Gateway experience od začátku až do konce

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Gateway experience od začátku až do konce

Příspěvekod Firzen » pát, 05. říj 2012, 22:08

Zdravím všechny!

Nyní je už jasné, že rok 2012 je skutečně plný změn, převratů a nových myšlenek. Snad nikdy se nestalo tolik významných věcí, jako letos. Není proto podle mě lepší chvíle pro absolvování celé Gateway experience, než nyní. Ještě stále je dostatek času dokončit celou GE do konce roku, takže neváhejte. :)

Po chvíli přemýšlení jsem došel k závěru, že projítí GE ve stejný čas a sejným tempem není tak důležité jako to, že vůbec dokážeme celou GE projít.

Kdokoli tedy máte zájem se propracovat skrze všechny nahrávky a posílat sem Vaše zážitky, tak neváhejte! Právě teď je ta chvíle to zažít. Věřím, že výsledky více lidí sepsané v jednom tématu podpoří snahu ostatních, a nedovolí, aby se setkali s nezdarem. Nemějte obavy z nahrávek, a soustřeďte své odhodlání. Možná vůbec netušíme, jak velká poznání nás čekají, když vytrváme.
Cvičit začínám dnes, a startuju od Advanced Focus 10 z Wave I, poněvadž dvě předchozí už velmi dobře znám.

Všechny nahrávky jsou ke stažení na začátku tohoto tématu: http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... tri+mantra
Stahujte nejlépe z uloz.to

Všem účastníkům experimentu přeji dokonalý úspěch.
Respice finem et non peccabis.

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Advanced Focus 10

Příspěvekod Firzen » pát, 05. říj 2012, 23:33

Tak jsem začal dnes s touto nahrávkou. Níže píšu o různých faktorech průběhu nahrávky, které hodnotím od 0 do 10, kde 0 znamené nejméně či nejhůře a 10 nejvíce či nejlépe.

Vstupní rozpoložení
Duševní stav: 3 (sexuální pudy)
Fyzický stav: 8
Energie: 7
Negativní energie: 1
Duchovní kondice: 2
Celková pohoda: 4
Strach z nahrávky: 7
Cvičil jsem doma ve svém pokoji ve tmě. Mám dost obavy z některých míst v pokoji (jsem strašpytel), proto jsem zapálil svíčku, a naprogramoval orgonit pro ochranu. Cvičil jsem vleže, a na místo 3. čakry jsem si položil orgonit. Na srdeční čakře jsem měl kamínek. Před cvičením jsem požádal anděla o ochranu.

Průběh cvičení
Kontrola nad myšlenkami: 3
Pečlivost: 4
Usínání: 0
Pevnost vizualizace: 3
Síla energie při cvičení: 5
Cvičení mi dost kazily již zmíněné sexuální pudy a možná místo celkově. Nemám moc důvěru ke svému pokoji ohledně působení temných sil.

Výstupní rozpoložení
Duševní stav: 6 (sexuální pudy poklesly)
Fyzický stav: 8
Energie: 9
Negativní energie: 0
Duchovní kondice: 4
Celková pohoda: 5
Po skončení jsem cítil vibrace v celém těle. Stejné, jaké cítím při dlouhém zpívání manter. Cítím se svěží, nechce se mi spát, a jsem o trochu radostnější. Mé odhodlání překonat moje negativní stránky nabylo na síle.

Celkové hodnocení cvičení: 55%
Respice finem et non peccabis.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Gateway experience od začátku až do konce

Příspěvekod ATA » ned, 07. říj 2012, 15:15

podobna akce je tady skoro každej rok :) ale zatim pokaždy to nejak utichlo tak max se došlo nekde na začatek wave2

http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... 2&start=20

http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... f=17&t=593
překlady a doplnující info

nejnovější info , ale i to už je trochu zastatraly : vzniklo sloučenim veci z gateway ,lucidology , vlastnich zkušenosti a spousty dalšich zdroju
http://forum.astralni-cestovani.org/viewforum.php?f=40
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Gateway experience od začátku až do konce

Příspěvekod Firzen » ned, 07. říj 2012, 18:12

Hmm.. tak to jsem ani netušil, že to tu již bylo. Každopádně, tentokrát už to neutichne. I kdybych to měl projít celé jen já sám.
Respice finem et non peccabis.

krmitko
Příspěvky: 4
Registrován: čtv, 20. zář 2012, 23:26

Re: Gateway experience od začátku až do konce

Příspěvekod krmitko » ned, 07. říj 2012, 21:21

Ahoj, pokusím se také co nejčastěji přispívat.
Nyní jsem u CD2 - 3 - Advanced Focus 10 a hodlám to tak 3x 4x zopakovat než půjdu dál.
První dvě nahrávky jsem prošel jen jednou, oni jsou stejně jen takové seznamovací a už jsem je poslouchal dříve.
Pocitově mi jdou jednotlivé "úkoly" snadněji ačkoliv od prvního poslechnutí uběhlo několik měsíců.
Mám dojem, že po poslechu se mi tu noc lépe spí a ráno si spíše pamatuji co se mi zdálo (poslouchám pouze večer, přes den nemám téměř šanci). Máte podobnou zkušenost?
A jaký máte názor na poslech těchto nahrávek, když jsou v jiném než mateřském jazyce? Ačkoliv angl. celkem rozumím, tak když najednou narazím na slovo, kterým si nejsem jistý úplně mě to rozhodí. Člověk pak nad tím začne dumat a mudrovat. :D

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

4. Release and Recharge

Příspěvekod Firzen » ned, 07. říj 2012, 23:40

Vstupní rozpoložení
Duševní stav: 5 (mírná nespokojenost)
Fyzický stav: 7 (bolest vzadu na okrajích krku, jinak ok)
Energie: 6 (trochu unavený)
Negativní energie: 0
Duchovní kondice: 4
Celková pohoda: 6
Strach z nahrávky: 2
Cvičil jsem doma v pokoji, ale tentokrát za světla, a bylo to fakt o poznání lepší. Nedělal jsem žádná ochranná opatření. Před cvičením jsem sledoval myšlenky 10 minut, avšak nebyl to na můj současný standard žádný zázrak. V mysli mi neustále hrály nějaké písničky - to se mi běžně nestává.

Průběh cvičení
Kontrola nad myšlenkami: 6
Pečlivost: 5
Usínání: 5 (ke konci jsem měl co dělat, abych neupadl do hlubokého spánku)
Pevnost vizualizace: 4
Síla energie při cvičení: 3
Sexuální pudy se opět objevily, avšak podařilo se mi je zcela potlačit. Navíc jsem pak věci s nimi spojené rušil při prohrabávání se energy conversion boxem.

Výstupní rozpoložení
Duševní stav: 5
Fyzický stav: 7
Energie: 5 (jsem už hodně unavený)
Negativní energie: 0
Duchovní kondice: 4
Celková pohoda: 7
Nejsem zcela ve své kůži, myslím, že jsem stále trochu ve změněném stavu vědomí. Nahrávka mě příjemně osvěžila, ale nebylo to moc silné. Možná jsem to měl puštěné moc potichu.

Celkové hodnocení cvičení: 40%
Respice finem et non peccabis.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Gateway experience od začátku až do konce

Příspěvekod ATA » pon, 08. říj 2012, 00:32

Tak se taky přidam :)

Gateway je super zaklad ale zadaleka v nem neni vše celej system vznikl už hodne davno už to bude určite vic jak 30let a od te doby je spousta novinek.
Monroe ale vedel co deláa cely gateway je delany tak že je nazavysli na jakymkoli systemu ,víře a da se dal rozširovat .U každyho cvičeni je dobry ho udělat aspon 3x ale víc je lepši ,proste dokus se nezvládne .
Nebojte se tam po zvadnuti nahrávky dělat upravy a pridávat věci , ale až po zvládnutí :)

par rad :

Sexualní pudy
Docela častej problem u mnoha lidi o kterym se moc nemluvy.Možnosti co s tim dělat je několik.Pokud to vezmu podle teho jak se učej veci v gateway tak asi takle :
Odvedení pozornosti soustředění na cvičení (z myšlenka mebojovat jen se vracet ke cvičení , myslenkám mít neutrální postoj a nedavt jim pozornost)
Truhla (energi conversion box) až se naučite je vhodny ji použit na začatku funguje jako filtr a sugesce a o hodne sniži množstvy
Čakry - o dost pokročilejší techniky ,sexualní pudy jsou vetšinou zpusobeny priliš aktivni 2 čakrou jeji aktivita se dá snižit třeba tak že se energie ní presměruje jinam(podle potreby tak aby byl energetickej system vyrovnanej ) metod je na to víc .Rozepišu až na to pride řada v ramci cvičeni gateway.

Návrat
Nepodcenovat navaratovou čast pokud se nepovede uplne vrátit tak ji zopakovat (stači v mysli) pokud nepomuže pridat věci jako opláchutí studenou vodou , skákání na miste , zamer vratit se do normalniho vědomí.Taky se da použit 1 čakra napojení na zemi .

Ochranná opatření
Neni potreba moc řesit od toho je ve cvičenich stit a afirmace
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

krmitko
Příspěvky: 4
Registrován: čtv, 20. zář 2012, 23:26

Re: Gateway experience od začátku až do konce

Příspěvekod krmitko » pon, 08. říj 2012, 21:14

7.10. večer jsem si opět pustil CD2 - 3 - Advanced Focus 10. Začátek proběhl bez problémů až do konce části s vytvářením ochranného energetického obalu. Napadlo mě, že bych mohl zkusit změnit polohu (běžně poslouchám v leže na zádech). Převalil jsem se na bok a zcela nečekaně jsem během pár vteřin usnul. Probudilo mě až to rychlé pípání na začátku další nahrávky. To se mi ještě nestalo. Možná za to může to, že sem teď čerstvě překonal nějakou lehkou virózu a tělo je pořád ještě trochu mimo normál.
Dnes večer možná další další pokus a tentokrát pouze v leže na zádech. Případně zítra, ale na zkoušku bych to chtěl poslechnout např.v sedě. Uvidíme. :)

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Gateway experience od začátku až do konce

Příspěvekod Firzen » pon, 08. říj 2012, 22:00

Tak se taky přidam :)
Sexualní pudy
Docela častej problem u mnoha lidi o kterym se moc nemluvy.Možnosti co s tim dělat je několik.Pokud to vezmu podle teho jak se učej veci v gateway tak asi takle :
Odvedení pozornosti soustředění na cvičení (z myšlenka mebojovat jen se vracet ke cvičení , myslenkám mít neutrální postoj a nedavt jim pozornost)
Truhla (energi conversion box) až se naučite je vhodny ji použit na začatku funguje jako filtr a sugesce a o hodne sniži množstvy
Čakry - o dost pokročilejší techniky ,sexualní pudy jsou vetšinou zpusobeny priliš aktivni 2 čakrou jeji aktivita se dá snižit třeba tak že se energie ní presměruje jinam(podle potreby tak aby byl energetickej system vyrovnanej ) metod je na to víc .Rozepišu až na to pride řada v ramci cvičeni gateway.
Tyjo, tak to jsem netušil, že jde o častý problém.. :D Já to pak vyřešil tou ignorací a udržením se ve cvičení.
Respice finem et non peccabis.

vinur
Příspěvky: 5
Registrován: pon, 25. úno 2013, 00:17

Re: Gateway experience od začátku až do konce

Příspěvekod vinur » pát, 01. bře 2013, 14:11

chci se zeptat, jestli nemá někdo zájem spolu se mnou přeložit do češtiny celou Gateway experience? Jsem z angličtiny mírně pokročilý a proto si před cvičením celou nahrávku přepíšu do textů, abych si ji nastudoval a naučil se ji. Pokud by měl někdo zájem jít do toho a přeložit aspoň některé cvičení, dohodli bychom se. Našel by se někdo? :D

Sumys
Příspěvky: 23
Registrován: ned, 13. led 2013, 16:15
Bydliště: Červený Kostelec, občas Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Gateway experience od začátku až do konce

Příspěvekod Sumys » pát, 08. bře 2013, 12:27

Chtěl bych se zeptat, jaký máte názor na Gateway experience obecně. Jsem začátečník a snažím se do toho nějáko dostat. Jde mi o to, jestli je to pro začátečníka vhodný nebo by bylo lepší začít s něčím jiným? Jsem na konci první série a rozhodně to pro mě není nějáko moc lehký. Do Focus 10 se dostanu, ale za nějákou dobu. Jak je v Advanced F10 cvičení jak se dostat do F10, vzbudit se a znovu se tam rychle dostat, tak to je oříšek.

Vinure, koukám, že taky začínáš s Gateway. To přeložení do AJ nevím nevím. Nevidím v tom nic co by to dalo. Kdo neumí anglicky, tak pro toho to stejně není moc vhodný, když je anglicky i vedení. A komplet přemluvení do ČJ by zas muselo být přes monroe institut.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Gateway experience od začátku až do konce

Příspěvekod ATA » ned, 17. bře 2013, 18:55

Z překladem už se jednou začalo bohužel se z časovej duvodu došlo jen k 3 nahrávce . Je to na AC wiki
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Hemi-Sync“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů