Velmi neprijemny opakujici se sen - co znamena ?

Vaše vlasní zažizky z LD
Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Velmi neprijemny opakujici se sen - co znamena ?

Příspěvekod Pete » úte, 23. bře 2010, 18:06

Mivam dost podobny opakujici se sen velmi neprijemny, neni to LD ale nevim kde to dat tak to pisu sem. Byl bych rad kdyby mi nekdo pomohl jej vysvetlit.

Jel sem v aute, a hadal jsem se s osobou mensiho vzrustu (vypadal trochu jako Grey - mimozemstan) v hadce slo o to, ze sem si furt nedokazal pripustit jaky sem, furt mi namlouval ze jsem jako oni. Pak mi rekl "jsi jako my, neveris ? podivej se" na ulici byla takova ta znacka s zrcadlem aby jste videli do zatacky. Podival sem se do ni a videl sem sebe a podle tvare sem byl podobny jim.

Mam doma drevene dvere s velkym sklem, sklo pokryva 2/3 dveri. Jednou sem mel falesne probuzeni, podival sem se na ty dvere, a videl sem tam hodne malych hlav (mimozemstanu pravdepodobne) jak sou prilepeni na tom skle a pozoruji me jak spim).

Pak jsem mel sen, vzbudil sem se sel k tem dverim a tam stal nejaky vysoky clovek ktereho jsem videl prez to sklo u dveri(dvere mam pokazene nemuzu je zavrit bez zamknuti, takze je vzdy musim mit zamknute) ja jsem se ho strasne bal, ale on normalne otevrel dvere jako by nebyli zamknute a sel me zmlatit.

Vzdy to skonci probuzenim v strachu. Zajimave ze se vzdy probudim s zavrenymi oci aniz bych se pohl, a citim hodne silne vibrace a strasne neprijemne. Jak se pohnu tak okamzite strach prestane i vibrace. u jinych snu se mi to nestava jen u techdle podobnych.

Dalsi zajimavost je ze se mi ten sen nezda nikdy, kdyz jsem zrovna o nem premyslel nebo tak. Vzdy jak sem se bal ze ho budu zas mit tak sem ho nemel. Nekdy jsem si delal stity. Ale i kdyz jsem si je nedelal tak kdyz jsem byl vystraseny pred usinanim zeh o dostanu tak sem ho nedostal. Jedine kdyz sem usinal v pohode bez strachu tak sem ho dostal coz je dost zajimave (ze by psychika - nechtela me vylekat jeste vic tak se mi da jen kdyz sem na tom psychicky dobre ?)

Moje teorie je ze to muze byt odmitani casti sveho ja - pravdepodobne agresivniho, zleho (viz ta postava ktere jsem se bal, nechtel jsem ji pustit ale nedokazal sem ji udrzet, takze nedokazu udrzet svoje spatne ja, nebo v tom aute asi sem odmital pripustit svou horsi stranku) ale proc se v tech snech vzdy tak bojim a proc se budim do strachu a vibraci i kdyz hybat telem muzu ?

Byl bych vdecny za jakykoliv nazor, neprijde mi to normalni...
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Velmi neprijemny opakujici se sen - co znamena ?

Příspěvekod Tidus » sob, 27. bře 2010, 00:23

Pete: Nemusi to byt nutne spatna stranka. Muze to byt odmitani cehokoli, co vyvolava napeti. K vykladu bych potraboval vice informaci. Pokud myslis, ze je to odmitani nejake tve stranky, tak to muze byt napr. (ber to jen jako priklad, pac o tobe nic nevim) Treba se snazis o AC, ale kdyz to prijde, tak dostanes strach a zrusis to. AC -pPovazujes za prirozenou soucast sveho ja, ktere neumis ovladat a presto ze ho chces ovladat, tak se bojis. To vyvolava napeti, ktere se muze vesnu projevovat takhle.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Velmi neprijemny opakujici se sen - co znamena ?

Příspěvekod Pete » sob, 27. bře 2010, 10:29

Praveze se momentalne o AC nepokousim, nemedituju nic, navic mi prijdou hodne divne ty vibrace (se vzdy probudim aniz bych se pohl a aniz bych otevrel oci) ale je mozny ze to s AC ma souvislost. Treba se behem spanku dostanu do paralyzy zacnou vibrace, mozna i nevedome na chvili opustim telo, ale treba tam mam nejaky blok, ktery me kvuli velkeho strachu kopne zpatky do tela..

Jinak nejsem na tom spatne psychicky, praveze naopak, zadne stressy neprozivam, usinam klidne. Ale presto mam obcas (klidne s rozestupem mesice) tydle sny..
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Velmi neprijemny opakujici se sen - co znamena ?

Příspěvekod Tidus » sob, 27. bře 2010, 11:32

Pete: Ukazu ti tu priklad, kterym se vetsinou vykladaji sny. Je to jen takovy zaklad, abys vedel jak co vnimat.

Jedna holka mela sen, jak stoji na namesti a kolem pochoduji vojaci. Nabizeji ji pridat se do jejich rad. Vedle stoji jeji kamaradka, rika ze ma strach a at nikam nechodi.

Ta holka se zacinala ucit AC. Vojaci kolem zastupovali nasi komunytu. Kamaradka zastupovala budto blizkeho cloveka, ktery ji to ze strachu rozmlouva, nebo to byli jeji vlastni obavy.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Velmi neprijemny opakujici se sen - co znamena ?

Příspěvekod Pete » sob, 27. bře 2010, 12:45

Jasne.. ale ta holka mohla mit obavy z AC, coz ja nemam

Opakoval se ji tento sen ?
Probudila se bez jedineho pohybu do podivnych vibraci nebo neceho podobneho ?

Todle je to, co odlisuje tyto me divne sny od obycejnych jinych snu. Vim ze se sny maji vykladat symbolicky a ne doslovne, ale i tak mi nejak souvislosti unikaji a nevim proc se probouzim do divnych vibraci
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Velmi neprijemny opakujici se sen - co znamena ?

Příspěvekod Tidus » sob, 27. bře 2010, 12:52

U ni to byl jen obyc. sen. Rikam ti to jen jako pripad. U tebe ty souvyslosti nevidim, protoze te neznam.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Velmi neprijemny opakujici se sen - co znamena ?

Příspěvekod woa » sob, 27. bře 2010, 14:49

Přidám svuj názor. Neříkám že to tak musí bejt ae prostě mě to napadlo a tak se vo to podělim.

Co když si byl v minulym životě jednim z nich? Kvůli něčemu si umřel a znova ses narodil tady. Jenže voni tě potřebujou a něco jim dlužíš, tak se s tebou snažej spojit. Nikdo z nás neví jakou technologii maj k dispozici a řek bych že v danym případě je to celkem pravděpodobný. Rozhodně by nebylo na škodu vyzkoušet hypnózu.

Jen tak mimochodem, muj názor na ty mimozemšťany je takovejdle. Něco tady určitě hledaj. Dost se vo to zajímám a vim že tady unášej lidi už tisíce let a za tu dobu se jejich technologie neposunula ani vo krok dopředu. Někde se zarazili a něco nutně potřebujou a nejspíž si myslej že to najdou tady.

Je to jenom muj vosobní názor, tak si to ňák přeber. ;)
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Velmi neprijemny opakujici se sen - co znamena ?

Příspěvekod Pete » sob, 27. bře 2010, 15:01

Nemyslim si ze to je spojene s nimi, spis to byl obraz meho druheho Ja , ktere zamerne vypada jinak nez ja protoze si nedokazu priznat ze jsem to ja, nevim no
Deus est Homo

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Velmi neprijemny opakujici se sen - co znamena ?

Příspěvekod woa » sob, 27. bře 2010, 19:07

takovejdle argument bych moch taky použít :lol:
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti