LD: ludia odvracali zrak

Vaše vlasní zažizky z LD
streamer
Příspěvky: 46
Registrován: ned, 11. dub 2010, 19:40

LD: ludia odvracali zrak

Příspěvekod streamer » pát, 06. srp 2010, 21:53

Caute,
dnes nad ranom okolo 7:00 som mal LD...
predchadzali ho sny kde som si pamatal cely dej.

Sen sa zacal takto, ocitol som sa v miestnosti s asi 10-12 ludmi za jednym velkym stolom (mal nepravidelny tvar). Myslim ze vacsina mala obleky, vyzeralo to ako nejake stretnutie financnych poradcov. Prihovoril sa mi chlapik s usmevom ako joker z Batmana a pytal sa ma najeden pohovor co som nedavno absolvoval. Nas rozhovor prerusila tetuska so sluchadlami a papiermi v ruke a kazdemu zacala rozdavat papiere na stol.

Pozrel som na ne (videl som text - otazka a odpoved, nejaky dialog... ci to bolo zrozumitelne neviem) a zistil som, ze je to scenar podla ktoreho pojdeme. Bola tam otázka ktorú dostanem s odpovedou co mam povedat. Tu som zbadal ze je to sen pretoze som zneistel a zacal sa sam seba pytat: "to neni mozne ze som sa dostal do takejto blbej situacie, to musi byt sen".

Spravil som si vlasny test reality. Pozrem sa na ruku a poviem si ci mozem mat 6 prstov, ak je to sen tak ich tam tolko bude. Lenze posledne LD pocet prstov nesedi a dnes ich bolo az 8. Ked som vedel, ze je to sen tak zrazu moja hlava bola ako vygumovana a nevedel som co mam vyskusat.

Napadlo ma postrasit ludi tam, vymyslel som si v ruke zbran (9mm automaticka pistol v ciernom prevedeni) a vyskocil na stol. Ako som mieril pistolou na ludi tak nic nerobili, ziadna reakcia. Chovali sa normalne a jedine co spravili bolo ze odvratili zrak. Vsetci to robili a naraz, bolo to velmi divne. Nastvalo ma to, ze ten sen nemam uplne pod kontrolou a krical som na nich aby sa na mna divali.

Pri dverach som zbadal starsieho chlapika a chytil som ho za krk, zodvihol a odhodil cez stol. Potom sa sen zacal rozpadat a ja som trochu vystrasene otvoril oci. Telo mierne paralyzovane ale mohol som hybat vsetkym.

Nemali by ma ludia v LD stale pozorovat?
Preco v mojom teste reality sa prsty pridavaju?

Merkabah
Příspěvky: 38
Registrován: úte, 24. srp 2010, 15:19

Re: LD: ludia odvracali zrak

Příspěvekod Merkabah » stř, 25. srp 2010, 20:22

Nevim, ale ja mam treba taky vzdycky LD docela sileny :D Hlavne nez poradne procitnu a uvedomim si, ze jde o LD a ze ten sen vlastne vytvari muj mozek... takze ja bych se tema lidma vubec nijak neschizoval kdyz sam vis, ze slo o LD.

Merkabah
Příspěvky: 38
Registrován: úte, 24. srp 2010, 15:19

Re: LD: ludia odvracali zrak

Příspěvekod Merkabah » stř, 25. srp 2010, 20:27

Mne treba v LD staci i pomyslet na neco, co nechci aby se stalo a uz se to zacne dit :-D Takze treba jsi moc myslel na to jak si te nevsimaj a jak te ignorujou a proto to tak bylo... :-D Ja treba LD uz ani nejak neresim, protoze bych se asi nezabajeval nicim jinym proc se delo tohle a tohle :D


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů