Moje prvni LD :)

Vaše vlasní zažizky z LD
PointMan
Příspěvky: 1
Registrován: pát, 04. bře 2011, 14:49

Moje prvni LD :)

Příspěvekod PointMan » pát, 06. kvě 2011, 20:26

Rozhodl jsem se, ze se s vami podelim o muj vubec prvni Lucidni Sen :)

Stalo se tak pred vice nez tydnem, vecer jsem sel spat o neco drive a rano jsem se vzbudil zhruba o hodinu spis.Za necelou hodinku jsem mel vstavat a tak jsem zaklapl budik a rikal si, ze chvilku se v te posteli budu jen tak valet, nez budu muset vstavat do skoly.A tak minuty mijely pred ocima a snazil jsem se neusnout.
Darilo se mi to cca 30 minut, a pak se To stalo ..... znenadani jsem nechtene vklouznul do lucidniho snu (pevne verim, ze to byl on ), a ocitl jsem se na zakladce, kam jsem jeste pred dvema lety chodil.Probihalo to nasledovne: Vybehl jsem po schodech do druheho patra, sel jsem az na konec chodby, spustil jsem pozarni alarm a v ten moment jsem se vracel zpet, odkud jsem prisel, zastavil jsem se u schodu, prejel jsem si rukou po zabradli a v ten moment jsem se ohledl a uvidel jsem ve dverich kousek ode me ucitele, jak vychazi ze tridy a byl konec snu.Vlastne ani moc zvlastni mi to nepripadlo, nejak jsem primo nepocitoval, ze tam skutecne jsem, ale snad poprve jsem si byl vedom, ze je to jen sen a uvedomoval jsem si, co tam delam.Pak jsem se vzbudil a k memu prekvapeni jsem zjistil, ze moje udajne LD trvalo jen 4 minuty.
Paklize to nebylo LD, dle meho nazoru se jednalo o velmi zivy sen :)

streamer
Příspěvky: 46
Registrován: ned, 11. dub 2010, 19:40

Re: Moje prvni LD :)

Příspěvekod streamer » pon, 16. kvě 2011, 22:03

LD maju rozne stupne bdelosti...
mal som LD o ktorych som vedel ze su sen ale dej sa dial sam bez mojej ucasti...

znakom riadnych cistych LD je (co mam odsledovane)
- dokonale ostry zrak
- pocit maleho brnenia v rukach
- dej sa nedeje bez tvojej ucasti... jednoducho sa cela pozornost zrayu zameria na teba


to co si mal bolo asi LD ale ak to bolo ako film, ze si sa len dival a nic nerobil... tak to bolo skoro nevedome LD... ked zazijes riadny nasup tak poznas ze to je ono :-D


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů