Výška pro létání v LD

Vaše vlasní zažizky z LD
Uživatelský avatar
Bolthorn
Příspěvky: 59
Registrován: pát, 30. říj 2009, 19:16

Výška pro létání v LD

Příspěvekod Bolthorn » stř, 30. pro 2009, 09:33

Na srazu jsme se bavili jak nejvýše se dá v LD letět. Já nikdy moc závratně vysoko nelítal, tak jsem to dnes zkusil. No a výsledek je takový, že jsem se dostal jen něco málo nad nejvyšší budovu ve snu, byl to cca 12ti -15ti patrový panelák. Neměl jsem nad sebou žádný neprůhledný strop, ale zkrátka čím jsem byl výš, tím pomalejší bylo moje stoupání, jakoby byl vzduch hustší a já měl nedostatek energie skrz něj stoupat výš, ale neplatilo to v té výšce jen pro stoupání, ale projakýkoliv pohyb..

Uživatelský avatar
Arinat
Příspěvky: 68
Registrován: úte, 30. zář 2008, 22:13

Re: Výška pro létání v LD

Příspěvekod Arinat » stř, 30. pro 2009, 11:31

Já myslím, že by mělo jít vyletět jak vysoko chceš :) Můj nejvyšší let v LD byl takový,že jsem viděl obzor široko daleko, nebyly tam budovy takže to neodhadnu, ale stromy, byly malinké. Zajímavé bylo, že se mi zhoršovalo a zjednodušovalo zobrazení toho co vidím , jako bych si nedokázal představit jak to z těch mraků vypadá. Vlastně už v tom snu jsem se tomu divil, že si to moje mysl nedokáže představit lépe, komplexněji..
Pak jsem byl na letu padákem( ve skutečnosti :) ) a myslím, že tím, že jsem to viděl z těch stovek metrů doopravdy, se má představivost zlepšila :)

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výška pro létání v LD

Příspěvekod Helias » čtv, 15. dub 2010, 19:04

V LD můžeš letět jak vysoko chceš, klidně až do vesmíru, na jinou planetu, do jiné galaxie a klidně i za hranice vesmíru. Záleží jen na tvojí představivosti. Pravdou je, že v LD jsem létal jen párkrát, pokaždé to bylo úžasné, nikdy mě nenapadlo letět do vesmíru, ačkoliv jsem vždycky chtěl. Zatím jsem si na to ale v LD nevzpomněl.
Carpe Diem

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Výška pro létání v LD

Příspěvekod ATA » pát, 16. dub 2010, 08:40

Teoreticky mužeš kamkoli ale v praxi sem se setkal z nekolika hranicema urovnema ketry bylo težky prekonat jakoby to dal nešlo bud mala rychlost nebo kladly jako by odpor .

tak 5 patro
uroven mraku
vesmir


*pozor na ztratu zrakovejch vjemu pri vlitnuti do mraku to sami plati pri pohledu na modrou oblohu nebo vilitniti z atmosfery je tam oblat kdy je jednolita barva a žadnej zachytnej bod muže to zpusobyt rozpad snu hlavne pokud nejsou hmatovy a jiny vjemy
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů