Strach z transu

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Onder
Příspěvky: 7
Registrován: pon, 14. čer 2010, 18:13

Strach z transu

Příspěvekod Onder » pon, 14. čer 2010, 18:29

Zdravím všechny co se zajímají o astrální svět ;)

Jsem tu nový, ale o AC se zajímám již dlouho, hodně jsem toho přečetl, celá tahle tématika mě hodně zajímá. V AC jsem ale nikdy přímo nebyl, vždy jsem byl hodně blízko ale už sem hodněkrát zažil LD i plno různých smyslových vnímání, které jsou s větším uvolněním spojené (cítil jsem se jako ve "skříni", připadal jsem si velký nebo naopak velmi malý, všechno mě bolelo a měl sem i nějaké ty vibrace). Sem tam medituju a oproštění od myšlenek nebo vizualizace už nejsou velkým problémem. Co mi ale opravdu vadí a překáží je strach z transu...

U mě je to dáno hodně tím, že když sem byl malý (tak kolem 10 - 11 let) tak sem se občas v noci probudil a nemohl jsem se hýbat. Nemohl se pohnout, zařvat, jenom blbě otevřít oči - no nic prostě. Nevěděl sem, že je to trans (nevěděl sem ani že něco takového vůbec existuje), ležel jsem tak třeba deset minut (a že to bylo sakra dlouhých deset minut). Pak když to pominulo, sem třeba v kuchyni hodinu seděl a čuměl do blba, protože sem měl strach, že se to vrátí. Byly to hnusné trauma, připadal sem si totálně divnej a měl sem obavy o tom někomu vůbec říkat. Takhle se mi to víckrát opakovalo... Dnes vím, že trans by mi k dosažení AC velmi pomohl. Ale kdykoliv začnu padat dozadu nebo přestávám cítit ruce zmocní se mě divné myšlenky jako například:

"Jak se z té paralýzy dostanu ven, když nepocítím své tělo?", "Co když někdo za mnou přijde a bude se mě snažit vzbudit? Vzbudím se?", "Jsou moje myšlenky natolik silné abych se z toho tranzu mohl dostat zase zpátky??"

Mám obavy, že můj strach je podvědomě vsugerovaný, protože když sem plně při vědomí, tak vím, že se mi nemůže v transu nic stát. Trans je svobodny, přivodíme si ho sami (narozdíl od hypnozy), tak se z něj musíme taky sami vrátit ne? Když se o něj ale pokouším, tak se nedokážu přimět zůstat v klidu, polije mě pot, rozbuší se mi srdce a všechno se to posere... :roll:

Díky za reakce a pokud tu řeším něco co už se tu řešilo tak se omlouvám...

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Strach z transu

Příspěvekod ATA » pon, 14. čer 2010, 22:00

Toho strachu by se to chtělo zbavyt par metod najdeš tady http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... f=17&t=593
nebo treba http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... f=23&t=653 skoda že sou tam ty negatiovni vzpominky to to trošku zkomplikuje amohlo by na to zabrat třeba to EFT

Zkusil bych treba gateway pokud umiš trochu anglicky maš tam vedeni a postupuje se po malejch krocich a na konci každe nahravky je navratovej signal
takže si ty stavy budeš moct pomalu odzkoušet a přesvedčit mozek že tam nic nehrozi počitej ale s tim že to bušeni a srdece a podobny veci se občas vyskytnou ale vetšinou to po par pokusech vimizi u me se to vyskytlo asi jen 3x je to neco jako leknuti těla ekty se boji nove situce .

Uplna paralizaneni na AC neutna le samozdrejme čim bude tranz a parliza hlubši tim je pak AC snažši , z paralizi se da dodta snadno an ikdy sem s tim porblem nemel stači treba pohnout prstem na ruce nebo začit zhluboka dychat (ovadani dychni je v paralize stale zapojeno a mužeš ho ovladat i když se muže stat že to chychani necitiš )
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Onder
Příspěvky: 7
Registrován: pon, 14. čer 2010, 18:13

Re: Strach z transu

Příspěvekod Onder » stř, 16. čer 2010, 06:54

diky za reakci, proctu si to a prozkousim... Krom toho strachu uz zadny vetsi problem pro dosazeni AC nevidim tak snad se to podari.

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Strach z transu

Příspěvekod woa » stř, 16. čer 2010, 11:50

Nejepší rada je snažit se zůstat v tom stavu ze kterýho máš strach co nejdýl a co nejčastjc to vopakovat, až si na to přivykneš. Věř mi....já sem se takle zbavil arachnofobie :D
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Strach z transu

Příspěvekod ATA » stř, 16. čer 2010, 17:25

no tahle expoziočni terapie je sice učina ale neda se použit vždy
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Strach z transu

Příspěvekod saila » úte, 29. čer 2010, 18:16

no ja taky prispeju svou troskou do mlyna..asi bych radsi byla v tranzu nez abych se musela prat abych nevyletela z tela:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Strach z transu

Příspěvekod ArMi » sob, 16. dub 2016, 17:49

zmocní se mě divné myšlenky jako například:
"Jak se z té paralýzy dostanu ven, když nepocítím své tělo?", "Co když někdo za mnou přijde a bude se mě snažit vzbudit? Vzbudím se?", "Jsou moje myšlenky natolik silné abych se z toho tranzu mohl dostat zase zpátky??"
Ty myšlenky nemají žádnou logickou vazbu na cokoliv. Je třeba hledat v minulosti - třeba prenatál či ještě hlouběji, kdo řekl něco podobného.

A pokud se někdo nedokáže dostat do minulosti, tak by se měl tázat svého vnitřního dítěte na to, čeho se ono bojí. Ono je součástí i tvé osobnosti a na svůj strach má nárok.

A s tím ťukáním dle ATY se někdy můžeš uťukat a ono nic. Třeba jak jsem našel na jednom blogu:
Před loňskými Vánocemi se mé manželce podařilo mě zase neskutečně naštvat*. Zkusil jsem to „spolknout“, ale to nefungovalo – pořád jsem se „vařil ve vlastní šťávě“. Pak jsem si ale uvědomil, že problém je ve mně. Ne kvůli tomu, že bych neměl právo být naštvaný, ale proto, že tu věc nedokážu nechat být.
Rozhodl jsem se s tím něco udělat, ale běžně ťukání s Faster EFT tentokrát nezafungovalo. Nemohl jsem ani usnout. Šel jsem tedy ven do hluboké noci. Zkoušel jsem čelit pevným předmětům, vypnout mysl nebo prostě překonat své pocity fyzickou aktivitou ve formě chůze, při níž jsem si sem tam ťukal. Po projití velkého okruhu jsem dorazil domů vyčerpaný, ale necítil jsem se o moc líp.
Viz zde:https://profant.wordpress.com/2014/08/2 ... yslenkami/
diky za reakci, proctu si to a prozkousim... Krom toho strachu uz zadny vetsi problem pro dosazeni AC nevidim tak snad se to podari.
Je to velmi naivní představa. Skoro nikdy jsem se nestekal s tím, že u věcí tohoto typu někdo může přesně vědět, že právě TOHLE je ten jediný a poslední problém, který mu život naservíroval než se mu nějaké cvičení podaří. Jakmile se vyskytne nějaká překážka, tak okolní svět testuje mnoha způsoby jestli je někdo zralý ji překonat. U některých lidí se ovšem cvičení podaří hned napoprvé bez jakékoliv předchozí přípravy.

Škoda, že už se nikdo nedozví, jestli to tak bylo nebo ne. 6 let je už docela dlouhá doba. Registrován: pon, 14. čer 2010, 18:13; Naposledy aktivní: pon, 19. črc 2010, 14:24 Nebo ta otázka byla jen řečnická, aby se něco do fóra napsalo a řeč nestála?

Na některých, hlavně technických, fórech je zaškrtávátko, kterým původní tazatel sděluje, že problém byl vyřešen. A z toho jeho řešení mohou čerpat inspiraci i ostatní.


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů