co si o tom myslite?

Vaše vlasní zažizky z LD
hejkyska
Příspěvky: 1
Registrován: ned, 06. pro 2009, 18:12

co si o tom myslite?

Příspěvekod hejkyska » ned, 06. pro 2009, 18:26

zdravim.....chci se zeptat jestli je vubec normalni........to,ze se mi cca 2krat do mesice stane.....ze ve spanku vim o tom ze prave snim....myslim ze se tomu rika luciidni sen ne?a ze se poté co cítim ze snim,zacnu propadat do postele a slysim slabe hučení......a pak vidim sama sebe na posteli jak spim.?a za zadnou cenu se z toho stavu nemuzu vymanit,vyprostit,proste se nemuzu probudit i kdyz chci!.....mam vzdy hrozny starch ze uz se neprobudim,nevratim zpatky......jestli me nekdo alespon trochu pochopil....odepiste mi prosím....proc se mi to deje,kdyt o to navic jeste vubec nestojim...dekujuuuuu :roll:

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: co si o tom myslite?

Příspěvekod Pete » ned, 06. pro 2009, 18:38

Mas velke stesti, aniz bys o tom vedela :)

1.) To ze v spanku si uvedomis ze spis, je lucidni sneni. Pak muzes ovladat sen jak chces.

2.) Propadani do postele, huceni znamena ze si v tranzu. Kazdopadne neni ceho se bat :)

3.) Blahopreju ti, astralne cestujes. Z toho tranzu si vycestovala mimo telo, a protoze si byla mimo telo tak si svoje fyzicke telo videla na posteli i kdyz si v nem nebyla, chapes ? Bat se kazdopadne nemusis, kdyby se melo cokoliv stat, tak se v sekunde dostanes spatky do sveho tela. Takze se bat ze se neprobudis nemusis.

Procti si todle forum, protoze se muze stat ze se potkas s jinymi bytostmi, tak aby si se nezlekla. Kazdopadne neni to nic nenormalniho, a rka se tomu OBE (out of body experience) nebo AC (astralni cestovani)
Deus est Homo

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: co si o tom myslite?

Příspěvekod ATA » ned, 06. pro 2009, 19:21

Některejm lidem se to stava samovolne hlavě v pubertě taky to posiluje stres to 2x to mesice taky sedi u ostatnich to bylo podobně .Bohužel lidi co se jim to delje samovolne maj tu nevyhodu že nevědi do čeho do ua vetšinou se boji ,mi to cvičime cilene a meme možnost to vše pomalu prouzkoumat a zažit .

1.Nemaš se čeho bát je to normální

uvedoměni ve snu tam ti absoluteni nic nehrzi a mužeš si tam užit spoustu zabavy treba si i svořit vlastni svět nebo využit na učení

to hučeni a propadáni je navrat do těla nebo naopak opuštení těla nemusiš se bat deje se to každymu kažou noc ale teměr nikdo si to neuvedomuje protože v te době naše
čast vedomi co je aktivni pres den spí .Ze začatku to muže byt trochu strašitelny a divny ale to zaleži jen na uhlu pohledu jak to vnimam spiš jako pocit lechkostia naprosté svobody .

Strach je tady hodne bežnej ten nejšatejši je strach se smrti a že se človek nevráti do těla ja sem ho naštestí neměl ze strechem mužeš bojovat mnoha zpusoby
neco o strachu maš tady : http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... f=17&t=593
Jinak zatim ses pokaždy vratila ne :)

Problem z navratem vetšinou neni ten muže zpusoby akorat strach protože začneš zmatkovat tak jako tak nakonec dojde energe a vrati te to do těla
prište se pokus zachovat klid a mysli na fyzicky tělo a na navrat to by tě mělo vrátit .

Pak se ti možná stane že budeš v těle ale nebudeš se moct pohnout -paraliza je to normalni jev ketrej chrani tělo (jinak by sme se hejbaly stejně jako ve snu)
zapojeny sou v ni jen oči a dychání pokud se z ni budeš chtit dodt zachoj klid a poks se pohnout prsem na ruce po chvilce by se melo spojeni z tělem obnovyt
taky pomuže zmenit rytmus dechu -(dech de v pralize ovládat ) tělo pak pozná že se něco zmenilo a začne se probouzet .


Zbyvyt se toho asi přimo nedá mžná by pomohla sugesce a v extremnim připade prašky na spani (to je k ničemuzatežuje teloa nemužeš je brat celej měsic)
pro tebe bude ted nejduležitejši zbavyt se strachu mužeš zkusit i nejkoumetodu relaxacea projit si postupne celej stav tak zjistiš že to maš pod kontrolou a neni se čeho bát .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
michelle21
Příspěvky: 62
Registrován: ned, 17. led 2010, 12:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: co si o tom myslite?

Příspěvekod michelle21 » ned, 17. led 2010, 13:00

Ahoj, teď když jsem si tohle četla jsem si vzpomněla, že se mi přesně to samé stalo před pár dny ... v noci jsem spala a najednou jsem se propadala dolů skrz postel se všemi těmi pocity, ale sotva jsem byla mimo tělo (zřejmě) tak jsem se lekla a vrátila zpátky a se škubnutím probudila... což mě přivádí k tomuto: vždykcy jsem zkoušela astrální cestování ale nikdy se mi to ani za mák nedařilo a teď to přišlo samo a nečekaně. Mohlo jít vážně o opuštění těla??? Mám teď nějak větší předpoklad, že se mi to podaří?? Děkuji za odpověď :?: :)

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: co si o tom myslite?

Příspěvekod Pete » ned, 17. led 2010, 13:24

Mimo telo si jeste nebyla.. ale bylo to uz blizko
Nekdy se cloveku nedari protoze na to neni pripravenyy (vetsinou psychicky) mozna na to uz si pripravena
Vetsi predpoklad.. tezko rict.. meditace je krasna vec a navic pri ni se muzes pokouset i o AC.. tak byt tebou tak to zkousim nezavazne, proste bud se mi tio povede dnes, nebo nekdy jindy.. minimalne si pri tom clovek odpocine a sklidni mysl takze pokusy nejsou zbytecne..
Jinak mozna to bylo proto ze is se probudila do paralyzy na foru je infa dost tak si to procti.. i o tomdle co se ti stalo je tu toho dost
Deus est Homo

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: co si o tom myslite?

Příspěvekod ATA » ned, 17. led 2010, 14:41

Mohlas byt klidně mimo tělo ten pocit propadani doprovazi jak zmenu vedmi tak pohyba stralniho těla takže dodt zaleži jetlys vnimala ten propad zkrz postel ja bych řek že to bylo kratky AC nebo to nemu bylo aspon hodne blizko .To škubnuti bylo v celem těle těla nebo jen v časti ?

Předpoklady ted maš lepši mnimalne o to že mas ty pocity čestve v paměti vzpominka na ne ti tam muže pomoct taky stav organizmu na to ted muže byt prizninejš naleden.
Rozhodne bych zkusil par pokusu treba se povede , ale moc na to netlač nevaž se na vysledek.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
michelle21
Příspěvky: 62
Registrován: ned, 17. led 2010, 12:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: co si o tom myslite?

Příspěvekod michelle21 » ned, 17. led 2010, 15:45

Dík za rady, samozřejmě jsem ještě nestihla pročíst celé forum, je tu toho hodně, jinak to škubnutí bylo celým tělem

Uživatelský avatar
Bolthorn
Příspěvky: 59
Registrován: pát, 30. říj 2009, 19:16

Re: co si o tom myslite?

Příspěvekod Bolthorn » ned, 17. led 2010, 16:15

jj jak říká ATA,m taky to tak vidím..

jinak Tě vítám na fóru.. :)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: co si o tom myslite?

Příspěvekod ATA » ned, 17. led 2010, 17:12

Na to škubnutí sem se pstal protože občas dobrovazi navrat astralniho těla do fyzckyho zvlašt když je hodne prudkej pak je pocit jako trba pri padu z 20cm na postel a celi telo muže poskočit .Pak je jeste jinej typ škubnuti a to hypnagogicky zaškuby (myoklonie) ty sou rpi usinani a maj vic pričin vetšinou u nich cukne jen čast těla nejčasteji nohy pripadne ruce
muže se tat že podobnej pocit vyvolat třeba i navrat astralni ruky.

Takže podle toho cuknuti bych řek žes byla skoro určite va stralu nebo aspon astralni telo by expandovany -nafoukly je to dobře citit terba na rukách že sou jako by v rukavicich trochu nafoukly mužš je citit tropchu jnde než vyzicky citit jejich zvedani a kledani pri dechu....

tech veci kolem je hodne ale většina už tu na foru je
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů