Výklad snu: cesta výtahem

Vaše vlasní zažizky z LD
EMI-DJ
Příspěvky: 55
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:22

Výklad snu: cesta výtahem

Příspěvekod EMI-DJ » úte, 19. říj 2010, 21:25

Zdravím, už hodně dlouho dobu, mívám sen o tom, jak jedu výtahem. Například musím jet do 38. patra, ale vystoupím třeba v patře 22, tak musím zase nastoupit, ale najedednou místo nahoru jedu dolu, nebo jedu špatným výtahem, který jede do uplně jiného paneláku, nebo třeba jedu výtahem, který je nakonec jakoby kolečko (takovýto jak se v něm vozí hlína, takže to neni uzavřený prostor), a já uvíznu nahoře a snažim se dostat dolů ( nepanikařim, ale snažím se komunikovat s lidmi a říkam jiim jak se dostanu dolů atd.) nebo prostě jen mačkám tlačítko a jedu, ale většinou je tam nějaký zádrhel jako že mě výtah odveze jinam než má atd... ale nic ve stylu že by dveře nešli otevřít a já nemohl ven nebo že by výtah padal. Třeba poslední sen, jsem už věděl že zase pojedu výtahem a že to nebude jen tak se dostat tam kam chci vyjet. Myslím, že o tom, že bych s výtahem padal, se mi moc nezdá, možná jen jednou a z výtahů strach nemám, ani jsem nikdy neměl.

Před tímto snem, se mi zase zdával sen... v podstatě úplně stejný námět, ale že jedu vlakem, a musím na nádraží přestoupit na jiný vlak, a většinou je to taky problém (vlak ujede, nastoupím do špatného atd), takže tyto sny mají společné Cesta a problém.

Chci ještě dodat, že jsem takle vlakem nebo autobusem s přestupem dojížděl na střední asi 3 roky, ale snad nikdy se mi nestalo, že bych nastoupil blbě nebo tak něco.

Tak co myslíte? Zajímal by mě váš výklad, co si myslíte, že chce sen sdělit, nebo cokoli? já osobně k tomu nemám žádný vysvětlení. Vím, že se lidem často zdá jeden a ten samý sen dokola, ale tohle není ten samý dokola... jen prostě výtah.

Ještě rychlý PS. Ten sen s tím vlakem se střídal často ještě s jedním opakovaným snem, a to že jsem byl u babičky na chatě a něco jsem tam dělal (tam v těch snech se většinou nic zajímavého nedělo) Ale to si vysvětluji tím, že jsem to tam měl jako malý hrozně moc rád a býval jsem tam o prázdinách často, pak tu chatu babička prodala a mě zůstaly jen vzpomínky na chalupu kde jsem to opravdu zbožňoval ( do dnes vzpomínám, jak jsme si tam jako malí hráli a jak sjem tam rád jezdil)

PS2: sry za pravopis.

Merkabah
Příspěvky: 38
Registrován: úte, 24. srp 2010, 15:19

Re: Výklad snu: cesta výtahem

Příspěvekod Merkabah » ned, 24. říj 2010, 16:44

Taky se mi parkrat zdalo o tom, ze jezdim vytahem, ale ne ze by tam byl snad nejakej zadrhel... proste jsem jen ve snu jezdil nejaky "zvlastnim vytahem".. vetsinou jeste s nekym :-) Ale o vlaku se mi taky zda strasne casto... porad ve snech cestuji vlakem a taky se mi stava, ze vlak se rozjede treba na druhou stranu nez jsem chtel :D Ale hlavne se mi hrozne casto zdava, ze se snazim prejit koleje a ze jich je najednou treba strasne moc a zacnou jezdit vlaky... nebo ze utikam po kolejich a vim, ze kazdou chvili za mnou pojede vlak a ja z tech koleji nemuzu uhnout... proste musim bezet porad po nich. Vlaky nebo koleje mam ve snech porad. Snad me nema rozvalcovat vlak :D


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů