Nejhnusnější "noční můra" co jsem kdy zažil..

Vaše vlasní zažizky z LD
Abandon
Příspěvky: 12
Registrován: pát, 13. bře 2009, 12:18

Nejhnusnější "noční můra" co jsem kdy zažil..

Příspěvekod Abandon » pát, 19. úno 2010, 18:14

Jsem tak nějak nemocný tak jsem dnes celý den polehával a den to byl na LD atd celkem bohatý, ale před chvilkou jsem zažil nejhnusnější věc.. povedlo se mi falešné probuzení s paralýzou, mozek fungoval a dokonce si pamatoval i to že jsem aukroval a chtěl jsem si zkontrolovat mail, stejně jako že před chvilkou odešel otec do práce, prostě plně fungoval a opravdu jsem byl přesvědčen o tom že je to realita, ležel jsem na břiše jednu ruku volnou a na druhé jsem si ležel, zkoušel jsem se pohnout ale paralýza, v tu chvíli to bylo ještě v poho ale ona trvala moc dlouho, asi 2min reálného času (to je celkem dost vzhledem k tomu že šlo o "sen") pak už mi došla trpělivost a zkoušel jsem křičet, a různě se zkutálet z postele jenže spánkovou paralýzu prostě neoserete xD a teď to nejhorši na zádech jsem cítil tlak jako od něčí ruky, nic jsem neviděl ale to na tom bylo to nejhorší asi 5x jsem proti té paralýze "prostestoval" ale pokaždé mě uzemnila ta "ruka" , opravdu jsem nebyl jistý jestli to není realita a tak jsem pro jistotu ruku kterou jsem měl volnou udělal na zeď pomalu rýhu, naštěstí to opravdu bylo falešné probuzení a já se za chvíli probral úplně, bylo to fakt hnusné.. po celou minutu co trvalo to tlačení na záda jsem opravdu panikařil..

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejhnusnější "noční můra" co jsem kdy zažil..

Příspěvekod ATA » pát, 19. úno 2010, 20:15

chce to hlavne klid at se deje cokoly
v paralize pokud se chceš probrat tak zmenit rytmus dychání a pokusit se pohnout prstem
pokud se chceš dostat ze snu tak vypojit snovy smysli zavřit oči...

dokonce to nemuselo byt čiste P občas sou to kmbinace že muže byt paraliza k tomu jen vizulni predstavy a ruzny dalši kombinace

ruka na zadech a podobny veci sem taky zažil poprvy me to dodt vylekalo v dalšich zažitcich už sem tobral v klidu škoda že sem nezstil jetly je to bytost nebo jen iluze
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejhnusnější "noční můra" co jsem kdy zažil..

Příspěvekod Etellyen » pát, 19. úno 2010, 22:58

nedávno sem měl sen s falešným probuzením právě do spánkové parlízy...jakože se mi o tom že sem v paralíze (nejspíš) jen zdálo...řeknu vám to byla panika:D strašnej pocit bezbranosti a nevim jak bych to celkově popsal, každopádně mi to nebylo příjemný:D člověk se taak snaží hejbat a ono furt nic,vtip je vtom že sem si vzpomněl na to že vlastně spánkovou paralízu sem chtěl zažít, ale to nepomohlo a bál sem se dál :D asi se mě někdo snaži připravit na to až to bude doopravdy :D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Abandon
Příspěvky: 12
Registrován: pát, 13. bře 2009, 12:18

Re: Nejhnusnější "noční můra" co jsem kdy zažil..

Příspěvekod Abandon » sob, 20. úno 2010, 11:24

Já paralýzu vítám, z ní se nejlépe dostanu do LD, třeba i několikrát po sobě, ale tahle byla prostě něčím jiná..


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů