Sen, nebo LD?

Vaše vlasní zažizky z LD
dan7524
Příspěvky: 11
Registrován: úte, 01. pro 2009, 21:14

Sen, nebo LD?

Příspěvekod dan7524 » ned, 20. pro 2009, 20:49

Zdravim, tak dnes v noci jsem se posunul o neco dal. Mel jsem LD, pri kterem jsem se hned neprobudil, ale mohl jsem i neco udelat a premyslet. Probihal asi takto : Byl jsem v lese, a na nebi letel obrovsky rejnok elektricky. Touhle nerealnou veci jsem si uvedomil, ze se jedna o sen. Hned prvni co me napadlo je, ze chci zkusit letat. Na to se totiz tesim v LD nejvice, az to budu umet. Byl tam takovy sraz, tak ja jsem zkocil dolu. Udelal jsem vetsi skok nez normalne, a letel jsem i pomaleji, ale letel jsem dolu. Dopadl jsem na zem, ale nebylo to prilis tvrde. Nechapal jsem, proc mi neslo letet, tak jsem zkocil znovu. Zase to same. Sel jsem se zeptat tety, ktera tam se mnou nevim proc byla, jestli se ji to co prozivame nezda jako sen, abych si to overil. (je zvlastni ze me nenapadlo udelat test reality) Ona mi na to odpovedela, ze si nemysli ze je to sen, a jak me to napadlo. V tu ranu jsem se probudil. Nicmene je to muj prvni krok k ovladatelnemu LD, a jsem z toho nadseny. Velmi zvlastni je, ze kazdou noc se snazim proniknout az do hypnagogic, a preji si mit LD. Tento den jsem neudelal ani jeden test reality, a sel jsem spat, a nijak sem nad ld nepremyslel .. a zrovna se mi to povedlo. Ale zajima me, co kdyz se mi jen zdalo, ze jsem v LD, co kdyz je i me rozhodovani soucast snu, ktery v podstate nejde zmenit, jen se mi zda, ze jsem bdeli? .. Premyslim , jestli vsechny me LD nebyly "falesne" , a jestli je mozek nevyprodukoval, kvuli tomu, ze se tak snazim LD dosahnout.

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Sen, nebo LD?

Příspěvekod Etellyen » ned, 20. pro 2009, 21:15

Ale zajima me, co kdyz se mi jen zdalo, ze jsem v LD, co kdyz je i me rozhodovani soucast snu, ktery v podstate nejde zmenit, jen se mi zda, ze jsem bdeli? .. Premyslim , jestli vsechny me LD nebyly "falesne" , a jestli je mozek nevyprodukoval, kvuli tomu, ze se tak snazim LD dosahnout.
už sem možná měl několik LD ale vždycky mi spíš příde že se mi jenom zdálo o tom že mám LD
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

dan7524
Příspěvky: 11
Registrován: úte, 01. pro 2009, 21:14

Re: Sen, nebo LD?

Příspěvekod dan7524 » pon, 21. pro 2009, 16:26

Prave s tim mam take problem, Ld si nepamatuju uplne jasne, a proto si myslim ,ze se mi to jak ty rikas jenom zdalo ..

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sen, nebo LD?

Příspěvekod Robyer » sob, 26. pro 2009, 19:33

Už z principu, každý sen ve kterém víš že spíš je LD. Potom jde jen o to jak moc jsi bdělý a jak moc ten sen můžeš ovládat. Neříkal bych tomu teda "sen o ld".

To že ti hned nešlo létat neznamená že bys ten sen nemohl, ale zkrátka to chce trochu tréniniku :)
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

dan7524
Příspěvky: 11
Registrován: úte, 01. pro 2009, 21:14

Re: Sen, nebo LD?

Příspěvekod dan7524 » ned, 27. pro 2009, 22:43

Jo .. asi mas pravdu. ;)


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů