"Strazce snu" ?

Vaše vlasní zažizky z LD
Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

"Strazce snu" ?

Příspěvekod Pete » ned, 19. zář 2010, 21:03

Moc duverna informace. Po zpetnem zvazeni duvernosti skusenosti, smazano
Naposledy upravil(a) Pete dne ned, 14. lis 2010, 21:58, celkem upraveno 1 x.
Deus est Homo

Merkabah
Příspěvky: 38
Registrován: úte, 24. srp 2010, 15:19

Re: "Strazce snu" ?

Příspěvekod Merkabah » úte, 21. zář 2010, 13:16

Me v LD spis obcas pronasleduje nejaka nestvura nebo tak :D Vypada vzdycky strasne hrozive, ale uz jsem zjistil, ze jde jen o to se ji postavit. Treba naposled si pamatuji, ze me pronasledovala nejaka mumie a vypadala fakt strasne... potom kdyz se proti mne rozbehla, tak jsem si rekl, ze td nebudu utikat, ale chytnul jsem ji za ruku nebo za neco a zacnul jsem s ni mlatit o zem a zdi a ruzne s ni tocit ve vzduchu... prislo mi to jako bych drzel celou dobu v ruce nakej hadr :D Potom zmizela. Ale to asi neni to co myslis... Ale stal se mi taky zvlastni zazitek... myslim, ze to bylo v uplne prvnim LD ve kterym jsem procitnul a uvedomil si, ze jde o LD. Vim, ze jsem si tam vytvoril svoje mestecko a projizdel se v nem autem. Kdyz jsem pak vkrocil do prvni budovy, tak tam stala zena a muz a jakmile jsem tam vesel tak se na me oba podivali a ta zena se zeptala toho muze : To je on ? Ten muz ji odpovedel : Ano to je on. Potom o mne jeste neco prohodili a ja si jich nejak prestal vsimat... No, ale mel jsem z toho taky dost zvlastni pocit... Neprisli mi jako "mnou vytvoreni" :D Ale v LD je mozny vsechno :D

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: "Strazce snu" ?

Příspěvekod Pete » úte, 21. zář 2010, 16:45

No obcas byva sen, v kterem mas castecne vedomi, ale LD to neni, to bylo asi s tou priserou, protoze normalne si z te prisery udelas klauna, mravence ktereho zaslapnes, cokoliv.. navic vis ze je to sen, tak proc se branit.. spis tu jde o to ze nekdy clovek si jako by ve snu neco v duchu rika, ale neuvedomuje si uplne ze je to sen a nemuze ho ovlivnovat
Deus est Homo

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: "Strazce snu" ?

Příspěvekod jadydadyda » pon, 04. říj 2010, 19:05

Po jednom svém AC jsem se dostal na místo kde bylo několik pěkných slečen, co si hrály na nějakém tenisovém kurtu. Ty tenistky měly klasické minisukně, což ve mě probudilo pravý nefalšovaný pudový chtíč. Nemohl jsem se ovládnout a tak jsem se s nimi chtěl pomilovat, v tu chvíli se tam objevila další osoba (zřejmě žena), co tam jakoby zhasla světlo (vypínačem), což způsobilo mé brzké probuzení. Snažil jsem se jí v tom zabránit a všelijak na ni křičel, ale nic mi nepomohlo. V závěru jsem se cítil tak, že na to, co jsem se chystal udělat, jsem neměl právo. :oops:

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: "Strazce snu" ?

Příspěvekod Pete » úte, 05. říj 2010, 15:29

No jo no :D takze alespon nejsem jediny :D ku*va ani ve snu si clovek nemuze delat co chce :D
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: "Strazce snu" ?

Příspěvekod Turbo » stř, 20. říj 2010, 19:35

Když jsem četl knihu Gato-brána do věčnosti, tak jsem si vzpomněl na toto téma. Můj názor na to, proč si ani ve snu nemůžeme dělat to, co chceme je tento:

1) Když vezmeme v potaz, že pohou silou myšlenky lze měnit realitu, tak jakou sílu má potom myšlenka v LD? (v LD je vše účinější př. meditace, tak proč by nemohla být účinější i síla myšlenky, že :D )
2) Tzn. že pokud by se jednalo o lidi, které známe možná i ty které neznáme, tak by je to mohlo nějakým způsobem ovlivnit. Např. jsem v LD a potkám tam dívku se kterou bych rád žil milostný život :) Řeknu si, jsem v LD tak proč bych si z ní nemohl aspoň zde, v LD udělat milenku. Ovšem, pokud bych si z ní tu milenku udělal, mohlo by se jí to nějakým způsobem uložit do podvědomí a tímto se toto přenést do našeho fyzického světa...

No, nevím jestli to někdo pochopí, ale chtěl jsem se s vámi podělit o mou úvahu. :lol: Vycházel jsem pouze z teorie, nikoliv z praxe. Možná někoho napadne otázka, proč jsem v úvodu zmiňoval knihu Gato - brána do věčnosti. Knihu jsem zmiňoval z toho důvodu, že se tam autor zmínil o tom, že když měl LD a potkal tam svou manželku, tak ji učil létat a když se ji ráno po probuzení zeptal, zda si něco z tohoto pamatuje, ona řekla ano, že si na to tak trochu vzpomíná...

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: "Strazce snu" ?

Příspěvekod Pete » stř, 20. říj 2010, 21:01

Rozdil je ten ze on tam svou manzelku POTKAL a nevysnil si ji.. takze se proste potkali v snove realite

Sice my (ja a jadydadyda) jsme ty osoby taky potkali.. takze jsme svym zpusobem se nabouravali do ciziho snua jeste jim ho delali neprijemnym..

To s tim ovlivnovanim reality...mi neprijde moc pravdepodobne
Deus est Homo


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů