moje LD 2x v noci

Vaše vlasní zažizky z LD
streamer
Příspěvky: 46
Registrován: ned, 11. dub 2010, 19:40

moje LD 2x v noci

Příspěvekod streamer » ned, 26. zář 2010, 01:51

Caute
asi pred tyzdnom som mal v noci 2x LD (no jedno bolo LD a to druhe neviem urcite).

LD cislo 1:
Nepamatam si co sa mi snivalo predtym (divne, lebo vacsinou si pamatam vsetko ked mam LD) ale sen zacal tak, ze som sa z nasej kuchyne pozeral von oknom. Zrazu som v dialke videl divne lietadlo (trochu sa podobalo na to co som videl v mojom prvom LD vobec) ktore vyzeralo, ze ide padnut (aj prve LD podobne zacinalo).

Priblizovalo sa a klesalo. Ked uz bolo jasne, ze to nezvladne tak niekto vedla mna vykrikol ze padne a utiekol prec (zensky hlas to asi bol). Ja som sa dalej pozeral... Lietadlo sa priblizilo zadkom k zemi a pilot to potiahol hore tak velmi ze predok lietadla bol skoro kolmo. Vtedy som ocakaval pad lietadla ale nestalo sa tak. Ono jednoducho (z toho bezvychodiskoveho stavu) elegantne pristalo.

Hlavou mi preblesklo: "UUUUUUUaaaaaa, to co ma byt toto, vsak toto nie je mozne, Nesniva sa mi?!" a pozrel som sa na ruky. Tak (automaticky 6 prstov) a hned som vedel, ze je to sen. Hnes som so sebou trhol (aby neustala snova pozornost) a utekal k balkonu (neviem preco).

Cestou som skusil, ci si viem zmenit oblecenie na sebe ale nejak to nefungovalo. Nieco sa snazilo premenit ale dospel som k nazoru, ze to nefunguje a prestal som s tym. Potom mi predblesklo hlavou, ze si mam dat pred seba ruky aby sa mi sen nerozpadol. Spravil som tak a prichadzal som k balkonu.

Ani som nespomalil a proste som vyskocil (to sa dialo nejak bez rozmyslania, predtym som si aspon overil ci je to sen a teraz nie). Hlavou mi preblesklo, ze nechcem spadnut a prepadol som tak 1m dole a dalej som uz letel (nebolo treba to udrziavat myslienkou). Krajina pod vyzerala ako Kremnica. Videl som to ako miniaturu a okolie zraku bolo rozostrene (presne ako ked som skusal vytvorit tilt-shift fotografiu http://tiltshifted.com/peteroravec/po01/).

Dalej som sa zobudil. Divne bolo, ze zase sa sen nerozpadol ale aj tak som sa zobudil. Ale uz som to odpozoroval, ako keby som (velmi obrazne povedane) zacal "pocitovat, ze mam aj telo aj ked som ho este necitil" a to ma zobudilo. Cas na mobile ukazoval 06:05.

LD (mozno AC) cislo 2:
Druha vec bola dost zvlastna. Mozno to nebolo ani LD ale aj AC ale netusim. Nebolo to tak velmi obrazne a ak aj nejaky obraz bol tak to bolo take dost chaoticke, mozno az sekane (to by aj sedelo na AC). No ide o to, ze som precitol pocas (asi sna). Lenze som nic normalne nevidel, preblesklo mi hlavou, ze sa sen asi rozpada lebo som videl rozne obrazce ale nic konkretne.

Tak som si pomyslel na AC a ako sa vyhadzujem von. Predstavil som si seba, ze sa vznasam nad telom a nohami sa odrazam od tela prec. Normalne som citil ako sa dotykam steny a odrazam. Potom som asi stratil vedomie. Zrazu som sa nachadzal nad niecim (bolo to asi telo). Myslim, ze to bolo bratove telo (moje asi nie, necitil som k nemu nejaku vazbu) a ja som do neho ako keby vklzol. Citil som ako sa rozlievam ako voda do kazdej strbinky tej telesnej schranky.

Tam mi zrazu docvaklo, ze: "Dokelu co to robim?!". A spomenul som si ze skusim vyskusat nieco, ci sa da roztiahnut na velkost celej miestnosti. Tak som to skusil a sice natlaceny v tom tele som citil ze moje "gumene" koncatiny sa dotykaju okolia a citil som, ze kazda koncatina je inde.

Potom som asi zaspal alebo stratil vedomie. Spomenul som si na to az rano.
--------------------------------------------------------

Ten druhy zazitok, sa sposobom podoba asi viac na AC ako LD ale fakt netusim co to bolo. Pred spanim, som chcel skusit hemi-sync (gateway experience som neskusal asi uz 2 tyzdne) ale nenahral som si ho do mobilu. Tak som si predtym ako zaspim povedal to klasicke: "O chvilku zaspis a bude sa ti snivat sen, pozri sa na ruky a pridi na to, ze sa ti sniva...".

Ale keby ten sen nebol tak "nefyzikalny" tak na to nepridem ale to az do oci bilo ako nepodarene to lietadlo pristalo. :-)

Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů