by sa dali "tagovat" teda priradit slova ktore vystihuju dany sen a takito aj priradit do nejakej kategorie.

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Snový deník

Příspěvekod Robyer » stř, 17. zář 2008, 21:23

Jarda: ehm.. no musím na tom začít dělat :) .. Ale zítra se pokusím začít...

nou: no to by bylo asi lepší než forum, kdybys něco našel tak by to bylo fajn :-)
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Snový deník

Příspěvekod Helias » pon, 06. říj 2008, 18:28

Chtěl bych se zeptat, proč u statistiky osob, míst a klíčových slov program něco vynechává ... když pak zapnu "zobrazit i vynechané", objeví se mi skupina "Vynechané", které obsahuje kolem 20ti hesel. Je to moje chyba, nebo to tak dělá standardně? Jestli je to známá chyba, bude v příští verzi opravená???
Carpe Diem

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Snový deník

Příspěvekod Robyer » sob, 11. říj 2008, 11:55

Helias: je to standardní věc... Když dělám ten graf tak procházím všechny sny a zjištuju počet výskytů daných slov a 10 (nebo kolik) nejčastějších věcí zobrazím a ostatní nechám ve "skupině" vynechané... tzn. když budeš mít použité třeba tyhle slova: "stůl, pc, židle, pc, mobil, mobil, mobil, telefon, postel, skříň, okno, hrnek, okno, dveře" a vypisoval bych 3 nejčastějších tak se tam objeví: "pc (2), mobil(3), okno(2)" a ve skupině vynechané by byly zbývající slova- vynechané(7)

kdybych zobrazoval třeba 50 různých položek do tak malého grafu tak by to bylo nesmyslné a nepřehledné ;-)
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Snový deník

Příspěvekod saila » ned, 02. lis 2008, 18:21

A co treba jednoduchej nazev book of shadow? pro cloveka kterej do toho pise tak vi... a pro nekoho kdo to treba nahodou objevi tak si myslim ze to nebude tak lakajici na precteni jako kdyz tam bude to slovo dennik....
a co tam treba udelat i neco jako aby se tam daly zapisovat i ruzne poznatky z ruzny i magicky praxe apod.?
ze by to nebylo jenom o tom sneni....a AC
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Snový deník

Příspěvekod Robyer » pon, 03. lis 2008, 07:38

saila: jo, ten název by třeba šel :-)
jinak mi musíš přesněji napsat jak by sis to představoval, nápad zajímavej..
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Snový deník

Příspěvekod saila » pon, 03. lis 2008, 18:25

predstavovala:-D

no janevim nechta to treba takhle jak to je akorat tam proste udelat napriklad kolonku jako je kdyz si mas vybrat ze to je sen tak tam pridat treba dalsi do nabidky jako maie praxe nebo neco v podobnym smyslu... proste nejak ze kdyz si nekdo bude treba delat nejakej ritual aby si to tam treba mohl taky napsat a pak treba dopsat jestli to vyslo nebo tak nejak:-D a u tech zanru tech snu ti chybi zivej... protoze me se zdal nedavno sen a nepriradila bych to ani mezi jedno co tam je z tech nabidek...
treba kdyz to vezmu hodne strucne tak na vyber sen/ treba okutlismus...
a pod vyber dejme tomu praxe/ teorie a pak jako je ten podvyber zanru snu tak udelat treba i nejaky podvybery ruznejch okultistickejch disciplin... treba vesteni/ritualy apod... aby se v to pak dalo hledat jako v tech snech...
a jinak nevim proc ale nefunguje mi v tom programu ten snar....
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Snový deník

Příspěvekod Robyer » pát, 28. lis 2008, 16:52

mm zajímavé zajímavé, uvidím co s tím udělám :P

a snář by ti měl fungovat.. co ti tam nejde?
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Snový deník

Příspěvekod saila » pát, 28. lis 2008, 23:02

aha tak ted to nejak zahadne zacalo bezet...:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Snový deník

Příspěvekod Robyer » sob, 29. lis 2008, 18:12

:D náhodou...

Btw potřebuju vědět jaké položky přesně bych tam měl udělat ke každému typu deníku (budou zřejmě 4 typy - astrální, běžný, magický a snový).
U snového jsou např. lucidita, žánr, osoby, oblasti,... a které přesně mají být třeba u magického, astrálního nebo normálního. Když někdo poradí, bude to fajn :-)
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Snový deník

Příspěvekod saila » sob, 29. lis 2008, 18:51

no u toho snovyhominimalne pridej jeste zivy...
ten magickej bych jenom rozdelila na teorii a praxi.. protoze to by na uzsi rozdeleni bylo slozity.. kazdej vi co provozuje.. takze kdyz se nekdo venuje jenom vesteni tak polozka ritualy mu bude na nic.. nechala bych jenom tyhle 2 polozky.
u toho astralniho to je jasny tam rozdeleni bejt nemusi.. tam si kazdej bue úsat akorat svoje mimotelni zazitky.

ale jeste pokud by to slo tam nejak dat sen kterej se tozdal kdysi davno ale nevis kdy tak tam dat nejakej neutralni "datum" neco jako nevim nebo tak...
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
.:dre@mer:.
Příspěvky: 17
Registrován: stř, 24. zář 2008, 12:00

Re: Snový deník

Příspěvekod .:dre@mer:. » stř, 10. pro 2008, 10:25

Ahoj,
fajn vychytany program ;c)
poprosil by som o pridanie jednej polozky v tabe psani ...
... su tam moznosti pridat klucove slova, mista, osoby ... presne tymto sposobom tam pridat este "cinnosti" a takisto ak by to bolo mozne ich zahrnut do grafov ... aj jednotlive cinnosti maju svoj vyznam ... u mna sa napriklad v poslednej dobe stale opakuje cestovanie v sne nejakym sposobom ...

nasiel som podobny program od jedneho polskeho vyvojara, jedine co sa mi na nom paci viacej su uzivatelske konta so sifrovanim, je to na sourceforge tak by tam mohli byt aj zdrojaky ... ak by si mal chut :c) spravit nieco podobne so sifrovanim databaze ...
stranka projektu: http://sourceforge.net/projects/mydreamdiary/
download: http://sourceforge.net/project/platform ... _id=238370
- netreba stahovat instalacku, je tam rar kusok nizsie ... ;c)

a hrozne hrozne moc by som poprosil este o jednu vec, keby sa dalo vypnut zobrazovanie Tvojho loga pri spustani programu, viem, aj mne sa podobne veci pacia ked nieco spravim ... ale pre ludi ako ja na intraku s kopu spolubyvajucich :cD ja viem, to uz ide ale mimo samotny program ...

kazdopadne sa mi program moc paci a pouzivat ho budem tak ci tak aj ked sa nenajde cas na implementaciu ani jedneho navrhu :c) a moc moc zan dakujem
**********************************************************************************************
"A candle loses nothing by lighting another candle."
(Father James Keller)

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Snový deník

Příspěvekod Robyer » stř, 10. pro 2008, 21:53

.:dre@mer:.: ahoj, díky za příspěvek..

- ty činnosti mě nenapadly, ale dobrý, určitě přidám
- možnost vypnutí spouštěcího loga taky přidám

a to šifrování.. taky to plánuju už dlouho jenže... :D ... no nějak nevím jakým způsobem to udělat, ale něco vymyslím. Sice to asi ještě nebude v příští verzi, ale později bude :-)

a ten program zajímavý, pár nápadů si z něho vezmu :mrgreen:
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Snový deník

Příspěvekod Daniel » stř, 10. pro 2008, 22:49

sice nevim jak to ukladas protoze pro psani snovyho deniku pouzivam porad notepad :) ale sifruj to normalne XORovanim :mrgreen: to je myslim dostatecny pro tuhle aplikaci ;)
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)


Zpět na „Programy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti