Sporná magická modlitba k egregoru Československa

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Sporná magická modlitba k egregoru Československa

Příspěvekod ArMi » úte, 19. dub 2016, 22:18

Před nějakou dobou byl poměrně aktivní TothAmon a psal o skupině badatelů věd okultních a že se modlí k egregoru československa.

Ať jsou důvody k této modlitbě jakékoliv, modlitba by měla primárně směřovat k Bohu. Modlitba nasměrovaná k lidem i třeba vyjímečným škodí. Jako připomenutí křesťanský Otče Náš - to je obráceno k Bohu.

Tento text se může stát velkou pastí:
My bdělí Československé republiky modlíme se, nechť povstávají síly a schopnosti našich předků.
K tomu jsem již psal, že modlitba má primárně směřovat k Bohu.
Nechť je nám dáno pokračovat v jejich díle a naplnit jejich sny. Svatá sílo naplňuj egregora Československé republiky svou posvátnou mocí.
Proč bych měl naplňovat cizí sny? I životy "zasvěcenců" byly určitou formou zkušenosti. O tom nepochybyji. Ale ta kapitola je již dávno uzavřená, proč ji otevírat?
Nechť se my i naše země měníme v dokonalé bytosti schopné mocných skutků v pokoře před Tebou.
Mocný skutek může být třeba způsobení havárie. Nebo to co udělal V.Kožený - to byl hodně mocný skutek českého egregoru. Pozor na to, kam je upřena pozornost. Bůh je tady asi myšlen jako nějaký dědeček, před kterým máme být pokorní.
Nechť jsou nám okolnosti stále více příznivé v získávání prostředků na naši činnost, aniž bychom dřeli v potu tváře jako otroci tohoto světa. Nechť maximum času věnujeme naplnění našich snů a představ. Staniž se tak.
A tohle je spor, co vlastně chci více, splnit své představy a nebo pokračovat v díle jakýchsi předků. A co když moje představy nejsou v souladu s harmoníí Univerza a já to nevím. Mají se také uskutečnit?

Abych nebyl chybně pochopen, egregor československa je dobré posílit, ale třeba tak že lidé se budou snažit o svůj růst a spojení s Bohem a tím vlastně poroste i náš egregor. Mimochodem ruský analytik Pjakin předpověděl znovusjednocení Čech a Slovenska. Prý k tomu dojde z nutnosti obrany před islámským chalífátem v Evropě. Tak jsem zvědav - ale to je jen taková nemístná poznámka.

Zdroje třeba zde:
http://luzs.cz/magicka-modlitba-k-cesko ... egoru.html
http://moth.magick.cz/index.php?id=395&co=celej

Obrázek

Zpět na „Magie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů