Co to bylo?

Vaše vlasní zažizky z LD
certyx
Příspěvky: 1
Registrován: ned, 20. čer 2010, 11:19

Co to bylo?

Příspěvekod certyx » ned, 20. čer 2010, 11:21

Tak dneska se mi zdál opravdu divnej sen a nevím co si mám o tom myslet. Přišel jsem ještě se dvěma kamošem, a a teď tam přišla nějaká blondýnka , kterou jsme nikdo neznali. A teď mě i ostatní napadlo , že ona tam prostě vůbec nemá co dělat a ve chvili kdy nás to napadlo s ta ženská proměnila v nějakou zrůdu a já se probudil u sebe v posteli.
Po sem by to byl normální sen .Jenž já jsem se sice probudil ale vůbec jsem se nemohl pohnout prostě to nešlo něco mě drželo a zdvihalo mě to vzduchu . A pak přišla o pokoje matka říct mi dobré ráno a ta věc zničeho nic zmizela a vše ok, ale pak matka odešla . A ta věc tam zase byla´a zase mě to drželo pak jsm dokonce uviděl takové šedé ruce a tk jsem se snažil se vymanit z toho sevření a do jedné té ruky jsem praštil pěst a naráz to zmizelo.
Co si o tom myslíte?

petr lukes
Příspěvky: 3
Registrován: sob, 19. čer 2010, 20:51

Re: Co to bylo?

Příspěvekod petr lukes » ned, 20. čer 2010, 11:49

Možná máš v okolí nějakou osobu, která je energetický upír nebo prostě si máš dát na nějakého člověka bacha. Ale nevím co bylo to sevření, možná nějaký duch ;)

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Co to bylo?

Příspěvekod woa » ned, 20. čer 2010, 17:58

Asi tě chtěl někdo vytáhnout z těla, možná by bylo lepší se tomu podat a až by tě vytách tak si s nim promluvit proč to udělal.
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Co to bylo?

Příspěvekod Jarda » ned, 20. čer 2010, 23:17

nehybnost = spánková paralíza/obrna
Podobných zážitků jsem četl už desítky, a je to docela častý jev. V podstatě si s tím není třeba lámat hlavu, pokud se to nebude opakovat. Vzhledem k četnosti těchto zážitků bych rád dal dohromady a uveřejnil někde informace k tomuto a zjistil o co přesně jde a jak to funguje, protože v tomhle scénáři je pár neznámých věcí, který mi nejsou jasný.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Co to bylo?

Příspěvekod clario » ned, 20. čer 2010, 23:46

Jak říká jarda neni to nic neobvyklého a nic z čeho by sis měl dělat těžkou hlavu. Spánková paralíza je jev se kterým se setkal už téměř každý kdo se zajímá o témata daná na tomto fóru a v mnoha případech i lidé, kteří o těchto věcech nemají nejmenší ponětí. Během spánku funguje naše mysl, mozek a prakticky celé tělo odlišně než v bdělém stavu a stává se, že po probuzení některé z těch odlišností prostě ještě chvíli nechtějí přejít. Lidé se pak probouzí do transu či to paralízi a nebo ve stavu změněného stavu vědomí, který ony dva předchozí stavy často doprovází. Člověk který s těmito stavy nemá moc zkušeností se probouzí a nemá nejmenší ponětí co se to proboha děje, mysl je v tomto stavu uvolněnější a dokáže ještě krásně podkreslit všechny ty představy a myšlenky zaobírající se tím co by to mohlo být a nebo jak se při tom člověk cítí. Takže tvá mysl, když sis připadal jako že tě někdo drží, neměla problém v tu chvíli dotvořit daný obraz rukou. Člověk v takovéto chvíli může vlastně snít a bít bdělý zároveň.

Vzhledem k tomu, že jde o tvůj první příspěvek na fóru hádám, že jsi tu nový a tak tě tu u nás vítám. Pevně doufám, že tu najdeš dost dalších informací a zajímavých myšlenek a kdyby bylo něco co by tě zajímalo a ještě to tu nemělo své místo tak se určitě ptej. :)
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Co to bylo?

Příspěvekod ATA » pon, 21. čer 2010, 12:06

Ja už psaly ostani je to docela bežnej jev
Na celej stav se da divat z několika pohledu a da se vysvetlit i čistě neurologicky.

Ty ruce cos videl byla tak na 90% jen tvoje predstava ale je tu i mala možnost že to mohla byt nejaka bytost. Drženi tlak na bricho je taky docela častej jev to vetšinou paralizou a treba tim že se někdy v paralize vypne vnimani dechu.

To zvedani byl začatek AC

Ješte me napdala jedna v jake poloze mels ruce a v jake vydels ty šedy je docela možny že to mohly byt tvoje vlastni astralni ruce ketry už byly z těla venku :)
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Co to bylo?

Příspěvekod woa » pon, 21. čer 2010, 21:53

Jenom mimochodem navážu na to co psal Clario.

Ten změněnej stav vědomí je úžasná věc. Před lety sem úplně náhodou narazil na způsob jak to umělě navodit (pomocí technologie-pro ATu nejspíž známá věc :D ) a měl sem to jak drogu, ňákej čas sem to dělal každej den. Prostě sem si to vychutnával aniž bych tušil oč de :D ....než mi to rodina zatrhla :(
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

EMI-DJ
Příspěvky: 55
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:22

Re: Co to bylo?

Příspěvekod EMI-DJ » pon, 21. čer 2010, 23:26

Prozraď co bylo tvojí pomůckou...

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Co to bylo?

Příspěvekod woa » úte, 22. čer 2010, 08:43

zapnutý PC. Ráno se vzbudíš a neslyšíš ho hned, a to ti dojde že si v tom....
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Co to bylo?

Příspěvekod Etellyen » úte, 22. čer 2010, 12:09

Tak to je hustý... Možná bych to vyzkoušel ale v poslední době se u nás doma poněkud spoří elektrikou tak nevim :D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

EMI-DJ
Příspěvky: 55
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:22

Re: Co to bylo?

Příspěvekod EMI-DJ » úte, 22. čer 2010, 13:54

Tak ho dej spát/hibernovat a přes nějakej prográmek mu nastav, ať se zbudí třeba v pět ráno

monique
Příspěvky: 1
Registrován: úte, 22. čer 2010, 13:37

Re: Co to bylo?

Příspěvekod monique » úte, 22. čer 2010, 14:22

Nerozumím hodně věcem. Nerozumím ani tomuhle, proto potřebuji poradit
Asi měsíc na zpět, sem se učila dlouho po nocích. Né jenom že jsme byla neskutečně unavená psychicky, tak i fyzicky. Během toho učení a chaosu okolo školy sem na sobě začala pozorovat, že si moje hlava nejspíš zvykla na to, usnout každý den něco kolem druhé v noci. Jenže když sem se uvolnila, usla, najednou se mi v hlavě celou noc odehrávalo - jako bych se celou noc učila. Když sem se ráno probudila, myslela jsem že to byl sen, ale podle mě - má hlava celou dobu myslela, na to co potřebovala dokončit( doučit ), proto si myslím že má duše o něco usilovala, tak pracovala celou noc. Cítila sem se jako probuzená, ale já přitom spala. Něco podobného zažívám když si podvědomě v hlavě říkám že musím vypnout budík - najednou se probudím a vypnu ho - jenže pak mě probudí zvuk budíku, a mě v tu chvíli že sem vůbec nebyla probuzená - přitom to bylo tak živé.

Prosím :?: o co se jedná? nebo je to jen mnou? něco obvyklého? nebo neobvyklého?
Děkuji za odpověd'.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Co to bylo?

Příspěvekod ATA » úte, 22. čer 2010, 14:48

mě to připomina NREM sny sou so sny vetšinou na začatku spanku nebo v lechčim spanku narozdil od normalnich tam nejsou skoro žadny obrazy a sou vic myšlenkovy
ze začatku je i dodt zachovana logika le postupne to do chaosu.

Do tohodle stavu se človek nejčastejš dodtsne po smyslovym pretiženi nejekj naročnej ukol nebo když je dalši den nejak zkouška , udalost a musi o ni porad premejšlet telo postupne usn ale mozek to pořed jete reši .Taky se tam muže vyskytnou hypnagogie (obrazy zvuky ..) nebo dalši jevy doprovazejici tranz
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Co to bylo?

Příspěvekod Etellyen » úte, 22. čer 2010, 17:54

takle sem jednou spal a právě jako ve spánku sem celou noc přemejšlel nad zítřejší písemkou z chemie :D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti